Şimdi Ara

Bacak kıllarımı alıcam.Sizce ne yapmalıyım? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
3
Favori
86.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ağdayla nasıl alınıyo - erkek için vidyolu anlatımı varmı merak ettim ağdayı sürüp kurumasını bekleyip çekiyozmu nasıl cidden bi vidyosu varsa sevinirim koltuk altıma uygulayabilirim eger cidden bidaha çıkmıcaksa
  • quote:

Orjinalden alıntı: *Furious*

Çopu sporcu da yoktur bacak kılı zaten alıyorlar
    Hakan şükür hariç

Ama en iyi Hakan Şükür sıçrıyor
  • Ben dogustan şanslıyım valla ne göüsumde nede sırtımda bacaklarımda bıle yok gıbı o yuzden rahat rahat her turlu sporumu yapıyorum Bazen ınsan dogustan sanslı olması lazım :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: alcolik

ağdayla nasıl alınıyo - erkek için vidyolu anlatımı varmı merak ettim ağdayı sürüp kurumasını bekleyip çekiyozmu nasıl cidden bi vidyosu varsa sevinirim koltuk altıma uygulayabilirim eger cidden bidaha çıkmıcaksa

ağda kalıcı çözüm üretmez

• Ben 9 yıldır basketbol oynuyorum. Şu an profesyonelım bırcokda mıllı atletızım hocası ya da kondısyonor ıle calıstım. Gunde 9 saate ulasan ıdmanlar yaptım ama hıc kas ıcın bacaklarımı almadım:D Ağda yapdım ve yapıyorumda ama kas ıcın degıl arkadasım. Yazın maclar oldugunda cok kotu gozukuyor terden kıllar yapısıyordu....vs vs eger senınde nıyetın goruntu ıse kımse senı elestremez sadece fıkrını soyler ama yok kas yapıcam dıye alıyorsan hıc gerek yok cunku alakası yok derı gelısımı ıle adelenın alakası yok sen proteın alıcaksın Sonucta sen agdada yapsan uzamaya devam edıcek yanı kıllara gıden proteınde azalma degıl artma olucak cunku aynı uzunluga gelmek ıcın daha hızlı uzayacak...
    Kıllardan kurtulma yontemı dıyorsan sakın jilet ya da tuğ dokucu krem kullanma cunku kıl koklerınden 2 ser olark cıkar maymun gıbı olursun benden soylemesı:D

• quote:

Orjinalden alıntı: 87akin-izmir

Ben dogustan şanslıyım valla ne göüsumde nede sırtımda bacaklarımda bıle yok gıbı o yuzden rahat rahat her turlu sporumu yapıyorum Bazen ınsan dogustan sanslı olması lazım :(

Acikcasi bu killari bu kadar sorun edenleri anlamiyorum, yani abartilicak kil yoksa aksine killarin karizmayi arttirdigini dusunuyorum ben, cok ugrasmayin arkadaslar sonra haftada saatlerinizi killara ayirmak zorunda kalirsiniz.

Erkek dedigin Hugh Jackman gibi olucak! (Kil orani bu sekilde olmali...)
     Bacak kıllarımı alıcam.Sizce ne yapmalıyım?

• ben hıc sorun etmedım etmemde benı görupte sorun edenlerı bılemem, ama cok asırı kıl varsa kötu gözukur bence denizde bıle ustunde bırsey varmıs gıbı gözukenler var hıcde hos olmuyo

O resımdekı sahsın bıle görunusu hos degıl mıllet göus arasını cızmek ıcın bı ton caba gösterıyo ıkı kıl manzarayı bozuyo
  • kardes sana acısız bi yöntem söliyim baharatçılara git [ hamam tozu ] <<< bundan aL banyo yaparken sur kendı kendıne kıllar dokulecektır benım bı arkadasım vardı senın gıbı kası için yaptı ve kıllar kalmadı agrısız acısız unutma [ hamam tozu ] <<<
  • "Kas" yapıyım derken göz çıkartmayın, deli gibi çıkmasın sonra tüyler
  • akıllı ol erkeğe ters gelen şeyler bunlar, sen bacak adalelrinin güçlü olmasını sağla gerisi boş
  • quote:

Orjinalden alıntı: MuTsUzZz

kardes sana acısız bi yöntem söliyim baharatçılara git [ hamam tozu ] <<< bundan aL banyo yaparken sur kendı kendıne kıllar dokulecektır benım bı arkadasım vardı senın gıbı kası için yaptı ve kıllar kalmadı agrısız acısız unutma [ hamam tozu ] <<<

dogru mu bu hemen alayım
  • hamam otu tekrar çıkarıyo sanırım
  • bacak ve göğüs kafesindeki kılların kesilmesi dinen sakıncalı bir davranış.

Erkek kılsız olurmu

Kasları engellesede ciddi oranda engellemiyor. Bence değmez.

Erkekliğine laf gelmesinden daha mı önemli ?
  • arkadaşlar aranızda hamam otu kullanan var mı?? lütfen cevap :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: _OlguN_

Spor için kıl çok önemli..Kıl protein depolar ve gelişimi ordan alır..
    Ayrıca yağlanan her bölge kıllanmaya müsaittir..
    Kılların spor için alınması doğrudur..

işte dogru cvp bu hocam ve bide baska arkadasın dediği gibi masaj icin alınıyor ama birinci sebep protein depolaması
  • Arkadaşlar ben 3 yada 4 senedir koşuyorum ve spor yapıyorum boyum 1.73 ve basket oynarken sıçradığımda cenberi çekebiliyorum ama dikkat edin çekiyorum bu boyla az daha uzun olsam ...:)

Nyse ayaklarımda yaşıtlarıma göre(16.5) daha çok kıl var ama ayaklarım çok kaslı her tanıştığım futbolcumusun dyor..
    Yani grçek olan şu; ayak kılları enerji kaybı demektir yani insan vücüdunda bir miktar enerjiyi alır...
    Örnek;Futbolcuların hep ayak kılları alınır ve dikkatinizi çekerse brezilyalı futbolcuların başları kel...
    Yani saç bile az bir miktarda enerji kaybına neden olyrmuş...(Araştırdım ögrendim...)
  • ben öyle bir şey oduğuna inanmıyorum zaten derinin sarkmasını önleyen kıllardır ama kısalatabilirsin
  • Killarin, tuylerin vs. alinmasinin kas gelisimini hizlandiracagi yonunde iddiada bulunan arkadaslar. Bu iddianizi guvenilir bir kaynakla ispatlayabilirlirmisiniz acaba?? Ayrica kestin diyelim killari tekrar uzaamk icin harciyacagi enerji ne olacak? Yine kestin ama bunun sonu yok biliyorsunuz. Epilasyon vs. yapmadikca ki o bile %100 bitirmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yander -- 22 Temmuz 2009; 0:20:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDarkDefender

quote:

Orjinalden alıntı: swashbucker

Arkadaşlar ben bu yaza zıplama programı çalışacağım.Bacak kuvvetlendirme ve hızlanmada çalışacağım.Bende bu yüzden bacak kıllarımı almaya karar verdim.Bunu yapmamın sebebi bacak kıllarının kasların gelişimini azalttığı yönde olması.Bu işi yapanlar var mı?Babam olmaz diyor.Sizin fikirleriniz bana yön verecek.
    Teşekkürler...

Bence asla yapma bir kere bu saçma bacak kıllarının senin kas gelişiminle nasıl bir alakası olabilir ki?

2.eski arkadaşlarımdan biri bunu yaptı bacaklarında kılda çıkmadı bir süre ve sürekli alay konusu oldu kızlar bile yanına gidip hangi ağdayı kullanıyorsun filan demeye başlamışlardı :S bence değmez

onlar kendı.... ne gulsunler. sporcuysan arada alcaksın kardesım hız bakımından cok etkısı oluyo tamam kas gelısımıne de faydası oluyor ama kıllar uzun dıyede kas gelısmıcek dıye bısey yok Kesersen ayagın ferahlar bıraz daha cevık olabılırsın kramp rıskın azalır bırde böle dusunun

• Kıllarımdan memlunum Kaslara değişemem
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.