Şimdi Ara

DNS ayarlarını değiştirince ne olur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
16.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • DNS ayarlarını youtube a girmek için dğeiştirrirsem bi zararı olur mu? :D ne bileym bşkaları PCme girer mi ? ya da kota motayla ilgili olay olur mu :D çakmıyorum DNS menese :D

• hayır sadece "" sitelere daha rahat girersin
  • nerden giriyoduk bu DNS ye ya bir türlü bulamadım
  • hergün 1 terimi ögrenmek için 1odk ayırsan bilgisayar kullanmaktan keyif almaya başlıyacaksın,msn'i biliyorsun dns'i bilmiyorsan ve ikisi de 3 harfliyse hata kimde yanlış nerede?
  • girdiğim siteleri D: rahatlkça silerim değil mi öyle :D kaydetmez yani CCLEANER la falan ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ten_don

hergün 1 terimi ögrenmek için 1odk ayırsan bilgisayar kullanmaktan keyif almaya başlıyacaksın,msn'i biliyorsun dns'i bilmiyorsan ve ikisi de 3 harfliyse hata kimde yanlış nerede?

illa bilmek mi gerekyor acaba :S modem numarası fln diye bilyorum internete giriş nmarası... yanlş doğru buraya sorduysam ne var?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ten_don

hergün 1 terimi ögrenmek için 1odk ayırsan bilgisayar kullanmaktan keyif almaya başlıyacaksın,msn'i biliyorsun dns'i bilmiyorsan ve ikisi de 3 harfliyse hata kimde yanlış nerede?

bence laf sokmak yerine soruma cvp versen daha ii olurdu
  • ben araştrdım da denetim masısı>>> ağ bağlantılarım >>> inerneti kullandığınz ağ >>> özellikler >>> sonra o bölümde TCI TCP gibi bşeyler war onu tıklayın orada alttaki yere DNS giriyorsunz ama benim olmadı USB modem kullanıyorum nasıl yapacğm acaba
  • Yahu ben yaşımdan utanıyorum.. Barış biz senle aynı yaştamıyız ? Git biraz arama butonu kullan..

@yib

Laf da sokar istediğini de yapar adam haklı ! Siz burda nasıl rahatça soru soruyorsanız, onunda laf sokması onun hakkıdır..!

Forumu amaçsızca kullanmaya devam edenlerdensiniz. Bu forumun belirli çerçeveleri içinde güzel konuşmak da vardır. Ayrıca msn'e mesene demek, dns'e denese demek de pc'den hiç birşey anlamadığınız anlamına gelir. İsteyen istediği yorumu yapar geçer. Sonra burda ağlarsınız küfredersiniz ban yersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi вєяк -- 21 Şubat 2009; 18:23:19 >
  • D omain N ame S ervice
    Nasıl posta adresin var ve faturaların bu adrese geliyorsa, sen tarayıcının adres çubuğuna web adresi yazdığında onar benzer bir şekilde adres tespit edilir ve o sayfaya gidersin. Yani tek tek IP numarası girmekten kurtarır seni DNS.
    Dünya üzerinde internetin omurgasını teşkil eden 7 ana DNS server vardır. Bunlardan bir tanesi Türkiye' de(ULAK.NET) bir tanesi Japonya' da geri kalanları USA' de bulunur.
    1998 yılında zombi PC ler ile saldırı düzenleyen bir hacker gurubu bu serverlardan 5 ini çökertmiş ve tüm dünyada internet bir süreliğine durmuştur.
  • İyice karştı msn nerden çıktı ki yani burada kmseye yanlş olmadğnı dşnyorum laf sokma işini km söyledi bir ynlş yapıldysa ben yapmadım ki.......
  • kusura bakmayın yanlş yere açmşm görevliler silerse sevnrm
  • quote:

Orjinalden alıntı: вєяк

Forumu amaçsızca kullanmaya devam edenlerdensiniz. Bu forumun belirli çerçeveleri içinde güzel konuşmak da vardır. Ayrıca msn'e mesene demek, dns'e denese demek de pc'den hiç birşey anlamadığınız anlamına gelir. İsteyen istediği yorumu yapar geçer. Sonra burda ağlarsınız küfredersiniz ban yersiniz.

Harflerin Türkçe okumasının bilgisayar bilgisiyle ilgili olduğunu sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BetterBosh -- 21 Şubat 2009; 18:33:18 >
  • bariss93 B kullanıcısına yanıt
    ya sen bi sus m*k hangi konuya girsem seni buluyom arın burdan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.