Şimdi Ara

D&P Açık Parfüm ANA KONU ilk mesajı okuyun (214. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.141
Cevap
130
Favori
1.044.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ilk3r.s

quote:

Orijinalden alıntı: LolitaMeL

içinde kavun kokusu olan parfüm var mı :( ciddiyim lütfen cevap

Scape ;)

sağolun ama erkek için lazım babama alacağım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rappapompom

quote:

Orijinalden alıntı: Karaj

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Angelo

quote:

Orijinalden alıntı: Karaj

Arkadaşlar ben b 4 almıştım geçen sene kusmam gelmişti nasıl igrenç bir kokusu var bunun? Mok kokusu daha iyi bence

bence gayet güzeldi

İnanmıyorum arkadaş igrenç kokuyor. Orjinali denemedim ama b 4 aldım hatta dolap duruyor kullanmadım. begenenlerin burnunda sorun var herhalde zevk meselesiyle alakası yok basit ve çok çok ağır leş gibi kokuyor.

Kızlar bayılıyor. Ayrıca kötü bir koku değil, yazın belki gündüzleri ağır olabilir sadece.

Yaz için önerim Clinique Happy c11 kodu var, gidin deneyin gayet güzel.

diyoruz da anlatamıyoruz işte

edit: c11 i notlarıma aldım. teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Angelo -- 19 Haziran 2013; 17:01:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Marcelin00

Konu ölmüş aglayanı yok

Kodlar ve aynı parfümler üzerinden konuşulursa ağlayanı olmaz tabi... Nasıl parfüm kullanıcısısınız ? Marka model vs. neyse öğrenirsin kodu da şu dersin.. yeni denediğin kullandığın parfüm hakkında da gelir yorum yaparsın... ama ne zaman girip baksam sırf kodlar ve aynı parfümlerin adı geçiyo beyler olmaz ki böyle!
  • J4: jil sander sun men
    L5: lacoste red
    Yaz icin guzel.

Ayrıca biraz daha erkeksi tütünümsü ve baharatımsı koku ariyorsaniz
    B11: hugo boss baldessarini
    Tavsiye ederim gayet şık ve değişik bir koku

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • david walker daha iyi diyolar açık parfümde deneyıp test eden varmı ? ayrıca şunu sorucam bu açık parfüm olayında esansını fazla koyan bır yer varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedJøhn -- 23 Haziran 2013; 1:28:30 >
  • RedJøhn kullanıcısına yanıt
    Ankarada batı sezer var ben onu kullanıyordum en son... David walker hiç kullanmadım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkchild

Ankarada batı sezer var ben onu kullanıyordum en son... David walker hiç kullanmadım...

çok açık parfümcü varda hangisinde popüler kokular daha kalıcı deneyıp test edende yok ki
  • RedJøhn kullanıcısına yanıt
    Bargello D&P ve Batı sezerde btün iyi parfümleri denemek öyle kolay bir şey değil.. :)
  • beyler mesela gidip b4 desem verecek mi direk ne diyorsun falan demesin rezil olmayalım orada değişik bir ortam oluyor oralarda

edit: lacoste red ve b4 yazdım bunları alacağım 50 ml lerinden memnun kalırsam alırım gene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardelis -- 23 Haziran 2013; 22:34:48 >
  • Lacoste Red kullanıyordum bitti sizin dediklerinizden B4 - I6 - R4 'e bakıcam yarın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardelis

beyler mesela gidip b4 desem verecek mi direk ne diyorsun falan demesin rezil olmayalım orada değişik bir ortam oluyor oralarda

edit: lacoste red ve b4 yazdım bunları alacağım 50 ml lerinden memnun kalırsam alırım gene

yok kardeş neden rezil olasın hugo boss-boss de veya bir iki parfüm bakıcam de söyle yani çekincek birşey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedJøhn

quote:

Orijinalden alıntı: ardelis

beyler mesela gidip b4 desem verecek mi direk ne diyorsun falan demesin rezil olmayalım orada değişik bir ortam oluyor oralarda

yok kardeş neden rezil olasın hugo boss-boss de veya bir iki parfüm bakıcam de söyle yani çekincek birşey yok

tamam b4 diyince anlayacaksa sorun yok ..
  • j4 jil sander alın rahatınıza bakın hafif ve yaz için . yolda kaç kişi durdurup baba parfümün ne yaww diye sormuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ebay.abd -- 24 Haziran 2013; 17:10:33 >
  • önceden j4 kullandım memnundum. bu yaz için ne önerirsiniz ? yine j4 istemiyorum. çekici bi koku olursa daha iyi olur
  • yaz geldi konu hareketlenmiş hadi bakalım. :) Vazgeçmediğim tek koku Armani black code benden size tavsiye 3 kız değiştirdim parfüm hala aynı.
  • d1 kodlu parfümü tavsiye ederim. olumlu tepkiler aldım. diesel only the brave galiba
  • bisküvi gibi kokan (bildiğimiz pötibör) erkek parfüm arıyorum. var mıdır bilgisi olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fungsclup

yaz geldi konu hareketlenmiş hadi bakalım. :) Vazgeçmediğim tek koku Armani black code benden size tavsiye 3 kız değiştirdim parfüm hala aynı.

Aslında her açıdan armani black code benim de parfümüm ama o kadar çok kişi biliyo ve kullanıyoki artık bırakmak zorunda kaldım... insan orjinal marjinal ve sofistike şeyler kullanmalı...
  • Tam olarak bisküvüt olmasa da Dior homme intense'i denemeni isterim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkchild

Tam olarak bisküvüt olmasa da Dior homme intense'i denemeni isterim :)

teşekkürler hocam. hazır bulmuşken şunları da sorayım.

şunlara bir önerin var mı?

-vanilyamsı (ağır olmayan)

-damla sakızı

gibi kokan parfüm önerisi. bir de tarzım

-lacoste red
    -hugo boss energise
    -privacy classic

bunlara benzer öneriniz var mı? dp olması şart değil. tekrar teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.