Şimdi Ara

Ticarete atılsaydınız hangi dalda atılırdınız?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
8.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet beyler soru şu:Eğer ticarete atılsaydınız hangi dalda atılırdınız yani ne bilim moda vs.

ben gayrimenkule yatırırdım.Çünkü bence gayrimenkulde paranı havaya atmassın...

sizce?

• beyaz kadın ticareti
  • kadın ticareti
  • Kesinlikle pırlanta kdv yok nasılsa.
  • SİSME BEBEK DİE GAZETE İALN WERIDIM AMA BOLUN YOLLARIM BU HABERDEDE WARDI COK PARA KIRMISLAR
  • Domuz eti
  • temel ihtiyaç en basiti yiyecek
    umumi wc bile olabilir

insanlar bazı ihtiyaçlarını erteleyemezler karşılamak zorundadırler yiyecek en basit örneği sürekli bir gelir vardır kısıtlama da yapılamaz sadece değişir bu da artık ticareti yapanın zekasına kalmış ya da alışkanlıklar değiştirilemez bunlara yönelmekte fayda var sürekli bir gelir isteniyorsa benim görüşüm
  • Bu aralar ticarete filan atılınmaz.Eğer sıcak para varsa biraz daha tutulur.Uygun zamanda gayrimenkul alınır ve itina ile kar edilir
  • beyaz ticareti
  • Dominos Pizza'nın Franchise'ını almayı düşünürdüm..200,000$ım olsaydı tabiki..
  • demir
  • İnsanların temel ihtiyaçları olan gıda ve sağlık sektörü tabi büyük yatırımlar ister, ayrı bi konu
  • döviz bürosu
  • kesınlıkle fırın alırdım bu ıste olan tanıdıklarım var gunde 40 000 ekmek fln uretıyorlar ve harıka para kazanıyorlar.ılerde bı baltaya sap olamassam ben de o ıse atılıcam
  • inşaat..dehşet projelerim var lakin sermaye lazım.
  • Pazarlamacı
  • quote:

Orjinalden alıntı: 1907burak1907

kesınlıkle fırın alırdım bu ıste olan tanıdıklarım var gunde 40 000 ekmek fln uretıyorlar ve harıka para kazanıyorlar.ılerde bı baltaya sap olamassam ben de o ıse atılıcam

Ne güzel yaaw yapacak son çaren bile seni paraya boğacak bir iş,40.000 ekmeği üretecek paran olsa ne işler yaparsın
  • beyaz kadın ve siyah adam ticareti
  • Bende okuyamıcam düyük ihtimal yavaşdan alıştırıyorum kendimi ?
  • gıda sektörü lokanta restoran türü bi yerler aç tabi yeride çok önemli iyi para var.Fazlada sermaye gerekmez dükkanı kiraladığın sürece.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.