Şimdi Ara

TURKCELL İLE İLGİLİ HER SORUNUZU CEVAPLAYALIM. (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.801
Cevap
11
Favori
166.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çeşitli numaralara EVET 120H mesajını yolladım.
    oim'den paket-kampanya bölümüne bakınca herhangi bişey gözukmuyor ancak hat iptal bölümünde *Kampanya Adı Cayma Bedeli Sms onayli kontratli churn Kampanyası bu gözüküyor.
    ne anlaşılıyor buradan?
  • 5542417444 nolu avea gsm hattım bilgim olmadan sahte evrak düzenlenerek türkcel gsm operatörüne taşınmıştır . türkcell ve türkcell bayii aracılıgıyla yapılan işlemlerden hiç bir şekilde bir talebim ve bilgim yoktur . bu transfer hangi bayiden yapılmıştır adres telefon ve bayi ismi nedir bu bilgileri türkcellden talep ediyorum . olayı adli makamlara bildirerek yasal takibe başlatacagım. türkcell firması ve bayisi kimlik aslını görmeden acaba hangi bilgilerle bu işlemi yapmış anlamakta güçlük çekiyorum . türkcelli ve işlem yapan bayii usulsüz işlem yapmak, suça ortak olmak, kişisel bilgilerin güvenliğini sağlamamak tan dolayı türkcelli ayrıca bayi ve bayi çalışanları hakkında yasal işleme başvuracağım
  • tamam a basın oyun yükleyin şeklindeki mesajları mesaj ayarlarından düzeltmeyi denedim olmadı müşteri hizmetleri yapamadı. Nasıl yapayım cihaz 6303i
  • 49dk mh ile konuşmanın ücreti ne olur arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hypnosse

49dk mh ile konuşmanın ücreti ne olur arkadaşlar ?

maşallah ne anlattınız o kadar

cepten aradıysan 1 dakika bedeli diye biliyorum ister 1 dk ister 500 dk konuş
  • telefonda bi sorun vardı , onu çözmeye çalıştık mh beyefendi ile :)
    biraz geç oldu sagolsunlar.
  • Arkdadaşlar genç tarfideki şu madde ne demeye çalışıyor anlamadım tam olarak ?
    *3000 SMS 60 günden daha uzun süredir bireysel faturalı hat kullanıyorsan senin için geçerli değildir.
  • son 2ayda numara taşıma yapanlar içindir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

quote:

Orijinalden alıntı: Prestor

Arkadaslar dun itibariyle yeni 532 hattimi almis bulunmaktayim , faturali genc tarifedeyim suan, 300 dk+3000 sms , simdi ayda ben 40 liraya kadar fatura odeyebilirim, ama konusma acikcasi az, ne gibi kampanyalardan yararlanabilirim, pek bi bilgim yok acikcasi yardimci olursaniz sevinirim,

Gece 23:58'de başla ve 00:02'ye kadar devam edecek şekilde 4 dakika içerisinde 40-50 tane mesaj göndermen gerekiyor. BASVURU yazıp 7050'ye mesaj atacaksın (Mesajlar ücretsiz. Bu yuzden 40-50 adet mesaj göndermeye çekinme) Eğer başarılı olur ve günün ilk 500 kişisi içerisine girersen;

ÖN BAŞVURUNUZ ALINMIŞTIR 3 HAFTA İÇERİSİNDE TURKCELL TARAFINDAN ARANACAKSINIZ

ve

ÖN BAŞVURUNUZ ALINMIŞTIR 1 AY İÇERİSİNDE TURKCELL TARAFINDAN ARANACAKSINIZ .

şeklinde Turkcell'den 2 adet mesaj alacaksın.

Ama hemen ertesi gün arıyorlar. Bu yüzden telefonunu yanından ayırma.

2 adet seçeneğin var:
    1. 1 sene boyunca her ay tamamen ÜCRETSİZ HEr yöne 120 dakika.

ya da

2. 1 sene boyunca her ay tamamen ÜCRETSİZ Turkcell içi 180 dakika.

Bana da bu mesaj geldi hadi bakalım hayırlısı umarım yarın ararlar

• quote:

Orijinalden alıntı: syruse

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Prestor

Arkadaslar dun itibariyle yeni 532 hattimi almis bulunmaktayim , faturali genc tarifedeyim suan, 300 dk+3000 sms , simdi ayda ben 40 liraya kadar fatura odeyebilirim, ama konusma acikcasi az, ne gibi kampanyalardan yararlanabilirim, pek bi bilgim yok acikcasi yardimci olursaniz sevinirim,

Gece 23:58'de başla ve 00:02'ye kadar devam edecek şekilde 4 dakika içerisinde 40-50 tane mesaj göndermen gerekiyor. BASVURU yazıp 7050'ye mesaj atacaksın (Mesajlar ücretsiz. Bu yuzden 40-50 adet mesaj göndermeye çekinme) Eğer başarılı olur ve günün ilk 500 kişisi içerisine girersen;

ÖN BAŞVURUNUZ ALINMIŞTIR 3 HAFTA İÇERİSİNDE TURKCELL TARAFINDAN ARANACAKSINIZ

ve

ÖN BAŞVURUNUZ ALINMIŞTIR 1 AY İÇERİSİNDE TURKCELL TARAFINDAN ARANACAKSINIZ .

şeklinde Turkcell'den 2 adet mesaj alacaksın.

Ama hemen ertesi gün arıyorlar. Bu yüzden telefonunu yanından ayırma.

2 adet seçeneğin var:
    1. 1 sene boyunca her ay tamamen ÜCRETSİZ HEr yöne 120 dakika.

ya da

2. 1 sene boyunca her ay tamamen ÜCRETSİZ Turkcell içi 180 dakika.

Bana da bu mesaj geldi hadi bakalım hayırlısı umarım yarın ararlar

Numara tasıdıysanız neden EVET 120H (ya da EVET 180) yazıp direk 7400'e mesaj atmıyorsunuz?

• "Kamu heryöne 1200 dakika" tarifesi kullanıyordum. Bilindiği üzere tarife değişti ve heryöne 1000dk+1000sms oldu. Ancak ben bahar cihaz kampanyasından faydalandığım için bana "Bahar cihaz kampyanyasından faydalanan abonelere özel 200dk hattınıza yüklenmiştir" gibi bir mesaj geldi. Şimdi ben 1000dk+1000sms mi yoksa 1000dk+200dk+1000sms mi kullanabileceğim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jubelyagyu

"Kamu heryöne 1200 dakika" tarifesi kullanıyordum. Bilindiği üzere tarife değişti ve heryöne 1000dk+1000sms oldu. Ancak ben bahar cihaz kampanyasından faydalandığım için bana "Bahar cihaz kampyanyasından faydalanan abonelere özel 200dk hattınıza yüklenmiştir" gibi bir mesaj geldi. Şimdi ben 1000dk+1000sms mi yoksa 1000dk+200dk+1000sms mi kullanabileceğim?

1000dk+200dk+1000sms kullanabileceksiniz. Online işlemleri kontrol etmenizi öneriyorum. (Paket ve KAmpanyalar kısmını)
  • Bende bahar cihaz kampanyasından faydalandım fakat pakette 1000 sms ile ilgili bir bilgi yok.

quote:

quote:

"Kamu heryöne 1200 dakika" tarifesi kullanıyordum. Bilindiği üzere tarife değişti ve heryöne 1000dk+1000sms oldu. Ancak ben bahar cihaz kampanyasından faydalandığım için bana "Bahar cihaz kampyanyasından faydalanan abonelere özel 200dk hattınıza yüklenmiştir" gibi bir mesaj geldi. Şimdi ben 1000dk+1000sms mi yoksa 1000dk+200dk+1000sms mi kullanabileceğim?

1000dk+200dk+1000sms kullanabileceksiniz. Online işlemleri kontrol etmenizi öneriyorum. (Paket ve KAmpanyalar kısmını)

• quote:

quote:

Bende bahar cihaz kampanyasından faydalandım fakat pakette 1000 sms ile ilgili bir bilgi yok.

• Proteo bu detayı bilmiyordum. Zaten emin olamadıgımdan online işlemlere bakmanızı öneriyorum demiştim. Bilgilendirme için tesekkurler.

NOT: Kamu PLUS kısmına tıkladıgınız zaman içeriğinde sadace 1000 dakika mı var, yoksa 1000 sms ve 1000 dk mı var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.R.E.S. -- 30 Haziran 2011; 9:25:38 >
  • quote:

Proteo bu detayı bilmiyordum. Zaten emin olamadıgımdan online işlemlere bakmanızı öneriyorum demiştim. Bilgilendirme için tesekkurler.

NOT: Kamu PLUS kısmına tıkladıgınız zaman içeriğinde sadace 1000 dakika mı var, yoksa 1000 sms ve 1000 dk mı var?

En son baktığımda 1000dk görünüyordu. Bir daha girip bakmayı sinirlerim kaldırmıyor nedeni ise Turkcel'in online işlemleri insanı bir daha girmemeye zorluyor, yok böyle bir rezillik her seferinde sürekli yeni şifre istemem gerekiyor değiştirmiş olduğum şifre ile daha bir gün girebildiğimi hatırlamıyorum.
  • Arkadaşlar bende iki hat var biri vodafone biri turkcell. Şimdi sorum şu vodafone dan opera mini ile internete girebilirken turkcell ile giremiyorum. Turkcell de opera mini ile internete girmek için ne yapmak lazım? Bilen biri yardımcı olursa memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

Orijinalden alıntı: şah mat
    Arkadaşlar bende iki hat var biri vodafone biri turkcell. Şimdi sorum şu vodafone dan opera mini ile internete girebilirken turkcell ile giremiyorum. Turkcell de opera mini ile internete girmek için ne yapmak lazım? Bilen biri yardımcı olursa memnun olurum.

turkcell simkarti takinca telefonun internet ayarini vodafone live dan turkcell wap-gprs yada internet olarak ayarla.

Turkcell wap gprs ayarı ama yine olmuyor neden ki?
  • 600-1000dk veren en uygun tarife hangisi şuan arkadaşlar ?
    Turkcell yada Vodafone olabilir.
    kamu tarifeleri dışında bi tarife olsun ki geçiş sorunu yaşamayalım.

cevaplarınızı beklıyorum.
  • Turkcell faturalu hat kullanıyorum, başkasının üzerineydi ve dün kendi üzerime aldım ve KAMU EKO pakete geçtim(kamu çalışanıyım)
    http://www.turkcell.com.tr/bireysel/tarifeler/faturali/kamu/kamuekopaket 600 dakika her yöne 29 TL

1- eskiden genç tarifedeydim(eski), ve kendi öğrenci kimliğim ile olmuştu, şimdi öğrenci değilim ve 25 den de büyüğüm, devir işleminde genç tarifenin devam etmesini istedim ama şartları sağlamadığım için olumsuz cevap aldım. doğru mudur?
    2- devirden hemen sonra konturlu hatta geçmek istediğimi söyledim. HOŞGELDİN paketine(20 TL ye 200 dakika+ 100SMS + 100 MB) geçmeyi planlıyordum. Devir tarihi itibariyle 1 ay sonra faturasıza geçebileceğim söylendi ve bu isteğimde olumsuz oldu, doğru mudur?
    3- Devir işleminde 31 TL vergi veriliyor, bu durumda hat yeni gibi oluyor ama yeni Turkcellilerin hiçbir kampanyasından yararlanamıyormuşum, bu doğrumudur? (madem yeni müşteri değilim 31 TL almayın, madem 31 TL alıyorsunuz yeni müşteri gibi kampanyalardan hak verin)
    4- Bu hat haricinde adıma kayıtlı 2 tane turkcell faturasız hattım var, güzel bir tarife bulamadığım için bunları da FATURASIZ KAMU ya geçirmeyi düşünüyorum, bunun için turkcell bayisine gitmelimiyim, yoksa zaten kamu personeli olduğumu daha önce(1 gün önce) turkcell e bildirmiş olduğum için turkcell online işlemlerden veya 444 lü numaralardan yapabilirmiyim?
    5- Turkcell faturalı hattı başka GSM ye taşıdıktan sonra üzerime alamazmışım, böyle birşey var mı? Hiçbir GSM hattının internet sayfasında bulamadımda

Bu yazıları forumun turkcell bölümüne yazıyorum ama asıl amacım aveanın faturasınz şampiyon tarifesine geçmekti. 5. maddedeki sorun yüzünden hattı üzerime aldım 3 ay daha bekleyeceğim sanırım.

normalde 400 dakika + 50 SMS + 50MB internet bana yetiyor, aveanın geç tarifesi bunun fazlasını 20 TL ye verirken Turkcell faturalıda 45 TL ödeyeceğim :(

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.