Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (517. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: furkan_02 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.484
Cevap
577
Favori
2.762.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 515516517518519
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dostlar yazacaklarım tamamen gerçektir. üyelik iptal faksından sonra arandım. turksat şampiyonlar paketine 528 tl teklif verdiler. 1 yol mobil 3 ay spor ekstra hediye. pahalı daha ucuza alanlar var dedim. ispatla valla 10 yı digiturk hediye edeceğim dedi. lütfen turksat şampiyonlar paketini 528 tl den ucuza alan varsa bana ulaşsın. 2 gün sürem var :) forumda 2 kişi buldum ve mesaj yaptım size bildiririm gelişmeleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zoltan83

quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

quote:

Orijinalden alıntı: zoltan83

quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

Bende digiland paket sistemi kullanıyorum taahhütümün bitmesine az bir zaman kaldı bakalım ne gibi teklifler ile karşılaşacağız 500 tl nin altında teklif gelmezse kesin iptal edicem.

tezekoz.. zaman geldimi.. taahhütlerimiz seninle aynıydı.. sağlı sollu bastıralım..

Geldi cidden hocam koca 1 yılı daha geçirdik digitürk ile :))

Digiland paket yapısından devam etmek istiyorum ben eski paket yapısını beğenmiyorum. Bu sistem üzerinden teklif vermelerini isterim vermezlersede iptal etsinler fark etmez :)

Sende digiland yapısı üzerinden teklif iste bence. Sen şuanda var olan paket yapısına mı dönmek istiyorsun.

Evet eski sisteme dönmek istiyorum.. bütün süperlig yerine şampiyonlar alıp yanına spor extra alacağım.. yabancı ligler için.. Anadolu maçlarını izlemiyorum çok nadir.. film paketi desen yine aynı.. sürekli aynı filmler.. torrentten indirip izliyorum zaten..

Hocam dediğiniz gibi ben de hiç film paketini henüz kullanmışlığım yok Bir yıldır açık ben de film paketi sizinki gibi daha bir tane film izlemiştim yok ama süperlig maçlarına bakıyorum.

Hediye film veriyor cinemaxiumumdan onlar işe yarıyor işte :)

• camur35 C kullanıcısına yanıt
    gözün aydın, adına sevindim. inşallah ararlar ve iyi bir teklif sunarlar yoksa tv nin uyduya devam :)
  • enige kullanıcısına yanıt
    Bu devirde normal uydu izlenmezki tv yi camdan atmak daha iyi.
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    hocam ne yaptın sen ya. :) tamam normal tvlerde hep saçma diziler saçma programlar var ama en azından trtspor var ve film izlemenin farklı yolları var hocam.
  • enige kullanıcısına yanıt
    Valla hocam 6-7 senedir digitürk var ondan önce boşuna elektrik harcıyormuşum discovery nat geoları seviyorum ben ondan heralde gerçi digitürkün şuanki halinide pek sevdiğim söylenemez cihazları cok kalitesiz sagemcom haricde.
  • dostlar yazacaklarım tamamen gerçektir. üyelik iptal faksından sonra arandım. turksat şampiyonlar paketine 528 tl teklif verdiler. 1 yol mobil 3 ay spor ekstra hediye. pahalı daha ucuza alanlar var dedim. ispatla valla 10 yı digiturk hediye edeceğim dedi. lütfen turksat şampiyonlar paketini 528 tl den ucuza alan varsa bana ulaşsın. 2 gün sürem var :) forumda 2 kişi buldum ve mesaj yaptım size bildiririm gelişmeleri. 1 günüm kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetyilmaz34 -- 25 Kasım 2016; 12:18:23 >
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    valla bende de sürekli id xtra açık :) ama şimdi ne konuşursak hikaye gibi üstadım, öncelikle bir teklifler gelsin de ona göre hareket edelim.
  • 12 ay giriş + sporextra + sinema + belgesel sagem iq plus kutu ayda ortalama 42 liraya kullanıyordum
    Tahattüt bitiminde iptal faksı çektim ve neden iptal ediyorsunuz felan derken baya uzun sürdü konuşma.Fiyat fazla , spor extrada f1 kalktı dsmartta şuan diye savunurken, spor extrada birsürü lig var demesine karşılık ben maç izlemiyorum dedim.Niyetim cidden kapatmaktı üyeliği.

2 ay düşünmem için ( giriş + sinema + dizi + belgesel + sporsever + sagem iq plus dilediğin yerde , dilediğin zaman devam aynı şekilde tahattütsüz aylık 21.99 a verdi )
    2 ay dolunca arayacağım bu fiyattan devam etmek istediğimi söyleyecem.Amacım maksat evdekiler 1 senede kanal yerlerini öğrendiler platform değiştirmeyelim , vermezlersede iptali yapacağım
  • 4k dekoderi aylık 20 tl den ucuza alan var mı? Veya ucretsiz:)

• 2 seneden fazla aktif toplamda 8 senelik üyeyim.
    Dün aradı düşünecegim dedim bugün yine aradı. Aşağıdaki paketin üzerine 4 ay sinema dizi istedim, Mobil lig yetişkin ve eurospot iptal edebilirsiniz dedim kabul etmedi. Belgesel ve çocugu iptal edersek olur dedi.
    Bende külliyen iptal edin dedim. Tamam işlemi yaptım servise iade edersiniz dedi.

1 yıl hd
    Giriş
    Belgesel
    Çocuk
    Lig tv şampiyonlar
    Yetişkin
    Eurosport
    Aylık ortalama 49 tl
    Senelik 600 e geliyor.

Dsmart en düşük paket almayı düşünüyorum hiç degilse eski üyelerine tüm paketleri 20 tl ye açıyorlar.

• Eutelsat ta yetişkin dahil 600tl çok değil kardes. Aynı paketi turksattan işte 530a da verir. Ama sen yine de yetişkini iptal et :-)

• istemiyorum ki yetişkini, eurosuportu da çocugu da istemiyorum 4 ay dizi film vermiyor. enteresanlar.
  • Bize teklif etti dizi filmi, 528den ucuza bul 10 yıl beleş vereceğim dedi forumda kimse aktif değil. Türksat Şampiyonlar paketi

• quote:

Orijinalden alıntı: forgetLove

@derya78 ve @bjkali yorumlara başladıysa benimde taahhüt bitimi yaklaşmış demektir.. Bu iki üyeyi yıllardır takip ederim eger bir taahhut paylasiminda bulunurlarsa doğrudur, yalan degildir..

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. Onore ettiniz. Saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkali -- 26 Kasım 2016; 12:18:26 >
  • Arkadaslar lig tv sampiyonlar paketi ya da taraftar paketini, hersey dahil 400 tl den uyguna izleyen var mi? Digiturkten teklif aliyorum, emsal gosterebilmek icin tel no istiyorlar. Yardimci olabilecek arkadaslar varsa cok memnun olurum

• ahmetyilmaz34 A kullanıcısına yanıt
    teknosa paketiyle 397 ye alanlar var

• Arkadaslar genel itibariyle aylik 50 yada 60 tl den fazla para vermeyin ister film dizi ister lig tv paketleri olsun.pazarlik yapin ortalama fiyat 50 tl ve civari olmali aylik aksi halde ilk uye bile sitesindeki fiyattan anlasiyor onda bile ilk 3 ay indirim var.

• gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    Onu kabul etmiyorlar kardes. Bence şampiyonlar paketi için 528tl pahali hem de turksatta kalitesiz digiturk yayını için. Lig tv hd si bile normal kanallardan berbat yayın

• Üyelik yenilemeyin Teknosadan 400TL lik paketi alıp kurdurun arkadaşlar. Şuanda en avantajlısı o paket.
  • 
Sayfa: önceki 515516517518519
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.