Şimdi Ara

Ankara-Isparta Arası kaç saat

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
26.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim arkadaş askere gidecek, ıspartaya. Ankara ısparta arası otobüsle kaç saat sürer? Oraya gidip gelenler, bilgi verirlerse sevinirim.

• Yardım ltfn
  • uzun 6-7 dir heralde
  • Sağolasın. Yok mu giden?
  • 7 saat arkadaşım... ama afyon tarafında kar varsa 8-9 olur... hayırlı tezkereler...
  • cok sagolasın.bılgı ıcın
  • 4.5-5 saatte kendi arabanla gidebilirsin güzergah ankara-polatlı-sivrihisar-afyon-sandıklı-keçiborlu-ısparta olur
  • 6 saat.Şaşmaz. 4 sene gidip geldim.
  • 3 saat ama arabayla.

otobüsle en az 6 sürer.
  • quote:

Orjinalden alıntı: chupacabra

6 saat.Şaşmaz. 4 sene gidip geldim.

afyonda kar varsa heryerin ayrı şaşar
  • Çok sağolun arkadaşlar. Baya aydınlandım.
  • Ispartamı ? yoksa eğirdir mi? eğirdir ıspartay bağlıdır komando eğitirler bilirsiniz

hocam bu arada ben ıspartalıyım her ne kadar aydında otursamda yardımcı olabilirim başka bir sorun varsa
  • Isparta 6

Burdur 7

Antalya 8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devilsemo -- 19 Şubat 2009; 0:40:44 >
  • hehe ıspartalıyım :)) 6 saat otobüsle, arabayla 4 saatte gidilir :)
  • 6 ila 6 bucuk saatte gidiliyor arkadaşım

O askere gidecek arkadaşınada ne kdr üzüldüm anlatamam bende geçen sene bu zamanlar askerdeydim hemde ıspartada neler çekdim aman allahım orda zaten iki seçenek var ya merkez dağ komando ya eğirdir ikiside mok

O yemekler aman allahımmmmmmm

Allah kolaylık versin hiç sevmedim ben o ıspartayı igrenççççççç bi yer

Ankara gibisi varmı ya
  • Arkadaşlar benim arkadaş 40. piyade er eğitim alayına gitcek, nerde oluyo o? Merkez mi, eğirdir mi? Bi de avcı piyade nedir?
  • 40. Piyade Er Eğitim Alayı Isparta Merkezdedir, piyade alayı olması hasebiyle pek sıkıcı bir yerdir, eğitimi boldur, bende askerliğimi hemen yanındaki Jandarma Alay komutanlığında yaptım, akşamları en üst kattaki koğuşlarımızdan piyadeleri izler ve halimize şükrederdik, arkadaşınıza hayırlı tezkereler...
  • Teşekkürler verdiğiniz bilgiler için. Çok açıklayıcı ve aydınlatıcı oldu. Tekrar teşekkürler.
  • 5-6 saat.... kesin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.