Şimdi Ara

D&P Açık Parfüm ANA KONU ilk mesajı okuyun (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.140
Cevap
130
Favori
1.044.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende beyaz tenliyim.Armani code,Diesel,Burbery classic,Lacost essentıal,hugo boss kullandım.
    Artık bayıyor bu saydıklarım.Dpden ağır olmayan ama kalıcı olan,mevye kokusu tarzı ne önerirsiniz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Boidae

Bende beyaz tenliyim.Armani code,Diesel,Burbery classic,Lacost essentıal,hugo boss kullandım.
    Artık bayıyor bu saydıklarım.Dpden ağır olmayan ama kalıcı olan,mevye kokusu tarzı ne önerirsiniz?

Caldion, First Class
  • quote:

Orjinalden alıntı: Zeberu5

quote:

Orjinalden alıntı: Boidae

Bende beyaz tenliyim.Armani code,Diesel,Burbery classic,Lacost essentıal,hugo boss kullandım.

Caldion, First Class

Ürün kodlarını biliyorsan yazabilirmsiin.
    Başta tavsiyeri olan varsa bide yazarlarsa sevinirim
  • dp de caldıon ve fırst class gıbı parfumler yok..1.kalıte parfumlerın taklıtlerı vardır..

zeburu5 normalde sekerlı kokular esmerlerde daha iyidir..
  • quote:

Orjinalden alıntı: zerzavatçı

dp de caldıon ve fırst class gıbı parfumler yok..1.kalıte parfumlerın taklıtlerı vardır..

zeburu5 normalde sekerlı kokular esmerlerde daha iyidir..

Caldion ve First Class ın parfumleri fazla pahalı değildir zaten tahminen en fazla 45 50 flndır .

Abi sen öyle diosan öyledir xD ama ben beyaz tenlerde esmerlerdekinden daha iyidir demedim sadece bende beyaz tenliyim bende rochas kullandım ve cogu arkadas özellikle kızlar xD çok beğenmişti
  • lacoste red nasıl dp de @zerzavatçı benziyor mu koku?

bide soyle ultramarine lacoste red gibi hafif,fresh ama etkili koku ne önerebilirsin?
  • quote:

Orjinalden alıntı: quicksand

lacoste red nasıl dp de @zerzavatçı benziyor mu koku?

bide soyle ultramarine lacoste red gibi hafif,fresh ama etkili koku ne önerebilirsin?

hocam tavsıye etmıyorum red i..

burberry clasıc onerırım bıktım bu kokuyu söylemekten ama napayım adamlar süper yapmış..

zeberu5 dostum rochas zaten super parfum begenmeyen yoktur
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: quicksand

lacoste red nasıl dp de @zerzavatçı benziyor mu koku?

hocam tavsıye etmıyorum red i..

burberry clasıc onerırım bıktım bu kokuyu söylemekten ama napayım adamlar süper yapmış..

zeberu5 dostum rochas zaten super parfum begenmeyen yoktur

Peki bunlardan baska tavsiye verir misin? yazlık rochas armani black felan hariç

• Aslında bakıldıgında rochas şekerlı bı kokudur yazın kullanılacak bı koku deıldır..

212men
    emprıo armanı E4
    hugu boss serilerıne bakın
  • burbery cok agır gelio bana ya başımı ağrıtıyor bir süre sonra .. hem havalar ısındı gitmi o koku yaf :(
    FAHRENHEIT'ı da güzel yapıyorlar ama ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi q7uicksand -- 5 Nisan 2009; 22:15:35 >
  • quote:

Aslında bakıldıgında rochas şekerlı bı kokudur yazın kullanılacak bı koku deıldır..

212men
    emprıo armanı E4

Emperio Armani kullandım kokusu Armani Black codeye cok benziyo cikolatımsı bi kokusu var.. hugo boss da almıstım kolonya gibiydi :S 212 men deneyim bide. (:

Ya hocam ben dün dp den burbery classic almıstım bide yolda zenciler hani parfum satar ya bi tane zenciden Black Jack die parfum aldım harika bi kokusu var ya tam yazlık bi koku bu acaba dp de varmıdır _?
  • quote:

quote:

Aslında bakıldıgında rochas şekerlı bı kokudur yazın kullanılacak bı koku deıldır..

212men
    emprıo armanı E4

Emperio Armani kullandım kokusu Armani Black codeye cok benziyo cikolatımsı bi kokusu var.. hugo boss da almıstım kolonya gibiydi :S 212 men deneyim bide. (:

Ya hocam ben dün dp den burbery classic almıstım bide yolda zenciler hani parfum satar ya bi tane zenciden Black Jack die parfum aldım harika bi kokusu var ya tam yazlık bi koku bu acaba dp de varmıdır _?

lacoste armanı boss gibi 1.kalite kokuların taklıtlerı vardır

• quote:

quote:

quote:

212men
    emprıo armanı E4

lacoste armanı boss gibi 1.kalite kokuların taklıtlerı vardır

yani Black Jack dp si yok

• acqua di gio

issey miyake

bu parfüm markalarının dpsi varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: zyxelcenk

acqua di gio

issey miyake

Var ama ben qio yu tavsiye etmem şahsen
  • quote:

Orjinalden alıntı: zyxelcenk

acqua di gio

issey miyake

var gıo alakasız
  • hacılar dp de kalıcı olmayan ama tam yazlık güzel bir koku buldum. p9-polı blue kalıcı degil ama çok şahane bir koku.
  • ya jil sander sun men nasıl dp de arkads öve öve bitiremedi? bi fikriniz var mı?
  • quote:

ya jil sander sun men nasıl dp de arkads öve öve bitiremedi? bi fikriniz var mı?

güzel dostum ben onu yakın zamanda alacagım. tatlı bir kokusu var.bogucu degil kokladıkça koklayası geliyor adamın
  • Geçen Rochas Man aldım. Kokusu çok hoş şekerimsi birşey. Yanında bir de deodorant verdiler j3 kodlu onu çok beğendim Deodorantı bayağı bir kalıcı oluyor nedense. J3 kodlu parfümü herkese öneririm, en azından gittiğinizde bir bakın
    Bu arada birşey farkettim! Bu şişeler feci püskürtüyor. Mübarek parfüm değil camsil sanki Çakallar yine yapmış yapacağını. Bu sayede parfüm çok çabuk bitiyor. En azından normal bitmesi gerektiğinden çok daha erken biteceği aşikar

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.