Şimdi Ara

Nod32 'Cekirdekle iletişim sırasında hata oluştu Hatasi veriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
37.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nod32 yüklüyorum ve pcye reset atıyorum pc açılınca bu sorun cıkıyor 'Cekirdekle iletişim sırasında hata oluştu

• kardeşim benimde başıma cok geldi iki secenek sunacam sana
    sistemde büyük ihtimal virüs wardır sistem dosyalarını bozmuştur
    ccleanerla temizle sonra net frework u kur sonra bi reset :D
    dene bakalım tekrar aynı hatayı alacakmısın ?
    benimde karşıma cıktı hic ugraşmadım ?
    cünkü virüs girmiş makinada antivirüs bişeye yaramıyor
  • Netpolice ipucunu vermiş..
    Microsoft .NET Framework 1.1. kurman gerekiyor pcye.Kurunca baştan başlat pcyi düzelmesi lazım ama sana birşe söylemeliyim oyaji.

Donanımhaber forumu Türkiye'de yardım alabileceğin en iyi forumdur.O yüzden lütfen başka forumlarda başlıklar açıp cevap alamadıktan sonra buraya gelme.İlk önce buraya gel

DÜZELTME: Bu postumdan dolayı tepki aldığım için bir hususu netleştirmek isterim..
    İsteyen istediği yere girer çıkar başlık açar ben buna karışamam.Üsttekini yazmamın sebebi başlık açanların sorunlarının daha çabuk çözülmesi için bir tavsiyedir sadece :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesuthaksoy -- 13 Şubat 2009; 0:58:50 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: oyaji

Nod32 yüklüyorum ve pcye reset atıyorum pc açılınca bu sorun cıkıyor 'Cekirdekle iletişim sırasında hata oluştu

Görev Yöneticisi çalışıyor mu?

Ad-Aware Personal SE ve Dracula ile tarat. Ama öncesinde antivirüsü kaldır. Tarattıktan sonra tekrar kur.
  • up
    aynı sorunu verdi banada
  • kardeşim benim bilgisayarımdada böyle benim bilgisayarımın ekran kartı ve çekirdeği yanmış halde ondan olabilir
  • yani ümidini kes
  • Virüs var !
  • mesuthaksoy kullanıcısına yanıt
    Microsoft .NET Framework 4.5 i yüklemeye çalıştıgımda. zaten var yüklemeniz gerekmiyor gibi bişey diyor??? farklı sitelerden denedim. ne yapabilirim. bide buraya neden resim ekleyemiyorum anlamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alipamukcu

Microsoft .NET Framework 4.5 i yüklemeye çalıştıgımda. zaten var yüklemeniz gerekmiyor gibi bişey diyor??? farklı sitelerden denedim. ne yapabilirim. bide buraya neden resim ekleyemiyorum anlamadım?

siz ne yapmak istiyorsunuz?netframework öyle bir ileti çıkartıyorsa zaten var demektir..esas yapmak istediğiniz ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesuthaksoy

quote:

siz ne yapmak istiyorsunuz?netframework öyle bir ileti çıkartıyorsa zaten var demektir..esas yapmak istediğiniz ne?

esed nod32 hep pc açışımda çekirdekle iletişim kurulamadı hatası veriyor. sebebini bulmaya çalışıyorum?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mesuthaksoy

quote:

esed nod32 hep pc açışımda çekirdekle iletişim kurulamadı hatası veriyor. sebebini bulmaya çalışıyorum?

sistemde yüzde 99 virüs var hocam..bir sistem yedeği alıp (geri yükleme noktası oluşturabiliyorsanız) COMBOFIX ile bir tarama yapmanızı öneririm.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.