Şimdi Ara

Ehliyet Hakkında Herşey (139. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.774
Cevap
4
Favori
236.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar ehliyet için cemiyetten ek belgelri varmış onlar zorunlumu ek5 ek18 felan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaşım 27 ekimde 2014 de doluyor ama 18 ekim 2014 deki sınava girebiliyor miyim ? bilgisi olan varsa yardımcı olsa?
  • muratcertel M kullanıcısına yanıt
    Malesef giremessin.
    Çünkü 18 e girmeden önceki tarihte oluyor sınav,,,
    Ve 18e girdiğiniz günden 30 gün sonraki sınavlara girebilirsiniz. 27.10.2014 +30 gün yani 26.11.2014 tarihinden sonraki sınava girebilirsin oda aralıktaki sınava denk geliyor.

Ben 19.08.2014 te yaşım doluyor ama eylüldeki sınava giremiyorum çünkü 30 gün dolmuyor.Ekimdeki sınava gireceğim inşallah alabilirim.

BİLGİ EHLİYET KURSUNDAN ALINMIŞTIR.
  • yekilord kullanıcısına yanıt
    Ehliyetini aldınmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydin96

Ehliyetini aldınmı ?

30 mayısta aldım
  • saolun
  • ya bu 10 ocakta direksiyon sınavına girdik başarılı olduk ama a2 direksiyon sınavı ne zaman olacak ? İKİSİNE BİR YAZILDIM A2 İÇİN TEKRAR YAZILIYA GİRECEKNMİYİZ?
  • arkadaşlar sertifikayı almamın üzerinden 2 yıl 1 ay geçti.
    ehliyete dönüştürebiliyor muyum?
    2015 mayısa kadar süre var diye biliyorum doğru mu bu?
  • Eylül'de 18 Yaşımı dolduruyorum haziranda bi yazılı sınavı var bazı kişilerden yazılıya girebilirsin fakat direksiyona giremezsin deniyor direksiyona 18 doldurmadan giremediğimi ben de biliyorum fakat motosiklet için ehliyet yaşı 17 olduğu için ve tüm ehliyet sınavları için aynı yazılı sınavı oluyor diye biliyorum sonuç olarak ben Hazirandaki yazılı sınavına girebilir miyim ?

• Umarim birisi gorur. Teuz ayinda teorik sinav var o sinava basvuru tarihi 9 mayis muhtemelen yetisemeyecegim. Saglik problemlerim var. birde 27 agustosta sinav var o tarihtede istanbul disinda olacagim tatil icin. Kaydi istanbulda yaptirip baska bi ilde sinava girebilirmiyim,girmek icin ne yapmaliyim? Yoksa sinava girecegim ilde mi kayit olmam lazim

• 18 yaşını doldurduktan sonramı kursa başvuru yapılabiliyor yıl olarak doldurduktan sonra gününü de beklememe gerek varmı?
  • Jon snow bile böyle dirilmedi be arkadaş napmışsınız konuyu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, ehliyet yenileme için randevu almıştım. 18 Temmuz tarihinde randevum vardı. 15 temmuz darbesi nedeniyle randevu kaçtı. Almış olduğum sağlık raporu ne kadar süre ile geçerli acaba ? 25 Kasımda randevum var. Tekrar sağlık raporu almak zorunda mıyım ?
  • 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.