Şimdi Ara

Boğaz Çene sağ tarafı şişlik / Beze

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
25.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 3-4gündür boğaz bölgemde çenemin sağ üst taraflarıma doğru bi şişlik var.İçeride sanki bi misket top duruyomuş gibi.İnternetten araştırdım bir çok kişide olabiliyormuş.Oradaki bezeler lenf ler şişebiliyormuş iltihaptan dolayı

Antibiyotik tedavisi varmış.Yarın kulak burun boğaza gidicem baktırtıcam.Büyük ihtimalle diş etlerinde iltihap oldu veya bezelerim iltihap sonucu şişti.

Daha önce sizin başınıza geldimi böle bişi.

• 7 yaşında olmuştu lenf ile ilgili bi hastalık.
    hatta çürük raporu aldım o yüzden 19 sene sonra
  • quote:

Orjinalden alıntı: Macromedia

7 yaşında olmuştu lenf ile ilgili bi hastalık.
    hatta çürük raporu aldım o yüzden 19 sene sonra

hocam nasıl oldu belirtileri nelerdi nasıl tedavi oldun..
  • bende de olmuştu.Kan testi yaptırdım temiz çıktı.Neolur ne olmaz.Mutlaka yaptır
  • quote:

Orjinalden alıntı: LE10

bende de olmuştu.Kan testi yaptırdım temiz çıktı.Neolur ne olmaz.Mutlaka yaptır

Hocam gittim bu gün doktora beze büyük değil dedi 1000lilk antibiyotik verdi.Sonra kan testi istedi.Kandada bişi çıkmadı.Diğer oranlarda biraz yükselme olmuş onları kontrol edicekler cuma gene gidicem.
  • yaş kaç acaba?? 20 yaş dişleri ile ilgili bir problem yaşadınız mı??
  • Direk alakası olmasada ilginç bir şekilde arada beslediğim sitenin sokak köpeklerinin birindede boğaz kısmında böyle bir yumru vardı, veteriner getirtmeyi düşünürken bir anda tamamen indi. Elliyince sert bir yapısı olan bir yumruydu ama biranda yok oldu. Yağ bezesi bu kadar sert olmaz ve kendi kendine inmez diye biliyorum doğru mu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.