Şimdi Ara

TURKCELL İLE İLGİLİ HER SORUNUZU CEVAPLAYALIM.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.801
Cevap
11
Favori
166.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu paketleri düzenleyen kişi ne içiyor acaba?

Bu fiyatlar nedir arkadaş
  • bu konuyu yeni görüyorum
    birkaç gündür iyi takip edemedim forumu

diyelimki tek bir hattında
    aylık bedava şebeke içi 300 kontörün var
    her yöne aylık 30 dakikan var (nt kampanyası)
    kampüs 120 dakikan var
    on saat kampanyasından 300 dakika turkcell içi hediyen var
    haftalık nar 500 kontörün var.
    aylık 3000 smsin var

turkceli aradığında bedavaların düşme sırası yani kullanım sırası nedir.
  • merhaba

arkadaşlar su koyverme kaçma sıkışma artık ne derseniz öyle bir durum yok arkadaşımızın sorusuına gelince zaten bir çok arkadaş o varsa bu yoktur bu varsa o olmaz cinsinden sorunu ne maksatla sorulduğunun anlaşıldığını sanıyorum. ama ben yinede iyi niyetle cevaplim. böyle durumlar bazen olmaktadır. böyle bir durumda en önce hediye dakika kntörler kullanılır. iki farklı kampanyadan hediye kontör dakika varsa kullanım süresi en kısa olan önce kullanılır. daha sonrada ücretli hediye dakikalar kullanılır. yani senin hattında onsaat bedavan varsa bu ücretsiz dakikadır nardan hediye dakikan varsa kampüslu olamazsın ama oldun farzet önce 10 saatten daha sonra kampusün hediye dakikası en son nar. tabi böyle bir durumda arama yaptıığın yönlede ilgisi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPM

Arkadaşlar Aylık 1 GB Turbo 9 TL'ye fiyat iyimi ?

Nasıl alınıyor?
  • Selam.
    Kullandığım Turkcell hattım faturasız. Engelli bir vatandaşım. Faturalı hatta geçip "Turkcell Engel Tanımayanlar Hepsi" Paketini kullanmak istiyorum.
    http://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/hepsi-bir-arada/engel-tanimayan-hepsi-paketi?place=packages_category
    Engellilere 25 TL olduğu yazıyor. Fakat bunun dışında ayrı bir ücret ödeyecek miyim ? Yani bana her ay fatura 25 lira mı gelecek yoksa 25 + sabit ücret + vergi + verginin vergisi + telsiz kullanım ücreti mi alınacak ? Toplamda ne kadar ücret öderim her ay. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tıtanium

Arkadaşlar hattımı 1 hafta önce turkcell faturalıya geçirdim. Şimdi hattımı aveaya tekrar taşımak istiyorum, 1 aylık fatura ödeyeceğimi biliyorum, onun haricinde 2. fatura veya herhangi bi ücret çıkartırlar mı ? müşteri hizmetlerini aradım 2. fatura gelebilir diye zırvaladı ama net konuşmadı

Bu ay kullandığınız paketin ilk faturası gelir
    Sonraki ay da,varsa ceza,vergi tarzı ödemeler fatura edilir,başka da gelemz
  • Abi ne gerek var 500 tl lik telefon. Git direk al
  • Turkcell'e en fazla 6 ay dayanabildim. İşim gereği her gün Dolapdere - Halkalı arasını gidip geliyordum. İstanbul'u bilenler bilir nerelerden geçtiğimi. Hep merkezi lokasyonlar. Şimdi de Avcılar tarafındayım.
    İnanın bu kadar kötü bir internet deneyimi yaşamadım. Avea'da net konusunda çok memnundum.
    Ama ses kalitesi ve mh konusunda Turkcell gerçekten iyi hakkını yemeyelim. Benim için önemli olan çekim kalitesi ve net. Bu konularda hem de İstanbul'da hüsrana uğradım. Daha fazla dayanamayarak özellikle de son birkaç gündeki bağlantı facialarının da etkisiyle tüm kontratlarımı sonlandırdım birkaç gün içinde operatör değiştireceğim.
    Düşünün ki 1000 dk 1000 sms 4 gb için 69 ödüyordum (cihaz kampanyasıyla birlikte 135 TL) iptal olunca 85 tl olduğunu gördüm. Profesyonel Kulüp üyesi olarak bu tutarda fatura ödememe rağmen rezalet bağlantı hızı alıyorum. Platinum almayacaksanız samimi söylüyorum Turkcell'e yaklaşmayın. Kendinizi soydurmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: pusat1249

Ben turkcell kullanıyorum faturalıyım ve tahahütüm var turkcellde.Tahahüt 24 Mart 2016 da bitiyormuş.Ben Tahahüt bittikten sonra Avea geçmek istiyorum.Bu tarihe kadar beklemeliyimmi?Zaman kaybı olmamak için 20 Mart da Avea başvursam 4gün de hat açılır heralde.3gün ile 6 gün arası sürüyor olması lazım.Yoksa 24 martda turcelli faturasıza çevirip öylemi taşıma yapıyım?

24 şubattan sonra taşıyabilirsin,son aya girince cezalar siliniyor zaten.
    Turkcell kullanılan gün kadar fatura kesiyor,o yüzden 22-24 şubat civarı aavea'ya taşıyın,5 gün sürüyor,29-30 şubat civarı Avea ya taşınmış olur,Turkcell de 10 günlük fatura çıkarır,öder kurtulursun

• tyriaeum T kullanıcısına yanıt
    Geçenlerde sordum z3 cihaz için 700-800 tl verirler dedi ordaki eleman eski telefonu iphone ile değiştirme kampanyası
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Orijinalden alıntı: @koray.tekler

Numara nasıl değişecek?

Başka hatta taşıyınca numara değişmez

Normalde artık değişmiyor ama x hatlı numarayı dondurunca mantık olarak kullanamıyor olmayacak mıyız ?

Anladım teşekkürler.
  • Senle aynı durumu ben de yaşadım,
    Sen müşteri hizmetlerini aramışsın
    Ben bayiye gidip,direk faturasıza taşıdım,artık onlar düşünsün değil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: circumciser

quote:

Orijinalden alıntı: @koray.tekler

25 yaş altı bi tc no bul,müşteri hşzmetlerini arayıp kimlikteki isim snmişsin gibi konuşarak "bu hattı ben kullanıyorum tc numaramla genc tarife yapmak istiyorum" derseniz hemen hallederler

Yani baska bir prosudur yok mu acaba ? Bu kadar basitse bulayim hemen...

Tesekkurler

Başka bir prosedür yok,bu kadar da basittir
    Rica ederim
  • Yardımcı olacak kimse yok mu yarın geçmek istiyorum
  • freedomfighter kullanıcısına yanıt
    Turkcell biraz pahalı ama diğerlerinden her bakımdan daha önde
    Türk Telekomun interneti ve çekim sıkıntıları insanı bezdiriyor,siz 2 sene iyi dayanmışsınız
  • beyhan_karagoz B kullanıcısına yanıt
    Evet geçebilirsiniz
  • em17ah kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı yok hocam hattınız faturasız açılır banada faturalı yedek hat vermişlerdi sorduğmda farketmiyor demişlerdi hattımda faturasız açıldı
  • serseri441907 kullanıcısına yanıt
    Hocam cok sagol. Bir an yanlislik mi oldu acaba dedim.
  • Hattı turkcelle yeni taşıdım. Salla kazana katılamıyorum

• Teşekkürler
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.