Şimdi Ara

rt206 port açma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
7.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu lanet olası modemi aldığımdan beri ben port açmaya çalışıyorum ve bir türlü beceremedim denemediğim şey kalmadı sitelerdeki port açma ile herşeyi denedim ama olmadı eğer airties rt-206 port açmayı başaran arkadaş varsa modemi web ortamına açayım benim modeme girip bi ayarlarını yapıversin hayır duamı alır

• http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/AirTies/RT-205/Warcraft_III.htm

Burada gösterilenler sizin işinize yaramıyor mu? modeminize en yakın bunu bulabildim fazla farklı değildir umuduyla paylaşayım dedim.
    AirTies modem hiç kullanmadığım için pek bilgim de yok.
  • port açtığın uygulama nedir
    ip ve port numaralarını doğru yapıyormusun
  • 5800 nolu portu açmaya çalışıyorum uygulama ise TightVNC masaüstü yönetimi

rt206 port açma
  • quote:

Orjinalden alıntı: J.Jonah Jameson

http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/AirTies/RT-205/Warcraft_III.htm

Burada gösterilenler sizin işinize yaramıyor mu? modeminize en yakın bunu bulabildim fazla farklı değildir umuduyla paylaşayım dedim.
    AirTies modem hiç kullanmadığım için pek bilgim de yok.

Kendi ağına el ile ip atadın mı atamadıysan port açma işlemi işe yaramaz

Örn:

İp adresi:192.168.2.23

Alt ağ maskesi:25.255.255.0

Varsayılan ağ geçidi :192.168.2.1

yerlenen dns:192.168.2.1 şeklinde gir

• manuel ip ver
    birde senin kullandığın uygulama firewall veya antivirüs'e takılıyor olabilir
  • arkadaşlar kendi ip numaram statik zaten(hiç işe yaramadı ) ağdaki pclerimde statik ip alıyo onuda ayarladım sıf yapabilmek için ne firewall açık nede antivirüs ama yinede olmuyo
  • 3389 uzak masaüstü uygulaması çalışıyormu denermisin,
    eğer çalışıyorsa kesinlikle senin uygulamanda bir sorun vardır
  • quote:

Orjinalden alıntı: heycan

arkadaşlar kendi ip numaram statik zaten(hiç işe yaramadı ) ağdaki pclerimde statik ip alıyo onuda ayarladım sıf yapabilmek için ne firewall açık nede antivirüs ama yinede olmuyo

Kendi ip numaranız statik olabilir mesela ben cafe işletiyorum ip adresim statik biz manuel ip adresinden bahsediyoruz.Xp ağ bağlantılarıma kendin el ile ip adresi atayacaksın arkadaşım...
  • arkadaşlar ip adresim zaten manuel, windowsun kendi uzak masaüstü(3389) uygulamasını denedim ama olmadı

rt206 port açma
  • dns leri iptal edermisin, boş bırak

birde aşağıdaki firmware yükle
    yükledikten sonra modeme hard reset at. arkasından modem açıkken 20 sn basılı bekle reset tuşuna

http://www.airties.com/firmwares/AirTies_RT-206v1TT_FW_1.1.5.bin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhelmet -- 10 Şubat 2009; 20:46:49 >
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.