Şimdi Ara

D&P Açık Parfüm ANA KONU ilk mesajı okuyun (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.141
Cevap
130
Favori
1.044.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mesaj bulunsun bu aralar alacağım bi parfüm ama açıkmı alırım orijinalmi alırım, bargellodan mı alırım bilmiyorum, bütçe olursa orijinal alcam

DP'den aldığım bikaç parfüm hakkında bişeyler de yazayım gelmişken:

Jil Sander Sun Men (J4): Tatlı ve yazlık bi koku ama çok sentetik insanın genzini yakan tarzdan da bir tarafı var, kokusu güzel vanilya ve şeker anımsatıyor bana, bi kız koklayıp parfümün ne güzel demişti kokusu bence de fena değil, ama işte insanın genzini yakıyor bir de çok sıcak günlerde bayabiliyor. Kalıcılığı idare eder 4 saat civarı kalıyor.

Lacoste Red(L5 veya 6 idi sanırım): Kokladığımda gerçekten de çilek tarzı ve kırmızı meyveler çağrıştırıyor bana, bunun da güzel bi kokusu var ilk sıktığında gelen koku güzel özellikle, ama sonradan ablam bikaç defa sinek ilacımı sıktın demişti Yani aynı şekilde geniz yakma sorunu var ve rahatsız edici de olabiliyor demek ki, belki de bu olay açık parfümlerin genelinde vardır sonuçta yapay koku sentetik. Kalıcılığı orta seviyede 3 yada 4 saat kalıyor en fazla.

Armani Black Code(A13): Açıkçası parfümü ilk denediğimde çok hoşuma gitmişti, mor ve siyah renkleri ve gizemi çağrıştırıyor bende, kışın denemiştim zaten koku da kışlık, koku ilk gün gerçekten çok hoştu ama nasıl oldu bilmiyorum sonraki gün hoşuma gitmedi sıktığımda ve bi süre sonra burnunu yoruyor insanın ağır bi koku, sanki parfüm değişmişti yani ilk günkü o gizemli havası yoktu... Kalıcılığı iyidir 5-6 saat kalıyordu bende.

• Armani black code çok iyidir.. hem kalıcılık hem de koku hem de farkedilirlik açısından çok çok harikadır... lakin piyasa parfümü olmuştur.. herkesin bilip herkesin kullandığı bi parfüm olmuştur bu yüzden ben kullanmayı bıraktım.. :) pişti olmak istemiyorum hergün adliyede :))
  • Ben bugünhttp://www.parfumevi.com.tr den 6 adet parfüm aldım ilk denediğim Terre d'Hermes oldu. Orijinalini de kullanan biri olarak söyleyebilirim ki iyi üretilmiş, kalıcılığıda gayet iyi geldi bana. hermes terre düşünenlere kesinlikle tavsiye derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardafikret -- 19 Eylül 2012; 16:53:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Immortal King

Ankarada şubesi nerede d&p nin?

• quote:

Orijinalden alıntı: ardafikret

Ben bugünhttp://www.parfumevi.com.tr den 6 adet parfüm aldım ilk denediğim Terre d'Hermes oldu. Orijinalini de kullanan biri olarak söyleyebilirim ki iyi üretilmiş, kalıcılığıda gayet iyi geldi bana. hermes terre düşünenlere kesinlikle tavsiye derim.

arkadaşlar hugo boss hugo kullananlar ve kullanmayı düşünenlere bu kokuyuda tavsiye ederim oldukça kalıcı ve orjinalini aratmayacak tarzda yapılmış almak isteyenler internettende alabilirler.ayrıca diğer denediğim kokuda lacoste pure home du o da sonbahar kullanımı için gayet uygun ve kalıcı bir koku fazlaca ağır olmamakla birlikte fresh sayılabilecek bir koku almayı düşünenler bu adresten alabilirler.http://www.parfumevi.com.tr

• Hacılar burberry classic kış için uygun mudur ? Antalyada yaşıyorum. Eğer yaz parfümü ise 30-50 ml alıp kış gelene kadar bu parfümü kullanmayı düşünüyorum. Ondan sonra kışlık parfüm önerilerinizi isteyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huseyinn31

Hacılar burberry classic kış için uygun mudur ? Antalyada yaşıyorum. Eğer yaz parfümü ise 30-50 ml alıp kış gelene kadar bu parfümü kullanmayı düşünüyorum. Ondan sonra kışlık parfüm önerilerinizi isteyeceğim.

Kis parfumudur zaten cok kalici ve agirdir zevkler ve renkler vs tabi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Ben bugünhttp://www.parfumevi.com.tr den 6 adet parfüm aldım ilk denediğim Terre d'Hermes oldu. Orijinalini de kullanan biri olarak söyleyebilirim ki iyi üretilmiş, kalıcılığıda gayet iyi geldi bana. hermes terre düşünenlere kesinlikle tavsiye derim.

arkadaşlar hugo boss hugo kullananlar ve kullanmayı düşünenlere bu kokuyuda tavsiye ederim oldukça kalıcı ve orjinalini aratmayacak tarzda yapılmış almak isteyenler internettende alabilirler.ayrıca diğer denediğim kokuda lacoste pure home du o da sonbahar kullanımı için gayet uygun ve kalıcı bir koku fazlaca ağır olmamakla birlikte fresh sayılabilecek bir koku almayı düşünenler bu adresten alabilirler.http://www.parfumevi.com.tr

bende 6 tane aldım bakalım inşlalah beğenirim bargello dan çok memnundum

• Kışlık kalıcı ama birazda fresh olan bir parfüm önerisi yaparmisinz beyaz tenliyim :)

• Şu anlık hangi parfümü alabilirim ?
    Kışa giriyoruz problem çıkarmıcak bir marka önerebilecek var mı?

Burberry veya rohan ağır mı olur?
  • http://www.parfumevi.com.tr yeni keşfettiğim bir açık parfümcü.

arkadaşlar parfümlerim geldi ve üçünü hiç ama hiç beğenmedim kokorico nun alakası yok. aynen bvlgari aqua yıda armani acqua di gio ile karıştırmışlar. sun men inde kalıcılığı yok gibi bişi. diğer parfümleri one million , black lexces iyi ama onlardada kalıcılık yok

Dediğim gibi ben MEMNUN kalamadım bu ürünlerden. belki şans eseri oldu. deneyip denemeyi size bırakıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eediz -- 27 Eylül 2012; 23:25:21 >
  • rochas nasıl okunuyo?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MYılmaz4646

rochas nasıl okunuyo?

roças
  • quote:

Orijinalden alıntı: eediz

quote:

Orijinalden alıntı: MYılmaz4646

rochas nasıl okunuyo?

roças

teşekkür ederim
  • 212 vip men dp de nasıl ?
  • Arkadaslar beyaz tenliyim, Kasım Aralık Ocak Şubat yani kıs icin onereceginiz dp sen alınacak parfum hangisidir kendi kullandıklarınızı da yazarsanız sevinirim yas 17
    Teşekkürler

• Merhaba arkadaşlar

7 yıldır Rochas kullanıyorum ama değiştirmek istiyorum. Esmer tenliyim kış için ne önerirsiniz ? Okuduğum kadarıyla Lacoste Red, Hugo boss ve 212 çok tercih ediliyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BabyIcey

Merhaba arkadaşlar

7 yıldır Rochas kullanıyorum ama değiştirmek istiyorum. Esmer tenliyim kış için ne önerirsiniz ? Okuduğum kadarıyla Lacoste Red, Hugo boss ve 212 çok tercih ediliyor..

Kış icin Hugo Bossun Hangisi kodu ne

• quote:

Orijinalden alıntı: Stroma

212 vip men dp de nasıl ?

evet bende merak ediyorum dp de kodu kaç ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DisonLife

quote:

Orijinalden alıntı: BabyIcey

Merhaba arkadaşlar

Kış icin Hugo Bossun Hangisi kodu ne

Hugo Boss No 6 yada önerebiliceğiniz ?
  • 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.