Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (520. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
48.403
Cevap
572
Favori
2.756.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 518519520521522
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fiyat ne kadar?
    Birde mevcut üyeliği olan (ama sözleşmesi yok) bu kodu kullanıp aktivasyon yaptırabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bhdr84 -- 3 Aralık 2016; 8:40:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam kimi diyor yaptırdım kimi diyor olmadı. Müşteri temsilcisi olmaz dedi bana.

• Arkadaşlar benim taahhüt bitti 2 aralık itibariyle. Ama şimdi baktım digitürk kanalları hala açık . fatura ayın 3 ü gece yarısı çıkıyor sanırım acaba benim üyelik de 3u 4e bağlayan bu gece mi sona erecek? Malum derbi var umutlanayim mi izleyebilmek adına :)

• bhdr84 B kullanıcısına yanıt
    hocam öyle tam teşekküllü bilgi sahibi değilim ama önceki yorumlarda eski aboneliklerine yeni aldıkları aboneliği ekletenlerin olduğu yazılmış. bu konuda onlar daha detaylı bilgi verebilirler. Fiyat olarak 397 Tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetyilmaz34

Arkadaşlar benim taahhüt bitti 2 aralık itibariyle. Ama şimdi baktım digitürk kanalları hala açık . fatura ayın 3 ü gece yarısı çıkıyor sanırım acaba benim üyelik de 3u 4e bağlayan bu gece mi sona erecek? Malum derbi var umutlanayim mi izleyebilmek adına :)

Üyelik yeni fiyatlarla devam eder. Acil arayın.

• Yok zaten faks çekmiştim ben mesaj yazdıktan sonra da gitti yayınlar. Size üyelik iptali için ulaşılamadı tekrar arayacağiz diye mesaj atmışlar az önce. Normalde üyelik sona erdi ekipmanları teslim edin mesajı atıyorlardi. Aksama derbi var ondan bugün aramazlar bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: enige

Hocam internet üzerinden satışları yok ama belirli mağazalarda satışı devam ediyor.http://www.teknosa.com/urunler/110240750/digiturk-12-aylik-giris-hd-film-dizi-veya-2016-2017-sezonu-sampiyonlar-paketi

Allah razı olsun. İyi ki ürün linkini koymuşsun. Tesadüf eseri bir bakayım dedim hangi mağazalarda vardır diye, bir de gördüm ki "Hemen Al" seçeneği aktif... Yapıştırdım tabi ve linke tekrar tıkladığımda "ürün tükendi" uyarısı verdi. Bence arada kontrol etmekte fayda var. Tek tük mağazalarda kalan stokları ekliyor olabilirler...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yalnız Teknosa paketi sezonluk yani 2haziranda biter. 6 Aylık paket o dikkat edin. 6 ay için 397 tl anladigim kadarıyla!

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetyilmaz34

Yalnız Teknosa paketi sezonluk yani 2haziranda biter. 6 Aylık paket o dikkat edin. 6 ay için 397 tl anladigim kadarıyla!

Yanılıyorsunuz. Ürünün ismi şu şekilde:

DIGITURK 12 AYLIK GİRİŞ +HD + FİLM , DİZİ VEYA 2016-2017 SEZONU ŞAMPİYONLAR PAKETİ

• 2016-2017 sezonu yazıyor dikkat et, digiturk temsilcisi de öyle dedi telde

• Sanmıyorum... Ürün bi gelsin bakalım eğer öyle olursa kutuyu acmadan Teknosa' ya iade ederiz.Sorun olmaz

Ayrıca bitmiş olan mevcut aboneliğim de benim hu şekildeydi. Geçen sene n11'den 450 TL'ye almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLacKeLDiaBLo -- 3 Aralık 2016; 12:30:38 >
  • İnş öyledir. Ben de pişman oldum onu almadigima. Aynı pakete 600 tl çekti digiturk. Üstelik keyif paketleri de yok yuh. Teklif bekliyorum aramadi adiler aksama derbi var. 512tl turksat şampiyonlar paketine istediler kabul etmedim.

• ahmetyilmaz34 A kullanıcısına yanıt
    Verilen linke arada girin. Ayrica orada urun tukenmistir linkinin hemen altında: "Bulunduğu Mağazalar " diye bir link daha var. Onu tiklarsaniz stokta bulunan mağazaları gösterir ama güncel midir bilemem. Mesela dün Istanbul Brandium Atasehir mağazasında stokta görünüyordu Telefonlara bakmadıkları icin gercekten olup olmadığını ogrenememistim. Magaza durumuna göre size en yakin yere uğrayıp şansınızı deneyebilirsiniz.

• BLacKeLDiaBLo kullanıcısına yanıt
    Allah sizden de razı olsun. geçen sene bende n11 den almıştım 450 tl ye şu izmir firmasından ama bu sene bir türlü ulaşamadım kendilerine yoksa tekrar almayı düşünüyorum (bugün yayınımı komple kapatmışlar)
  • 3.12 bıttı thhttum faxı cektım ıptal ıcın ..neyse dun aksam aradılar;ıstemıyorum dedım telefondakı ökuz adeta azarlar gıbı konusunca zaten kfmda bitirmiştim tamamen bıtırdım ..digiturk oncelıkle musterı hızmetlerınde personel calıstırmalı ökuz degıl!!!saygısız dıksıyonu bozuk salak salak cevaplar veren ınsanların ne işi var orada anlamak zor..
  • İlk defa üye olacağım Spor ekstra ve şampiyonlar paketi HD aylık kaç TL ye mal olur sizce?

• simos35 kullanıcısına yanıt
    en iyi paket teknosa paketi yillik 397 tl ne yazikki bende kacirdim bu paketi digiturkle anlasdim yillik 520 civari film diziye anlastim 120 tl zarar ayni paket spor icin de gecerli....

• ahmetyilmaz34 A kullanıcısına yanıt
    bende de durum ayni

• Derbi maça 15dakika kala arayan digiturk ile turksat şampiyonlar paketi 1 yıl hd yıl sonuna kadar mobil lig tv 3 ay spor ekstra ve dizi film kanalları hediye 8ay 29, 4ay 70tl ye anlaştım. Arkadaşım da istiyor dedim numarasini verdim ona da aynı tarifeyi açti arayarak.arayarak.simdi maçı izliyorum :-) bu seneki anlaşma faslı da tamam oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: gelecek3535

en iyi paket teknosa paketi yillik 397 tl ne yazikki bende kacirdim bu paketi digiturkle anlasdim yillik 520 civari film diziye anlastim 120 tl zarar ayni paket spor icin de gecerli....

Yani yıllık 520 TL ye spor extra + şampiyonlar paketi mi diyorsunuz?

• 
Sayfa: önceki 518519520521522
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.