Şimdi Ara

89/2 Askerleri... (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
391
Cevap
1
Favori
42.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende Bilecikte Yapacagım...Jandarma Olarak... Msn Adresim sanliturk79@hotmail.com Bilecikte Yapacak Olanlar Tanışalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onr27 -- 5 Mayıs 2009; 23:09:37 >
  • konya meram öğrenebılen varmı?ben yarın aramayı dusunuyorum tekrar.
  • askerden geleli 3,5 sene oldu. bir gün dahi dönüpte askerliği hatırlamak istemiyorum, 15 ay boyunca rezzilik kepazelik diz boyu.. suratına tükürmeyeceğin dingillere komutanım çekersin, yat kalk sürün hoşuma gitti bi daha sürün.. akıl olarak senden eksik olan, normalde bir baltaya sap olamamış bari orduya gireyimde uzman olayım denen şahıslara hizmet edersin.. mantık yok daha ne denirki...
  • 2.nci Jandarma Er Eğitim Komutanlığı ~ Jandarma ~ Bilecik

Msn : o.ozseyrek@hotmail.com

Bilecik Tertipler Eklesin ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barx -- 6 Mayıs 2009; 1:53:26 >
  • DENİZCİ ER EĞİTİM TABUR KOMUTANLIĞI POLİGON/İZMİR

ARKADAŞLAR BELLİ OLMAYANLARIN DARISI BAŞINA BAHRİYE OLDUK HAVAMIZ YETER BENİM TABUR ÇOK AZ OLAN VARSA BANA ULAŞSIN mustafasaruhann@hotmail.com bol şans tertipler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: mobilesahin

arkadaşlar 1. tugay komutanlığı kayseri piyade komando durum nasıl herkez fena yere düşmüşün diyolar.Epey zorlu işlemlerden geçecez galiba bilen giden arkaşlar tanıdınız varsa bişeyler yazın.

aydın/nazilli

geçmiş olsun :) Komdando da güzeldir ben de keşke Düşebilsem boy kilo falan uygudnmudur senin dostum
  • s.a tertipler bende 89/2 gidiorum acemi birliğim iç güvenlik eğitimi ve tatbikat merkez komutanlığı ısparta varsa aynı yere düşen eklesin gfb_1907_39@hotmail.com
  • Merhaba Aykut bende Çanakkaleliyim. Email adresim bulutfahri@gmail.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmetli

ankara mamak haberleşme cıktı var mı giden pm atsın....

YOK MU YA ANKARA MAMAK HABERLESME ....

NASIL BİR YER BİLEN Bİ YARDIMCI OLURSA....
  • MANİSA MERKEZ 1.PİYADE TUGAYI 460 BAŞKA YOK !!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi echomaniac -- 6 Mayıs 2009; 16:29:14 >
  • Selamun Aleyküm tertipler.

Bugün aradım Konya/Meram şubeyi iskenderun deniz alay komutanlığı dedıler acemı bırlıgı.yani bahrıyelı olduk:)

eğer varsa görüşelim aynı yere düşen arkadaşlar,birbirimize orada yoldaş olalım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MOURINHO

Selamun Aleyküm tertipler.

Bugün aradım Konya/Meram şubeyi iskenderun deniz alay komutanlığı dedıler acemı bırlıgı.yani bahrıyelı olduk:)

eğer varsa görüşelim aynı yere düşen arkadaşlar,birbirimize orada yoldaş olalım.

kanka bi arkadasın iskenderun cıktı daha ankara mamak yok herhalde forumda yanlız kaldık...
  • Arkdaşlar bende sabah şubeyi aradım sağolsunlar söylediler.Acemi Birliğim ''Ankara Etimesgut Ulaştırma'' İNŞALLAH hepimiz için hayırlı olur...

msn:kefenhack@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kefenci85 -- 6 Mayıs 2009; 12:11:55 >
  • arkadaşlar benimde ankara etimesgut zırhlı birlikler çıktı..sülüsü alınca daha detaylı yazarım ..
  • Arkadaşlar sülüsleri ne zaman alıyoruz. Ne zaman alabilirsiniz dediler size ben soracaktım unutmuşum :)
  • Şubeden bana ayın 15 den sonra sülüsünü alabilirsin dediler. 15 den sonra alabilirsin.
  • Banada 15'i dediler sülüs için.

iskenderun deniz er eğitim komutanlıgı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MOURINHO -- 9 Mayıs 2009; 2:07:59 >
  • 6.Piyada Er Kırkağaç/Manisa Jandarma/Komanda buraya düşen arkadaşlar varsa eklesin ege-boi2@hotmail.com
  • Bana kütahya havacı dedi sonra piyade gidiosun dedi bi b.k anlamadım
    Edit: KÜTAHYA HAVA ER EĞİTİM KOMUTANLIĞI bir daha aradım buraya düşenler
    Sentenced@phpkurdu.com Eklesin konuşalım.

İstanbuldanım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eths -- 6 Mayıs 2009; 14:22:13 >
  • Egee_boi ben manisada yaşıyorum kırkağaç üzülerek söylüorm cok kötü bi yer allah yardımcın olsun cok berbat yer...

Bende 89/2 gidiyorum

Isparta piyade dediler... sülüs ü aldıgımda daha belli olcak ta komando piyadesi olarakmı yapıcam acaba.. ?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.