Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (493. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: legolasbride , legolasbride , cogg Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 10 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
48.511
Cevap
577
Favori
2.763.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
30. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iptal faksından sonra yaptıkları teklıf

giriş şampiyonlar paketi hd ye 540 tl kredı kartına teklıf edıyorlar 2 adet keyıf paketı vermıyorlar

kabul etmedım ıstedıgım fıyatlar verılmesse iptal ederim
  • Arkadaşlar Merhaba

Bende her sene bu formu takip ederek lig tv üyeliği yaptırıyorumdum.Ancak bu sene istediğim fiyatları istediğim şartlarda bir türlü alamadım..Belli scalanın altına kesinlikle düşmüyorlar.

Bende gittim n11 den kontürlü digitürk aldım.129 TL ye ilk ay lig tv açık,2. ay hediye edilen 80 tl ile lig tv alıyorsunuz o da bedavaya geliyor.Eğer izlemeye devam etmek isterseniz lig tv aylık 70 haftalık 35 tl..Yayınlar türksat üzerinden sadece lig tv 1 hd ve bütün maçları kapsıyor.

Hesaplamalarına göre 9 aylık lig maratonunda 2 ay bedava 7 ay 70 TL den 490 TL ye geliyor.
    129 TL ye aldığınız next kutusu sizin oluyor.

Herkese iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gürkanist34

Arkadaşlar Merhaba

Bende her sene bu formu takip ederek lig tv üyeliği yaptırıyorumdum.Ancak bu sene istediğim fiyatları istediğim şartlarda bir türlü alamadım..Belli scalanın altına kesinlikle düşmüyorlar.

Bende gittim n11 den kontürlü digitürk aldım.129 TL ye ilk ay lig tv açık,2. ay hediye edilen 80 tl ile lig tv alıyorsunuz o da bedavaya geliyor.Eğer izlemeye devam etmek isterseniz lig tv aylık 70 haftalık 35 tl..Yayınlar türksat üzerinden sadece lig tv 1 hd ve bütün maçları kapsıyor.

Hesaplamalarına göre 9 aylık lig maratonunda 2 ay bedava 7 ay 70 TL den 490 TL ye geliyor.
    129 TL ye aldığınız next kutusu sizin oluyor.

Herkese iyi günler

arkadaşım...kontürlü digitürk aboneliğinde erotik paketide mevcut...astra üzerinden kendi uydu alıcımda seyrettiğim beleş server olayında playboy,brazzers europe,hustler,vivid ve çeşitli erotik chat kanallarıyla ayrıca cihazımın beleş iptv listesinde yer alan penthouse ve jasmine kanallarınıda izlerim şayet senin ilgin varsa eğer tavsiye ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: sbjk

iptal faksından sonra yaptıkları teklıf

giriş şampiyonlar paketi hd ye 540 tl kredı kartına teklıf edıyorlar 2 adet keyıf paketı vermıyorlar

Yüzyüze müşteri temsilcileri dediklerinizin üzerine keyif paketlerini de veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde digiturk taahütüm bitti. 2 keyif paketi hd paket 26 tl veriyoröuşum. 33 tl ye çıkacakmış. Bana çok geldi. Mh yi aradım. Taahütle daha ucuz bi fiyat verebilirmiyim dedim. Taahüt versenizde fiyat değişmez dedi. Nasıl bir sistemleri var anlamadım. Taahütle nasıl aynı ücret alınır. İlla iptal ettirin diyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet beklenen ayrılık gerçekleşti

Saçma sapan fiyat politikası yüzünden iptal başvurum için az önce aradılar mh den ve beklediğim gibi hiç yardımcı olmadılar liste fiyatları üzerinden konuşunca kibar bir dille iptal edilsin diye bastırdım ve karşılğında kibar bir şekilde iptalim kabul edildi.

03.10.2016 da komple kapatılıcakmış.

Şuan teklif ettikleri paket ve fiyatları şunlardır;
    %50 gazi indirimim var.
    -Giriş paketi 8,25 tl
    -Belgesel paketi 2,50 tl
    -Çocuk paketi 2,50 tl
    -Hd servis 4,99 tl
    -Şampiyonlar paketi 32,50 tl
    -iletim hizmeti 2,75 tl
    Toplam 53,50 tl x 12 ay 642 tl yıllık

%50 indirimli hali buda yanlış anlamayın

Zaten türkiye liginden baya soğudum açıkcası bundan sonraki durak turkcell tv+ olacak gibi premier lig ile beraber

• Merhaba arkadaslar,
    Yeni evlendim ve eve digiturk baglatmayi dusunuyorum. Lig tv, sampiyonlar ligi vs. olmasi sart degil. Belgesel kanallari ve standart paket HD kalitesinde yayin izleyelim yeterli. Bu konular ilgi alanimin disinda oldugu icin fikir almak istedim. Digiturk baglatmali miyim, ayni kanallari daha cazip rakamlara izleme sansim var mi? Tavsiyelerinizi bekliyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

Evet beklenen ayrılık gerçekleşti

Saçma sapan fiyat politikası yüzünden iptal başvurum için az önce aradılar mh den ve beklediğim gibi hiç yardımcı olmadılar liste fiyatları üzerinden konuşunca kibar bir dille iptal edilsin diye bastırdım ve karşılğında kibar bir şekilde iptalim kabul edildi.

03.10.2016 da komple kapatılıcakmış.

Şuan teklif ettikleri paket ve fiyatları şunlardır;
    %50 gazi indirimim var.
    -Giriş paketi 8,25 tl
    -Belgesel paketi 2,50 tl
    -Çocuk paketi 2,50 tl
    -Hd servis 4,99 tl
    -iletim hizmeti 2,75 tl
    Toplam 53,50 tl x 12 ay 642 tl yıllık

%50 indirimli hali buda yanlış anlamayın

Zaten türkiye liginden baya soğudum açıkcası bundan sonraki durak turkcell tv+ olacak gibi premier lig ile beraber

selam marco
    bende engelli kartı kullanarak maçları almayı düşünüyorum.
    türksat üzerinden sadece ligtv açarlar mı öyle daha ucuza kapatırım diye düşünüyorum gerçi onda hdsi değil sd idi.
    eutelsat üzerinden ligtv için giriş +2temel paket zorunluydu hala öyle mi?
    iletim hizmetleri ne oluyor?
    bu gazi engelli şehit yakınları için olan standart fiyat mı?

• Selamlar

Öğrenci evi için hd lig tv+spor extra paketlerinin olduğu bir abonelik yaptırmak istiyorum. İnternette paket seçimi ile yapınca 114 lira gibi bir şey çıkıyor ortaya ama sizce bunu kaca alabilirim?

Tarafima teklif vermeleri için Müşteri hizmetlerini mi aramaliyim yoksa bir bayiye mi gitmeliyim?

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ycan_yontem

quote:

Orijinalden alıntı: sbjk

iptal faksından sonra yaptıkları teklıf

Yüzyüze müşteri temsilcileri dediklerinizin üzerine keyif paketlerini de veriyor.

Bayram'dan sonra yine bir teklif verecekler eğer uygun olmasa bayiye gitmeyi düşünüyorum

• mavizaman kullanıcısına yanıt
    Merhaba dostum 2 ek paket zorunluluğu kalktı ama giriş paketi zorunluluğu en uygun alacağın paket şöyle.

Giriş paketi 8,25 tl
    -Hd servis 4,99 tl
    -iletim hizmeti 2,75 tl

Toplam 48.50 tl

Mh ile görüş bakalım ne fiyat önerecekler bakalım sabit fiyat politikaları yok malum. :)

• Arkadaşlar bende 3 yıl boyunca digiturk kullanıyorum ve artık yoruldum her yıl once kapattır sonra senı genel merkezden arasınlar pazarlık yap bilmem ne derken burda foruma bak yine kazıklandıgını anla vs vs vs

bu sene sanırım yenilemeyeceğim

geçen sene Giriş + Şampiyonlar + Belgesel + eutelsat hd yayını yıllık 640 tl ye bana sattılar..

Foruma bakıyorum baskaları benden daha ucuza getiriyorlar yalnız sunu da anlamıyorum ben daha ucuza ızlıyorum dıyen arkadaslardan uyelık numarası ısteyınce de vermıyorlar ya da bakıyorsun onda turksat yayın cıkıyor ya da İq plus kutu değil gibi saçmalıklar var tabii musterı hızmetlerı de hemen lafı yapıstırıyor yok efendım o musterımız de soyle boyle

birbirimizi gaza getirmeyelim arkadaşlar neyi ne kadara aldıysak onu soyleyelım ha bir de üyelik numarasını paylaşmayan arkadaşlar merak etmeyin sizin uyelik numaranız ile dolandırıcılık yapılamaz neden ıstıyorsunuz dıyorsanız bız musterı hızmetlerıyle konusunca yok oyle bır kampanya dıyor alan arkadasınızın uyelık numarasını verın bakalım dıyorlar

Mesela bu yıl fıyat alan bazı arkadaşlar yukarda kullandıgım paketı bana gecen yıl satılan fıyattan almıslar digiturk bana bu sene aynı fıyata ya da daha ucuza vermez zannetmem

• Arkadaşlar bende 5 senelik digitürk üyesiyim aralıkda ayında taahüdüm bitecek

Geçen sene

eutelsat hd
    ıq plus kutu
    5 büyük şampiyonlar paketi
    3 ay sporekstra ücretsiz

toplamda 639 lira ödedim

Bu sene kredi kartlı 540 tl 9 ay ödemesi olan teklif eutelsat üzerinden mi Türksat üzerinden alınan yayınlar için yapılan bi teklifmi bende bu kampanyadan yararlanmak için baskı yapıcam ona göre müşteri temsilcisinden cevaplarınızı bekliyorum.
  • Yüzde 50 engelli indirimli paket kullanıyorum.

Kullandığım paketler şunlar.

Süper Lig paketi
    Spor extra paketi
    Belgesel paketi
    Spor sever paketi ( eurosport kanalları falan açık)

Eutelsat hd kutu kullanıyorum. Ve bunların hepsine aylık 75 tl ödüyorum. Bence hiçte yüzde 50 indimli bir paket değil gibi. Ağır kazık ama futbol keyfim için katlanıyorum.

Fiyatlar da şu şekildeymiş.

Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: yunus6397

Arkadaşlar taahhütü bitenlere tavsiye;

Taahhütüm dün bitiyordu geçen hafta aradım üyelik iptali için şöyle bir teklif yaptılar şampiyonlar paketi için 3 ay %50 indirim sonra 70 den devam. Kabul etmedim ve iptal dilekçesi gönderdim bu sefer şöyle bir teklif yaptılar 3 ay hiç fatura yok ücretsiz sonrasında mayısa kadar 60 sonra %50 indirim bir de 3 ay spor extra. Kabul ettim bende ama zorlansa daha iyi fiyat alınır. Toplamda 450 gibi bir fiyata aylikta 37 gibi bir rakama geliyor. Bence makul. Deneyebilirsiniz.

bende bundan aldım aynısı aslında aklıma gelse belgesel ekletirdim buna eklerdi büyük ihtimal
    bende dilekçe yolladıktan sonra yaptılar bunu
    10-11-12. aylar bedava
    1-2-3-4-5 60 lira
    6-7 25 lira
    8-9 60 lira eğer istersem 8. ayda 25 olurmuş ama maçları izleyemem o zaman
    toplamda 470 yada 435 lira

• quote:

Orijinalden alıntı: NeyimVarKi?

quote:

Taahhütüm dün bitiyordu geçen hafta aradım üyelik iptali için şöyle bir teklif yaptılar şampiyonlar paketi için 3 ay %50 indirim sonra 70 den devam. Kabul etmedim ve iptal dilekçesi gönderdim bu sefer şöyle bir teklif yaptılar 3 ay hiç fatura yok ücretsiz sonrasında mayısa kadar 60 sonra %50 indirim bir de 3 ay spor extra. Kabul ettim bende ama zorlansa daha iyi fiyat alınır. Toplamda 450 gibi bir fiyata aylikta 37 gibi bir rakama geliyor. Bence makul. Deneyebilirsiniz.

bende bundan aldım aynısı aslında aklıma gelse belgesel ekletirdim buna eklerdi büyük ihtimal
    10-11-12. aylar bedava
    1-2-3-4-5 60 lira
    6-7 25 lira

Belgesel zaten tüm üyelere açık değil mi ki. Bende 2 3 senedir açık ücret de ödemiyorum. Hediyede verilmemişti.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NeyimVarKi?

quote:

10-11-12. aylar bedava
    1-2-3-4-5 60 lira
    6-7 25 lira

Belgesel zaten tüm üyelere açık değil mi ki. Bende 2 3 senedir açık ücret de ödemiyorum. Hediyede verilmemişti.

normalde 5 lira galiba düşük ücret olduğundan fark etmemişsinizdir belki ama ücreti diye biliyorum ben

• Bir hafta önce giriş+şampiyonlar paketi+hd yayın kredi kartına 9 taksit 540 tl fiyat vermişlerdi,fırsat bulup yenileyemedim.Bugün arayıp konuştum aynı paketi 540+120(hd yanyın bedeli) olarak fiyat verdiler.Yıl olmuş 2016 siz halen hd yayın için ücret talep ediyorsunuz diye söylendim ama fiyatta indirime gitmediler,bende iptal sürecini başlatın bayramdan sonra faks çekeceğim dedim,bu arada tahahhütüm 16 eylül de bitiyor,bu sene maç seyretmem ama bu aç köpeklere de bu paraları vermem!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chapuisat9

Arkadaşlar bende 5 senelik digitürk üyesiyim aralıkda ayında taahüdüm bitecek

Geçen sene

eutelsat hd
    ıq plus kutu
    5 büyük şampiyonlar paketi
    3 ay sporekstra ücretsiz

toplamda 639 lira ödedim

Bu sene kredi kartlı 540 tl 9 ay ödemesi olan teklif eutelsat üzerinden mi Türksat üzerinden alınan yayınlar için yapılan bi teklifmi bende bu kampanyadan yararlanmak için baskı yapıcam ona göre müşteri temsilcisinden cevaplarınızı bekliyorum.

Eutalsat dan verdiler bana faks çekmeden iptal birimi cektin sonra genel merkez aradı keyif paketi vermediler bende kabul etmedim Bayram'dan sonra arıyacaklar bakalım ne dşyecekler
    Aslında 8 aylık paket alıyoruz 2017 haziranda ihale var bakalım bu sene alabilecekler mi ?

• Herkese iyi akşamlar,

Buradan bir fiyat bilgisi edinebilirsiniz, bir başka üyenin numarasını alıp çağrı merkezi ile konuştuğunuzda onlar pek yetkili olmadığından sonuca ulaşmak zor oluyor. Mutlaka Digiturk yüz yüze noktası olan bir bayiye gidip görüşmelisiniz. Benim önerim budur, sinir krizi geçireceğinize bir deneyin :)

• 
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.