DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Nod32 'Cekirdekle iletişim sırasında hata oluştu Hatasi veriyor
11
Cevap
0
Favori
36.439
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Nod32 'Cekirdekle iletişim sırasında hata oluştu Hatasi veriyor
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1 Mesaj
      12 Şubat 2009 17:23:16
      Nod32 yüklüyorum ve pcye reset atıyorum pc açılınca bu sorun cıkıyor 'Cekirdekle iletişim sırasında hata oluştu

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      13 Şubat 2009 00:38:01
      kardeşim benimde başıma cok geldi iki secenek sunacam sana
      sistemde büyük ihtimal virüs wardır sistem dosyalarını bozmuştur
      ccleanerla temizle sonra net frework u kur sonra bi reset :D
      dene bakalım tekrar aynı hatayı alacakmısın ?
      benimde karşıma cıktı hic ugraşmadım ?
      cünkü virüs girmiş makinada antivirüs bişeye yaramıyor

Saygılarımla ;)
    • Yarbay
      11897 Mesaj
      13 Şubat 2009 00:44:00
      Netpolice ipucunu vermiş..
      Microsoft .NET Framework 1.1. kurman gerekiyor pcye.Kurunca baştan başlat pcyi düzelmesi lazım ama sana birşe söylemeliyim oyaji.

Donanımhaber forumu Türkiye'de yardım alabileceğin en iyi forumdur.O yüzden lütfen başka forumlarda başlıklar açıp cevap alamadıktan sonra buraya gelme.İlk önce buraya gel

DÜZELTME: Bu postumdan dolayı tepki aldığım için bir hususu netleştirmek isterim..
      İsteyen istediği yere girer çıkar başlık açar ben buna karışamam.Üsttekini yazmamın sebebi başlık açanların sorunlarının daha çabuk çözülmesi için bir tavsiyedir sadece :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesuthaksoy -- 13 Şubat 2009; 0:58:50 >

• Yarbay
      2085 Mesaj
      13 Şubat 2009 01:16:26

quote:

Orjinalden alıntı: oyaji

Nod32 yüklüyorum ve pcye reset atıyorum pc açılınca bu sorun cıkıyor 'Cekirdekle iletişim sırasında hata oluştu

Görev Yöneticisi çalışıyor mu?

Ad-Aware Personal SE ve Dracula ile tarat. Ama öncesinde antivirüsü kaldır. Tarattıktan sonra tekrar kur.

Ey Türk! .. Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe,Senin ilini ve töreni kim bozabilir...
    • Yüzbaşı
      322 Mesaj
      28 Kasım 2010 19:43:04
      up
      aynı sorunu verdi banada

• Er
      3 Mesaj
      05 Şubat 2013 18:23:17
      kardeşim benim bilgisayarımdada böyle benim bilgisayarımın ekran kartı ve çekirdeği yanmış halde ondan olabilir

pc yapan adam
    • Er
      3 Mesaj
      05 Şubat 2013 18:24:27
      yani ümidini kes

pc yapan adam
    • Yarbay
      4473 Mesaj
      09 Mart 2013 11:32:28
      Virüs var !

#AMD Fx 6100 # MSI Twin Frozr III GTX 660 # Corsair Vengeance 1600 Mhz 2x4 GB # Gigabyte 970A-DS3 # High Power 500 W # Seagate 500 GB # Samsung SyncMaster 943 NW 1440x900 #

# ASUS Zenfone 2 16GB # MONSTER ABRA A7 V6.2 # Axen 32" 50Hz Hd Ready#

___________________________________________________________________________
      ~ The Walking Dead ~ Breaking Bad ~ Prison Break ~ House M.D. ~ The Mentalist ~ New Girl ~ Lost ~
    • Çavuş
      81 Mesaj
      11 Mart 2014 16:23:06

Microsoft .NET Framework 4.5 i yüklemeye çalıştıgımda. zaten var yüklemeniz gerekmiyor gibi bişey diyor??? farklı sitelerden denedim. ne yapabilirim. bide buraya neden resim ekleyemiyorum anlamadım?

mesuthaksoykullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

peugeot 301 active 1.6 hdi 92 hp 2013
    • Yarbay
      11897 Mesaj
      11 Mart 2014 16:30:11
      quote:

Orijinalden alıntı: alipamukcu

Microsoft .NET Framework 4.5 i yüklemeye çalıştıgımda. zaten var yüklemeniz gerekmiyor gibi bişey diyor??? farklı sitelerden denedim. ne yapabilirim. bide buraya neden resim ekleyemiyorum anlamadım?

siz ne yapmak istiyorsunuz?netframework öyle bir ileti çıkartıyorsa zaten var demektir..esas yapmak istediğiniz ne?

• Çavuş
      81 Mesaj
      11 Mart 2014 16:35:08
      quote:

Orijinalden alıntı: mesuthaksoy

Alıntıları Göster

siz ne yapmak istiyorsunuz?netframework öyle bir ileti çıkartıyorsa zaten var demektir..esas yapmak istediğiniz ne?

esed nod32 hep pc açışımda çekirdekle iletişim kurulamadı hatası veriyor. sebebini bulmaya çalışıyorum?

peugeot 301 active 1.6 hdi 92 hp 2013
    • Yarbay
      11897 Mesaj
      11 Mart 2014 16:40:09
      quote:

Orijinalden alıntı: alipamukcu

Alıntıları Göster

esed nod32 hep pc açışımda çekirdekle iletişim kurulamadı hatası veriyor. sebebini bulmaya çalışıyorum?

sistemde yüzde 99 virüs var hocam..bir sistem yedeği alıp (geri yükleme noktası oluşturabiliyorsanız) COMBOFIX ile bir tarama yapmanızı öneririm.

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Nod32 'Cekirdekle iletişim sırasında hata oluştu Hatasi veriyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.