Şimdi Ara

+35989 diye başlayan cevapsız çağrıları SAKIN GERi ARAMAYIN (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
370
Cevap
1
Favori
149.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beni de +359 koduyla aradılar ve dün gece saat 2 de +53 kodu netten baktım sanırım küba oluyor oradan da çağrı atıp durdular.
    Dikkat ettimde ne zaman bu siteden ya da sahibinden.com da bir ilan versem ve ilanda tel numaramıda yayınlasam böyle yerlerden çağrı gelmeye başlıyor. Belliki ilan sitelerinden numara avcılığı yapıyorlar.
  • ARKADAŞLAR kesinlikle +359 yada farklı bir çok haneli yada yurt dışı numarasından gelen çağrı yada mesaj a ( akraba - bildik birisi değilse ) zaten cevap vermeyin İLGİLENMEYİN gitsin

bu iş merak - ilgi den de öte , faturalı yada kontürlü hatlarda 1,5 - 2 tl ye varan DK lık görüşme bedeli + 1 tl ye varsan SMS bedellerine neden olmaktadır. siz ki elinizde İNTERNET - GOOGLE - DH FORUM varken bilgi alıyorsunuz ya bundan bir habersiz TÜRKİYE insanları ?

yani güzel ses - cazip kelimelerle y dışında ( özellikle romanya - bulgaristan - azerbeycan ) bulunan örgütler ( kim olduğu belli olmayan bayanları alıp ) bu tip topladıkları tlf. lara çağrı atmak ve hatta aramakla bile bize ulaşmaya çalışıyorlar.

eğer SİBERALEM - GAYETNET - İSTANBULNET vb. gibi arkadaşlık sitelerine bakarsanız CİDDİ İLİŞKİ / SEN NO VER BEN ÇAĞRI ATARIM - YADA DÜNYA GÜZELİ FOTOLARLA bu tür TLF / MSN toplayan , sizinle arkadaşlık kurup evimde bilgisayar yok komşudan giriyorum ama beni 24 saat arayabilirsin diyen , sonrada aile içi şiddet - istismar - taciz - üvey baba - sapık / menfaatçi işyeri patronu yada ev sahibi şeklinde hikayelerle sizden western union üzerinden EU koparmaya çalışan çok olacaktır. ALLAH tan PTT ile bu ülkelere havale yapacaklara ( özelllikle bulgaristan ) ekran da uyarı çıkmakta ve memurlar DİKKAT edin demektedir.

SAKIN VE HİÇ BİR ŞEKİLDE 1 KURUŞ BİLE MENFAAT İÇİN BUNU YAPMAYIN !! HEM KENDİNİZİ HEMDE BU KONUYU EMAİL İLE YAYARAK ÇEVRENİZİ KORUYUN....

• az önce benide +359897620291 bu numara aradı daha öncede birinden duymuştum ama burada detaylı bilgilendirmeler ve yazılanlar için ayrıca teşekkür ediyorum....
  • bilgilendirme için teşekkürler
  • hala cağrı bırakmaya devam ediyorlar dünde bana çağrı attılar daha önceden duyduğum hiç dönüş yapmadım direk aklıma bulgaristan kodudurdedim araştırdı ve gerçekten öyleylmiş.
  • banada her hafta bu numaralarda cevapsız arama geliyordu. en son 2 hafta önce aradılar bende aşağıdaki sms i gönderdim. artık aramıyorlar....

beni aramışsın ama telefonumda kontur yok aşağıdaki hesap numarasına 100 tl ( 50€) gönderirsen hemen seni arıcam. lütfen hiç param kalmadı... hesap no : ------

altınada ingilizce aynısını yazdım. ama hala para gönderen olmadı.. belki bu hafta gönderirler
  • Bizi aradıklarında direkt açsak yine bize yazacak değil herhalde. Denk gelirse açalım onlara yazsın fatura iyi mi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SANALKAPTAN

banada her hafta bu numaralarda cevapsız arama geliyordu. en son 2 hafta önce aradılar bende aşağıdaki sms i gönderdim. artık aramıyorlar....

beni aramışsın ama telefonumda kontur yok aşağıdaki hesap numarasına 100 tl ( 50€) gönderirsen hemen seni arıcam. lütfen hiç param kalmadı... hesap no : ------

altınada ingilizce aynısını yazdım. ama hala para gönderen olmadı.. belki bu hafta gönderirler

YAVUZ HIRSIZ misali olmuş senin yaptığın :))

• quote:

Orijinalden alıntı: ExECaLiBuR

Bizi aradıklarında direkt açsak yine bize yazacak değil herhalde. Denk gelirse açalım onlara yazsın fatura iyi mi.

arasalar acacağızda sadece çağrı bırakıyorlar
  • hacı bu puştlar 359 dan banada çağrı atıyolardı, hattta bizim pedere de çağrı atıyolardı, bi keresinde önce vesikalık kadın resmi, ardından bikinili karı resmi yolladılar dikkat etmek lazım
  • bu numaralara geri dönüş yapabilmek için, ucuz voip ulaşımı var mı? anlatacakları hikayeleri dinlemek istiyorum. ama çok ucuza bi arama şekli olmalı ki voip ile, işimi görsün.
  • Bence o numara telekom virofondan arama yapılmış.Arama yapan arkadaşlar bilir.Ne bulgaristanı ne kızı ya,onları kandırmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: y@s@r

quote:

Bizi aradıklarında direkt açsak yine bize yazacak değil herhalde. Denk gelirse açalım onlara yazsın fatura iyi mi.

Çok hızlılar açmaya fırsat olmuyor :D
  • bilgilendirme için saol
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ege_Aşığı

teşekür ederim bilgi için benim de 532li numaram, başından böyle birşey geçen olmuş mu acaba forumda senin gibi

evet bundan 3 sene önceydi, çağrı attı hayırdır dedim aradım kimsiniz felan dedim baktım hemen tanışma ayaklarına yattı yok mms ile resmini yolladı illa beni ülkene aldır beni dedi, dedim noluyoruz? tanımıyorum etmiyorum aynen sende beni, nedir bu samimiyet ? e beni burdan aldır :) güler misin, ağlar mısın? nelerle uğraşıyorlar bak hele :)
  • bugün bu numaradan arandım, neredeyse geri arayacaktım ki google'da aratmak aklıma geldi. Ve bu konu çıktı karşıma. Teşekkürler az kaldı meraktan fatura girecekti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baldas

quote:

Orijinalden alıntı: y@s@r

quote:

Çok hızlılar açmaya fırsat olmuyor :D

Sonunda.

Aylardır aramıyorlardı. Geçen hafta arkadaşıma mesaj yazarken aradılar. Telefonda haliyle elimde olunca direkt açtım. Ancak hemen kapattılar. 00:00:01 saniye olsa geçirdim.

1 haftadır ne arayan var ne soran.

• benide bugün aradılar uzun uzun ama bilmediğim numara olduğu için açmadım. şimdi de bu konuyu gördüm. bu adamlar neyin peşinde ya böyle
  • beni niye hiç aramıyorlar derken çağrı bıraktılar sonunda :D numarayı engelledim ehehehe
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackdiamond16

hacı bu puştlar 359 dan banada çağrı atıyolardı, hattta bizim pedere de çağrı atıyolardı, bi keresinde önce vesikalık kadın resmi, ardından bikinili karı resmi yolladılar dikkat etmek lazım

dikkatimizi çekmeyi başardın dostum
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.