Şimdi Ara

TURKCELL İLE İLGİLİ HER SORUNUZU CEVAPLAYALIM. (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.800
Cevap
11
Favori
166.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bilgin_yener

arkadaşlar

turkcelım hp dm1 bılgısayarlı hat kampanyası vardı devam edıyormu. Devam edıyorsa nerden alabılırız. Alternatıf bır secenek varmı

ıyı forumlar

kampanya nisan ayında bitti. Ben aralık ayında almıştım 49 tl ayda ödüyorum 4 gb dahil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oggie Boogie

quote:

Orijinalden alıntı: budak38

Selam,

Yıllar önce Türkcell kullanıyordum, o zaman genç tarife ye üye olmuşum.

Şu anda yeniden türkcell kullanmaya başladım, nasıl genç tarifeli olabilirim, bilgisi olan var mı?

Teşekkürler...

25 yaşını geçmediysen kimliğinizle time gitmeniz yeterli

Hattımı alırken genç tarifeli olmasını söylemiştim, daha önceden genç tarifeli olduğum için kabul edilmedi sanırım

Öncekini iptal etme gibi bir durum söz konusu olabilir mi?
  • arkadaşlar merhaba
    bnm sorum sms geçmişlerinin metin içeriği ile alakalı

hafta sonu eski nişamlımla büyük bi kavga yaşadık %90 ayrılıcaz gibi duruyor suan karsı taraf pişman konumda ama bnm içeme sinmiyor çünkü tartışmanın oldugun gün kendisinden telefonunu istedim bana vermedi zorla almaya çalıştığım sırada ise kurnazlık yapıp telefonu kapattı bu da ister istemez insanda büyük bi şüphe bırakıyo
    sonuç olarak nişamlımın konuşma ve sms geçmişlerinin ne detayda görebilirim
    şöyle bi şanslı yanımda var nişamlımın kulladığı türkcell hat bnm annemin üzerine kayıtlı :)
    türkceli aradım durumu anlattım anlarda sadece konuşma tarih saat süreleri kiminle konuşuldugunu
    , sms için ise yine tarih saat numara ve kontur bilgisi olarak verebildiklerinini söylediler
    ancak savcılıktan izin olursa sms içeriği ve konuşma detaylarını öğrenebileceğimi söylediler ... konuyla tecrübelir arkadaşlar bana yardıım olur yol gösterirse cok sevinirim ....

• quote:

Orijinalden alıntı: aybb

arkadaşlar merhaba

hafta sonu eski nişamlımla büyük bi kavga yaşadık %90 ayrılıcaz gibi duruyor suan karsı taraf pişman konumda ama bnm içeme sinmiyor çünkü tartışmanın oldugun gün kendisinden telefonunu istedim bana vermedi zorla almaya çalıştığım sırada ise kurnazlık yapıp telefonu kapattı bu da ister istemez insanda büyük bi şüphe bırakıyo
    şöyle bi şanslı yanımda var nişamlımın kulladığı türkcell hat bnm annemin üzerine kayıtlı :)
    türkceli aradım durumu anlattım anlarda sadece konuşma tarih saat süreleri kiminle konuşuldugunu
    , sms için ise yine tarih saat numara ve kontur bilgisi olarak verebildiklerinini söylediler
    ancak savcılıktan izin olursa sms içeriği ve konuşma detaylarını öğrenebileceğimi söylediler ... konuyla tecrübelir arkadaşlar bana yardıım olur yol gösterirse cok sevinirim ....

Savcılıktan izin almak zorundasın o da çok meşakatlı bir iş.

kişi 18 yaşından büyükse çok zor

• forum da benzer yazıları okudum savcılık tarfına konuyu direk taşıya biliyormuyuz yok sa mahkeme kararı ile halledicez daha fazla ayrıntı yazarsanız sevninirim çok teşekürler
  • evet tecrübeli arkadaşlar bir sorum var....

Vodafone dan ihya olarak aldığımız bir hattı anında taşıma işlemii gerçekleştirebiliriz mi?

(İhyanın ne olduğunu bilmeyenler olabilir o yüzden yazdım)
    1 sene önce iptal ettirdiğimiz hattı tekrar bugün geri alsak hemen taşıyabiliriz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: reLo

Bu arada kız arkadaşımın avea hattı var, benimde turkcell..Turkcell'e geçirecem kendisini ama hangi tarifeye geçirsem karar veremedim.Mesajlaşma olayı var çok olmasada konuşma çok fazla var.Uygun bir tarife bildiğiniz varmı?Ben Haydi Gel tarifelerine baktım ama işte ondada mesajlaşma yok.Aklınıza gelen varmı hattını Turkcell'e taşınıp uygun olan tarife?

29TL Öde hem heryöne mesajlaş hemde 300dk. konuş. 3000sms yeterse tabi ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.SAYGILI

quote:

Orijinalden alıntı: aybb

arkadaşlar merhaba

Savcılıktan izin almak zorundasın o da çok meşakatlı bir iş.

kişi 18 yaşından büyükse çok zor

Geriye dönük değil. Savcılığın başlattığı karar ile ileriye dönük yapabilirsin. Ama elini çabuk tut iş işten geçtikten sonra bi anlamı kalmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Assasinate

quote:

Bu arada kız arkadaşımın avea hattı var, benimde turkcell..Turkcell'e geçirecem kendisini ama hangi tarifeye geçirsem karar veremedim.Mesajlaşma olayı var çok olmasada konuşma çok fazla var.Uygun bir tarife bildiğiniz varmı?Ben Haydi Gel tarifelerine baktım ama işte ondada mesajlaşma yok.Aklınıza gelen varmı hattını Turkcell'e taşınıp uygun olan tarife?

Cevap için teşekkürler.Bende ona geçtim.Yetiyormu derseniz çok olmasada idare ediyor.(180 dakika Turkcell cayma bedellide var).

• Hangi paketlere abone olduğumu nasıl öğrenebilirim örneğin internet paketi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Assasinate

quote:

Cevap için teşekkürler.Bende ona geçtim.Yetiyormu derseniz çok olmasada idare ediyor.(180 dakika Turkcell cayma bedellide var).

5 tlye 60dk. alırsın baktın yetmiyecek ...

• tşkler,
    biz kaçırdık.. iyi kampanya olmuş ama kaçtıı
  • arkadaşlar bu genç tarifede haftada bedava 2 gün kampanyasının belli bir süresi var mı yoksa her zaman geçerli mi?
    faturalı genç tarifeye geçmek istiyorum ama 300dk yetmeyebilir.en azından haftada iki gün bedava konuşarak idare edebilirim diye düşündüm.
  • Kamu tarifesi 1000 dk konusma 1000 sms 45 iken bugun mesaj geldi kamu indirim yazin yollayin 1 yil boyonca 40 tl konusun yaziyo acaba taahutmu istiyorlar bilginiz varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorum şu müşteri hizmetlerinden babamın hattını kredi transferine ben açtırabilirmiyim yoksa baban gelsin derlermi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s0ft

quote:

Orijinalden alıntı: s0ft

Hazır menü diye bir olay var ya, oradaki astroloji zart zurta mesaj gitmesini kökten engellemek mümkün mü? Yoksa dikkat etmekten başka şansımız yok mu?

?

?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wonderk1dd

Sorum şu müşteri hizmetlerinden babamın hattını kredi transferine ben açtırabilirmiyim yoksa baban gelsin derlermi ?

?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GokhanAtas

evet tecrübeli arkadaşlar bir sorum var....

Vodafone dan ihya olarak aldığımız bir hattı anında taşıma işlemii gerçekleştirebiliriz mi?

(İhyanın ne olduğunu bilmeyenler olabilir o yüzden yazdım)
    1 sene önce iptal ettirdiğimiz hattı tekrar bugün geri alsak hemen taşıyabiliriz mi?

cevap yok mu
  • GokhanAtas Hayır taşıyamazsın. 3 ay beklemen gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

GokhanAtas Hayır taşıyamazsın. 3 ay beklemen gerekir.

Cevabın için Teşekkürler...

6303i tlefon kulalnıyorum sürekli Turkcell tarafından veya uygulamardan mesaj gibi ekranıma geliyor kabul - vazgeç gibisinden ekrana geliyor bunları nasıl iptal edebilirim. OİM den baktım bişeler yaptım ama daha halen gelmekte...

arkadaşlar hat önce vodafone'daydı. Ben Turkcellin 75 lira migros için TUrkcell kontörlü olarak taşıdım. Şimdi bunu faturalı Turkcell'e çevirirsem hat taşımayla geldiğim için Evet 120H yazıp 7400 e göndersem anında olur mu yoksa tekrar bir git gel mi yapmak lazım anında almak için..

Bunlarında cevabını alabilirmiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GokhanAtas -- 17 Ağustos 2011; 11:11:29 >
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.