Şimdi Ara

TURKCELL İLE İLGİLİ HER SORUNUZU CEVAPLAYALIM. (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.801
Cevap
11
Favori
166.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 25 yaş altı kampanyaya katılmam için kullanıcı olarak herhangi birini gösterebiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dEs_

25 yaş altı kampanyaya katılmam için kullanıcı olarak herhangi birini gösterebiliyor muyuz?

12-25 yaş arası herhangi bir kimlik fotokopisi yeterlidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakansant

quote:

Orijinalden alıntı: dEs_

25 yaş altı kampanyaya katılmam için kullanıcı olarak herhangi birini gösterebiliyor muyuz?

12-25 yaş arası herhangi bir kimlik fotokopisi yeterlidir.

Bu iyi haber. Peki fotokopinin sahibi gelmese de olur mu acaba?
  • Hangi kampanyadan bahsediyorsunuz??
  • Genç tarife
  • bugün numaramı turkcelle taşıdım ama adam süper tarifedesin geçme işlemi tamamlanınca gençtarifeye geçersin dedi ama ben yine de kuşkulandım ayda 250dk konuşma yine de gelir mi benim bildiğim beni direk gençtarifeli göstermesi lazımdı
  • Bir arkadaş faturalıdan hazır karta geçti. Tarife olarak süper tarife kulüp olarakta gençturkcell gözüküyor.30 tl yükleyince ona hediye olarak 1 aylık 150 dakika ve 300 sms geliyor.Bende aynı tarifeden olmama karşın bana öyle bir hediye gelmiyor. Acaba hangi kampanya yada tarifeye üye olmalıyım?
  • sevgilim türkcell ben avea. bize en uygun hangisi.
    ben turkcelle internet paketi yüzünden geçemem,o da avea ya rehberinde benden hariç avea olmadıgı için geçemez.
    napcaz biz bi akıl verin.
  • kaç dk kullanıyorsunuz aylık sevgilinizle
  • Esimin Turkcell hattı babasının üzerineydi, vefat edeli cok oldu.
    Hattı taşımak istedik ancak geri cevrildi. Esimin uzerine almak istedik, Turkcell verasetle hat devri icin 34 tl istedi.
    bu ucreti istemesi dogru mu, bayinin isguzarlıgı mı ? nasıl yapsak ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrred

Esimin Turkcell hattı babasının üzerineydi, vefat edeli cok oldu.
    Hattı taşımak istedik ancak geri cevrildi. Esimin uzerine almak istedik, Turkcell verasetle hat devri icin 34 tl istedi.
    bu ucreti istemesi dogru mu, bayinin isguzarlıgı mı ? nasıl yapsak ??

Eşiniz hattı babasının üzerinden alıp sıfırdan kendi adına açacak,
    Yeni hat devralmış olacağï için o vergiyi alırlar,
    Babası sağ olsaydı yine de bu işlem için 34 tl yi öderdi.
    Bayi doğru demiş,Turkcellin hat devir ucretini istemiş,
  • Turkcell abonesiyim ve bu haydi gel paketlerine üye olmak istiyorum.şu an faturalıyım.başka bir tarifenin faturasızına hattımı taşıyıp 2 gün sonra tekrar Turkcell faturalıya geçebilir ve haydi gel (600dakikalık) tarifesini kullanabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nodex

Turkcell abonesiyim ve bu haydi gel paketlerine üye olmak istiyorum.şu an faturalıyım.başka bir tarifenin faturasızına hattımı taşıyıp 2 gün sonra tekrar Turkcell faturalıya geçebilir ve haydi gel (600dakikalık) tarifesini kullanabilir miyim?

Evet, Haydi Gel 600 dk alabilirsiniz,2 gun bedavası da vardı sanırım onu da uutmayın.
  • Kamu vınn 4 gb kullanıcısıyım. 4gb ı bitirdim.
    1 gb ilaveyi nasıl alabilirim?
  • hattımı herhangi bir tarife olmaksızın kullanabilir miyim ?
  • Bu sorunun cevabini bilecekmisiniz bakalım :) Turkcell internet paketimi online işlemlerden iptal edersem, kalan kotami ne zamana kadar kullanabilirim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

Orijinalden alıntı: BuZ-MaViSi

Bu sorunun cevabini bilecekmisiniz bakalım :) Turkcell internet paketimi online işlemlerden iptal edersem, kalan kotami ne zamana kadar kullanabilirim :)

eskiden hemen iptal oluyordu. şimdi 30 günlük kullanım hakkının son gününe kadar kullanılabiliyor.

Yanlış cevap :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 4S 16gb, Turkcellde ne kadara satılıyor? (Dakikasız yalın istiyorum)
  • Selamlar.Öğrenci evindeyim.Vınn modem almak istiyorum ama hiçbir bilgim yok netten de biraz araştırdım tarifeler çok karışık geldi bir sürü vergi falan filan yazıyor.Benim masaüstü bilgisayarım var bu vınn ı onun USB'sine takarak direkt olarak kullanabilir miyim?En ucuz vınn paketi vergiler de dahil aylık ne kadara geliyor.Belirtiyim martın başında başlıcam mayıs'ın sonunda çıkıcam uzun süreli bir sözleşme falan da istemiyorum yani.Bu 3 aylık süre bana tüm masraflar ve vergiler de dahil ne kadara mal olur?Kota ne kadar minimum maksimum hız ne kadar onları da ayrıntılı şekilde yazasanız sevinirim.
  • Ben eşimi avea dan kurtarmak istiyorum artık tabii kısmetse yanlız şunu sorayım bu heryöne 600dk. ve 2 gün bedava kampanyası süper bi de buna heryöne sms ekleyebileceğimiz bi oaket yada kmpanya varmı dır ?
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.