Şimdi Ara

Elektrikli ızgara barbekü kullanan?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
6.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar kullanan var mı tam bildiğimiz mangal tadını veriyor mu bu aletler? tavsiye edeceğiniz ürün var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1. Selim -- 9 Şubat 2009; 16:35:09 >

• Tam mangal tadı vermez. Kenwood ızgaralardan 2000w olan modeli aldım Darty den, koku yaptığı için mutfakta kullanamiyorum, balkonda kullanmak zorundayım. Arkadaşımda Tefal var o da aynı. Tadı mangal tadı değil ama memnunum. Tavsiye istersen bulduğun en ucuz modeli al bence çünkü hepsi aşağı yukarı aynı.
  • Geçen hafta Tefal Largo aldık. Oldukça geniş ve 2000Watt'ın üzerinde. Birkaç kez kullandık güzel pişiriyor. Aspiratörün altında kullandık, fazla koku ve duman da olmadı.
    Üzerine kesinlikle yapışmıyor. Bir defada 4-5 kişilik malzeme pişirebiliyor.

Bir yakınımız kullanıyordu zaten onların tavsiyesi ile aldık. Fiyatı 180 civarı galiba.
  • bizde kumtel in var gecen tavuk kanat yaptık ama mangal gibi değil bi de pişirme süresi mangalın ki kadar hızlı deil nerdeyse yarım saatte pişirdi tavukları ve kupkuru oldu pek pratik bi alet ama aynı tadı vermiyor
  • Aynı tadı vermesi mümkün değil tabii. Ama ona şimdilik alternatif.
    Ama keneler çıktı çıkalı 2-3 senedir pikniği-mangalı unuttuk.
    Balık daha iyi oluyor. Hem de çabuk pişiyor. Izgarada pişebilen balıkları denemenizi tavsiye ederim.
  • Az önce yeni aldığım Kumtel i denedim,sucuk ekmek hazırladım fiyatına göre gayet iyiymiş; 29YTL ye almıştım kışın mangala alternatif olsun istiyordum ben memnun kaldım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerce -- 10 Şubat 2009; 13:26:23 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.