DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Elektrikli ızgara barbekü kullanan?
6
Cevap
0
Favori
5.454
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      2377 Mesaj
      09 Şubat 2009 16:38:52
      arkadaşlar kullanan var mı tam bildiğimiz mangal tadını veriyor mu bu aletler? tavsiye edeceğiniz ürün var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _asparagas_ -- 9 Şubat 2009; 16:35:09 >

• Binbaşı
      1643 Mesaj
      09 Şubat 2009 17:00:56
      Tam mangal tadı vermez. Kenwood ızgaralardan 2000w olan modeli aldım Darty den, koku yaptığı için mutfakta kullanamiyorum, balkonda kullanmak zorundayım. Arkadaşımda Tefal var o da aynı. Tadı mangal tadı değil ama memnunum. Tavsiye istersen bulduğun en ucuz modeli al bence çünkü hepsi aşağı yukarı aynı.

• Yarbay
      2377 Mesaj
      09 Şubat 2009 18:56:20
      hocam kullandığınız şu mu acaba? http://www.hepsiburada....013&productid=mtkenhg230

• Binbaşı
      1619 Mesaj
      09 Şubat 2009 23:26:06
      Geçen hafta Tefal Largo aldık. Oldukça geniş ve 2000Watt'ın üzerinde. Birkaç kez kullandık güzel pişiriyor. Aspiratörün altında kullandık, fazla koku ve duman da olmadı.
      Üzerine kesinlikle yapışmıyor. Bir defada 4-5 kişilik malzeme pişirebiliyor.

Bir yakınımız kullanıyordu zaten onların tavsiyesi ile aldık. Fiyatı 180 civarı galiba.

Siyah akar Zonguldağın deresi; Yüz karası değil, kömür karası; Böyle kazanılır ekmek parası. -OrhanVeli-
    • Teğmen
      109 Mesaj
      10 Şubat 2009 00:09:02
      bizde kumtel in var gecen tavuk kanat yaptık ama mangal gibi değil bi de pişirme süresi mangalın ki kadar hızlı deil nerdeyse yarım saatte pişirdi tavukları ve kupkuru oldu pek pratik bi alet ama aynı tadı vermiyor

RADYASYON VİTAMİN DEĞİLDİR!
    • Binbaşı
      1619 Mesaj
      10 Şubat 2009 00:45:40
      Aynı tadı vermesi mümkün değil tabii. Ama ona şimdilik alternatif.
      Ama keneler çıktı çıkalı 2-3 senedir pikniği-mangalı unuttuk.
      Balık daha iyi oluyor. Hem de çabuk pişiyor. Izgarada pişebilen balıkları denemenizi tavsiye ederim.

Siyah akar Zonguldağın deresi; Yüz karası değil, kömür karası; Böyle kazanılır ekmek parası. -OrhanVeli-
    • Kurmay Yarbay
      11972 Mesaj
      10 Şubat 2009 00:53:22
      Az önce yeni aldığım Kumtel i denedim,sucuk ekmek hazırladım fiyatına göre gayet iyiymiş; 29YTL ye almıştım kışın mangala alternatif olsun istiyordum ben memnun kaldım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerce -- 10 Şubat 2009; 13:26:23 >

Sayfa: [1]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.