Şimdi Ara

Ehliyet Hakkında Herşey (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.774
Cevap
4
Favori
236.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: n96zede

istanbulda 7 8 mart direksiyon sınavı ikizim geçti 7 sinde giriyo;)

kardeş İst. biliyoruz :) Bursa lazım :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Teknik_Psikopat

quote:

bilader o da 14 falandır yane :D hey gidi bursa hey
  • quote:

quote:

bursada butün kurslar aynıdır o zaman.. 14 mart.. kadınla birebir görüştüm çünkü kurstaki

@ırmak09

sana faydası olacağını düşünüyorum

Ehliyet Hakkında Herşey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SinapS -- 2 Mart 2009; 14:55:11 >

• Telefonla gittiğim kursa sordum 14 mart dediler,Bursa
  • ankarada da 14 marttır heralde
  • quote:

Orjinalden alıntı: çakaLcık

ankarada da 14 marttır heralde

istanbulda 7 mi 8 mi ne ama şehirden şehire farklılık gösteriyor sanırım kurstan öğrensen daha faydalı olur
  • Arkadaşlar her kafadan bir ses çıkıyor sakın birbirinizin tarihlerine aldanmayın ben istanbulda oturuyorum mesela kursumla görüstüm 8 Mart dediler ama Bu hafta perşembe günü bizi arayın daha detaylı yanıt alırsınız dedi sizde aynı şekilde yapın mutlaka görüşün kursunuzla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mysterious27 -- 2 Mart 2009; 16:29:37 >
  • kursta bi b.k söylemiyo ki, dünyadan haberleri yok para almaya gelince çatır çatır alıyolar ama bi ders ayarlayalım diye illa iki üç laf sokmak lazım şu türkiyede işini hakkıyla yapan hiç mi kurum olmaz ya, bi kerede aldığınız parayı hakedin be kardeşim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mysterious27

Arkadaşlar her kafadan bir ses çıkıyor sakın birbirinizin tarihlerine aldanmayın ben istanbulda oturuyorum mesela kursumla görüstüm 8 Mart dediler ama Bu hafta perşembe günü bizi arayın daha detaylı yanıt alırsınız dedi sizde aynı şekilde yapın mutlaka görüşün kursunuzla...

ben bursadayım ve ben kursla yüzyüze görüştüm 14 mart dedi belgeleri falan gösterdi istanbul 8 mart heralde şehirden şehire farklılık gösteriyor
  • Evet bende sordum 14-15 Mart dediler Allah`ım bi mucize olsun ve 7-8 Mart ta alınsın şu sınav :)
  • zuhahahah istanbul 7 martta ne güzel nihahahuhauhahaha bir an önce alıcak burdakiler ehliyeti bende mayısta inşş
  • quote:

zuhahahah istanbul 7 martta ne güzel nihahahuhauhahaha bir an önce alıcak burdakiler ehliyeti bende mayısta inşş

başkası adına seviniyosun ama sen tee Mayıs ta alıcan :) oda mechül neden bu kadar sevindin anlamadım yoksa sorun mu var?
  • quote:

quote:

zuhahahah istanbul 7 martta ne güzel nihahahuhauhahaha bir an önce alıcak burdakiler ehliyeti bende mayısta inşş

başkası adına seviniyosun ama sen tee Mayıs ta alıcan :) oda mechül neden bu kadar sevindin anlamadım yoksa sorun mu var?

valla bilader snn gibi garip bi adam aldıktan sonra ben hayli hayli alırım merak etme senbu arada nikinin özelliklerini baya bi yansıtıyosun nihuhhahahahahahaha

• Konuyu saptırmayalım arkadaşlar ..seviye Lütfen !
  • kendi adıma gerçekten özür dilerim son mesajim adına bi anda oldu zaten kaldırılmış yoksa ben kaldırıcaktım bu arada direksiyon sınavında emniyet kemerinizi takmayı unutmayın
  • :) teşekkürler bu arada notlarımı hatırlatayım trafik 98 motor 90 ilk yardım 93 ;)
    sivri sinek saz..
  • motor 85
    ilkyardım 77
    trafik 68

1 soru yanlış yaptık diye bekle şimdi 2 ay
  • quote:

Orjinalden alıntı: olabilirmi

motor 85
    ilkyardım 77
    trafik 68

yapma ya

• quote:

Orjinalden alıntı: olabilirmi

motor 85
    ilkyardım 77
    trafik 68

Sıkıntı yapma benimde ikinci girişim sınava hem sen sadece Trafikden 68 almıssın benim Hem Trafik,hemde Motor 68 idi ..çok koyuyor ama önünde sınava bakıcaksın geçersin yani ..

• şimdi 14 Martta giricem ya ehliyeti ne zaman alırım :)
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.