Şimdi Ara

D&P Açık Parfüm ANA KONU ilk mesajı okuyun (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.141
Cevap
130
Favori
1.044.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • blackxs nin taklidini ii yapan bir yer biliyormusunuz?
  • Hugo boss un çevirmeli kapağı olan parfümünün benzeri var mı dp de ? Hangisi acaba ?
  • D&P DE ÇALIŞAN KIZDAN TAWSİYE İSTEDİM BANA L5 LACOSTE RED İ ÖNERDİ. ÇOK BEĞENDİM KOKU NE AĞIR NE DE HAFİF GÜNLÜK KULLANIMA ÇOK UYGUN.

D&P YE GİDENLER ŞU 4 PARFÜME KESİNLİKLE BAKMALI;

ONE MLLİON
    ARMANİ CİNO
    LACOSTE RED
    JOOP JUMP
  • DÜN ARKADAŞLARIMDAN BİRİSİNE ARMANİ CİNO ALDIRDIM ÇOK BEĞENDİ DİĞERİNE DE JOOP JUMP ALDIRDIM BENDE KENDİME LACOSTE RED ALDIM. BU SABAH TA BİR ARKADAŞA ONE MİLLİON ALDIK. ÇOCUK BAYILDI ONE MİLLİONA BENDE ONE MİLLİON ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM EXTRADAN
  • yeni bir zerzavatçı(cans89) mı doğuyor ne ? ...Yasak kalkınca soluğu burda alıon senden luis.. Cino manyağı yaptın bizi
  • ŞU ONE MİLLİON U KİM DAHA İYİ YAPMIŞ

CEM DEKİ BERBAT ÖTESİ
    D&P FEN DEĞİL GÜZEL
    İXORA NASIL YAPMIŞ ACABA YAKINLARA İXORA YOKKİ YAW
  • quote:

Orijinalden alıntı: quicksand

yeni bir zerzavatçı(cans89) mı doğuyor ne ? ...Yasak kalkınca soluğu burda alıon senden luis.. Cino manyağı yaptın bizi

DOSTUM D&P YE SIK SIK UĞRUYORUM GÜZEL PARFÜMLERİ TAWSİYE EDİYORUM ARKADAŞLARA PARFÜM ZEWKİME GÜVENİYORUM MESELA D&P YE UĞRADIĞINDA BENİM TAWSİYELERİME Bİ BAK DERİM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: luis_fernandes

ŞU ONE MİLLİON U KİM DAHA İYİ YAPMIŞ

CEM DEKİ BERBAT ÖTESİ
    D&P FEN DEĞİL GÜZEL

takılıorum kardeşim ver tavsiye.. ixora'yı merak ediosan sitesinden ücretsiz numune isteyebilirsn
  • ŞU KOKULARI BENCE ARTIK KULLANMAYIN HERKES KULLANIYOR YOLDA GİDENLER BİRBİRLERİYLE AYNI PARFÜMLE PİŞTİ OLUYOR.

ARMANİ AQUA Dİ GİO
    ROCHAS
    212
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: luis_fernandes

ŞU ONE MİLLİON U KİM DAHA İYİ YAPMIŞ

CEM DEKİ BERBAT ÖTESİ
    D&P FEN DEĞİL GÜZEL

takılıorum kardeşim ver tavsiye.. ixora'yı merak ediosan sitesinden ücretsiz numune isteyebilirsn

daha önce geldi bana ixora dan numuneler tommy hilfiger çok harikaydı diğerleri sıradan geldi bana kenzo da çok güzeldi. Bu ixorada istediğimiz parfümü numune isteyebiliyormuyuz acaba
  • istersin .. istediğin parfümleri yaz bunlardan beğendiklerimi alacağım de önceden başka marka alıyordum ama sizinkilerin daha ii oldugunu duydum beğenirsem alacağım de yaz yolla parfümlerin adını..

şştt armani cino yazma sakın :)
  • quote:

istersin .. istediğin parfümleri yaz bunlardan beğendiklerimi alacağım de önceden başka marka alıyordum ama sizinkilerin daha ii oldugunu duydum beğenirsem alacağım de yaz yolla parfümlerin adını..

şştt armani cino yazma sakın :)

TAMAM YAZMAM D&P NİN MALI İXORA DA NE GEZSİN ZATEN. SEN BAKTINMI CİNO YA
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shisha

Hugo boss un çevirmeli kapağı olan parfümünün benzeri var mı dp de ? Hangisi acaba ?
  • yok ya bulundugum yerde yok ama bayramdan sonra konyada bakcam parfüme ... tavsiye ettiklerini biliorum bi bu cino'yu bilmiodum onu da deniycez bakalım
  • quote:

quote:

Hugo boss un çevirmeli kapağı olan parfümünün benzeri var mı dp de ? Hangisi acaba ?

/>

hugo boss- hugo .. gittiğinde söylrsin adını
  • Sabahları işim gereği toplu taşımayı çok kullanıyorum hafif kokan sabahları ağır gelmeyen gün boyu kalıcılığı iyi olan önerileri bekliyorum D&P bakırköy şubesinden..
  • hugo boss b4 değil mi o ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

hugo boss b4 değil mi o ??

Oysa almayı düşünüyorum. Bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

hugo boss b4 değil mi o ??

b4 hugo boss -boss diye biliyorum arkadas hugo boss-hugo yu istemiş
  • Netten nerden alabilirim açık parfüm arkadaşlar?
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.