Şimdi Ara

Facebook da resimleri göremiyorum... Yardım lütfen....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
13.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Facebook hesabım normalde sorunsuz çalışıyor fakat kendi albümlerime veya başka arkadaşlarımın yüklediği resimlerine bakmak istediğim zaman aşağıdaki hatayı veriyor firefox aynı sorun explorer da oluyor. Bu şekilde sorun yaşayan arkadaşlar var mı ? Nasıl çözebilirim..

Yönlendirme döngüsü

Açılmaya çalışılan konum hiçbir zaman sonlanmayacak bir yönlendirme döngüsüne girdi.

Tarayıcı istenen öğeye ulaşmayı denemeyi bıraktı. Site tarayıcının isteğine hiçbir zaman sona ermeyecek bir yönlendirme döngüsü ile yanıt veriyor.

* Site tarafından bırakılmak istenen çerezleri engellemiş ya da etkisizleştirmiş olabilirsiniz.
    * NOT: Çerezleri kabul etmek sorununuzu çözmeye yetmiyorsa, sorun büyük olasılıkla bilgisayarınızdan değil, sunucu yapılandırmasından kaynaklanıyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toluen -- 16 Şubat 2009; 11:26:30 >

• bende bir haftadır fotolara bakamıyorum albümler gözüküyor fakat tek tek açtığımda foto yerine ince bi şerit var çerezleri sildim ağa katıldım ayarları düzenledim ama çözüm yok lütfen yardımm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.