Şimdi Ara

Tanışmada Ne Konuşulur?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
1
Favori
11.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlk olarak konunun kapanmasını rica ediyorum.

Evet arkadaşlar bu konuda bilgiye ihtiyacım var.Arkadaşların önermesiyle tanışılan bi kızla veya herhangi bi şekilde bi kızla tanışırken neler konuşulur?Yani kızın az da olsa ilgisini çekmek için ya da hakkında iyi şeyler düşünmesini sağlamak için ne tür konulardan bahsedilmelidir?

Ustaların yardımına ihtiyacım var..Lütfen yardım edin

• dostum birkere konuşurken şunu yaparım böyleyim şöyleyim vs. kesin yargılar içeren cümleler kurma.sakin ve kendinden emin ol.uzun cümleler kurmamaya çalış.ne konuşacağına gelince önceden bi plan yapma bana kalırsa.ana tema dışında.tüm bunlardan önemlisi kendini ne zaman iyi hisserdiyorsan o zaman git konuş.
  • tanımaya çalış işte
    hobilerini vs konuş
    boş vakitlerinde ne yaptığından bahset
    ne tür müzik dinlediğini öğren
    kitap okur mu sor

aranızda ortak bi konu varsa bunlar üzerine konuşun biraz samimi olursan ztn muhabbet ilerler

komik anılarını fln anlat arada
  • ne konuşman gerektiği değil ne konuşabilecek olduğun şeyler.
  • kendinden emin ol konuşurken.atıp tutma kızlar anlar.kız komik bişey anltırsa tatlı bi şeklde gül.hanzo gibi burdaki yorumlara güldüğün gibi değil.hoş giyin giderken.kendinden bahsederkende olumlu yönlerinden bahsetmeye çalışş
  • quote:

Orjinalden alıntı: SonOfPatriot

ne konuşman gerektiği değil ne konuşabilecek olduğun şeyler.

anlaması biraz güç ama çok mantıklı bi cümle
  • 5 cevap 131 bakılma
  • Akışına Bırak zaten muhabbet gideceği bulur bu arada bu görüşme Reel mi İnternet mi ?
  • ikisi de olabilir bi garantisi yok
  • evinin kadını, çocuklarının anası olacaksın uleeyn, o kadar.
  • Kızlar dinlemeyi değil, konuşmayı severler... ahiret sorusu olmamak kaydıyla, soru sorarak sohbet et, onu konuştur ve dinle, aralarda iltifat etmeyi ihmal etme tabi, ama aşırıya kaçmadan, saçmalamadan iltifat edeceksin... boş konuşsa da dinle, kızlar dinlenmeyi, önemsenmeyi severler, başka bi b.k da bilmezler... ertesi gün "buluşalım mı" diye mesaj atmazsa gel yakama yapış
  • dostum işleri akışına bırak planlamayla olmaz.
  • sakin ol panik yapma heyacanla herşey kendiliğinden olur
  • ya aslında bu durum kızdan kıza farklılık gösteriyor. kızın kişiliğine bağlı. önce kızın kişiliğini belirle ne yapar ne eder belirle anla, belirlediğin şeylere göre muhabbete dal. ama her kızda ortak bir nokta vardır ki o da suskunluğu hiç sevmezler. sen ne yap et konuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitam -- 10 Şubat 2009; 21:32:13 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.