Şimdi Ara

Boyasız göçük düzeltme.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
13.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bursa'da bu aylarda iyi rüzgar olur. Ben de dün bunun gazabına uğradım. Akşam rüzgardan yuvarlanan bir çöp bidonu arabanın sol arka farını kırmı.
    Bunu bir şekilde çözeriz(Ne önerirsiniz? Ödemeli miyim kaskoya mı yaptırmalı?)
    Asıl sorun arabanın sol arka kapısına çarpıp tam kapı kolunun yanında küçük bir göçük oluşturmuş. Servis bunu AutoKing'e yaptırın dedi. Hem kaskoyu bozmuyormuş hem de boyasız oluyormuş. Bu konuda fikri olan, yada yaptıran var mı?
    Aşağıdaki adreste durumu anlatıyorlar.

http://www.autoking.org/boyasiz_kaporta_gocuk_duzeltme.htmhttp://www.autoking.org/boyasiz_kaporta_gocuk_duzeltme.htm

• bu autoking reklam ve ilan vererek şov yapıyor ama aracınızı bir göçük için götürdüğünüzde "Bunu yapamayız boyamamız lazım" diye bahaneler uydurup duruyorlar. Sizde aracınızı götürün mutlaka aynı şeyi söyleyecekler
  • doğal afetlerden oluşan kazaları kasko ödemeyecekse acaba biz bu kaskoyu neden yapıyoruz
  • Bazı kaskolarda tampon vs. karşılıyor fakat eğer kaskodan bir özel indirminiz varsa bunu iptal edebiliyorlar.Kaskodan kaskoyada anlaşmalarda değişiklik gösterebilir.

Sizde aracınızı auto kinge götürdüğünüzde eğer çekme ile düzeltildiğinde boyaması gereken yeri lokal olarak boyayabiliyolar tüm parçayı veya bölgeyi kenarlarına veya çevresine uydurmak için komple boya uygulamıyorlar.Gidip autoking ile görüşüp nasıl olacağınıda bizzat görüşebilirsiniz...
  • bence farlar daha önemli, eğer kaskonuzda mini hasar autoking hizmeti yoksa bu işler için autoking'e para vermek bence lüks. Gidin sanayiideki iyi bir ustaya yaptırın 3 te 1 fiyatına aynı şekilde onarırlar. boyasız göçük düzeltmenin şartları var. Boya hasarı olmaması lazım, çizgi şeklinde olmaması lazım gibi. webteki formdan rastgele form doldurdum 30cmden küçük göçüksüz lokal boya onarımı için 162TL fiyat çıktı.
  • Merhaba Arkadaslar aracım 2009 Auris siyah sağ çamurlukta ufak bigöçük oluşmuştu.Boya bozulmamıştı. kaskodan hasarsızlık bozulmadan yaptırmak için Auto King e gittim hemen boya önerdiler ya dedim boyasız onarım yokmu bu olmaz dediler renk tutarmı dedim ık mık ettiler sonra tutar dediler.Ama ben sonradan Auto King de yaptırmaktan vazgeçip bi arkadaşımın tavsiyesiyle birine boyasız yaptırdım kimse anlayamaz adam süper yaptı hiç anlaşılmıyor.İyiki Auto King de arabanın orjinalliğini bozdurmamışım.İhtiyacı olana yardımcı olabilirim.
  • İşte bende bundan bahsediyorum. Çarşa çarşaf ilan veriyorlar ama en ufak bir göçüğü bile yapamıyorlar. Hemen boyayalım diyip geçiştiriyorlar

quote:

Orjinalden alıntı: Auris16

Merhaba Arkadaslar aracım 2009 Auris siyah sağ çamurlukta ufak bigöçük oluşmuştu.Boya bozulmamıştı. kaskodan hasarsızlık bozulmadan yaptırmak için Auto King e gittim hemen boya önerdiler ya dedim boyasız onarım yokmu bu olmaz dediler renk tutarmı dedim ık mık ettiler sonra tutar dediler.Ama ben sonradan Auto King de yaptırmaktan vazgeçip bi arkadaşımın tavsiyesiyle birine boyasız yaptırdım kimse anlayamaz adam süper yaptı hiç anlaşılmıyor.İyiki Auto King de arabanın orjinalliğini bozdurmamışım.İhtiyacı olana yardımcı olabilirim.
  • Bende tamponun sol altını (sis farının tam altındaki bölge) garaja girerken kaldırımın kenarına çarpmıştım epey göçmüş ve çizilmişti. Sonra babam autokinge götürdü. Parçayı arkadan ısıtarak yumuşatıp yamukluğu düzelttiler şimdi hiç belli olmuyor ama çiziği boyatmadık çünkü tam alt kısımda kaldığı için neredeyse aracın altına girilmezse görünmüyor pek. Ücrette almadılar bu işten
  • istanbul daki bayiler aynen öğledir.
    biz böyleyiz şöyleyiz diyorlar reklam yapıyorlar.
    sonrası tam bir hüsran.
    bakıyor yapamayız aldığınız yere gidin diyorlar.

quote:

Orjinalden alıntı: ak_onair

bu autoking reklam ve ilan vererek şov yapıyor ama aracınızı bir göçük için götürdüğünüzde "Bunu yapamayız boyamamız lazım" diye bahaneler uydurup duruyorlar. Sizde aracınızı götürün mutlaka aynı şeyi söyleyecekler
  • meraba oncelıkle autokıng hıkaye bazı arkadasların dedıgı gıbı,boyasız olmaz sole bole dıyorlar.
    oncelıkle farı yaptırın kucuk gocuk ıcın acele etmeyın boyada zarar yoksa halledılır boyasız,ben mersınde bı gocukcuye yaptırdım servısın agzı acıkta kaldı onlara kalsa ıdı bagaj komple boya ayıyecektı.
  • İşçilik gereken durumlarda ustalar servislerden daha başarılı, böyle ufak boya kaporta işleri için yetkili servislere gitmeyin. Autoking de ziebart gibi soyguncu bana göre. Markaya ekstra para veriliyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: evetben

meraba oncelıkle autokıng hıkaye bazı arkadasların dedıgı gıbı,boyasız olmaz sole bole dıyorlar.
    oncelıkle farı yaptırın kucuk gocuk ıcın acele etmeyın boyada zarar yoksa halledılır boyasız,ben mersınde bı gocukcuye yaptırdım servısın agzı acıkta kaldı onlara kalsa ıdı bagaj komple boya ayıyecektı.

ARKADAŞIM MERSİN'DE KİME YAPTIRDIĞINI ÖĞRENEBİLİRMİYİM? BİRDE YAPILDIKTAN BOYADA DALGALANMA FALAN KALIYORMU?
  • Oha tamponda hafif çizikler vardı autokingdeki formu doldurdum 250 TL dedi. 250 TL yi autoking'e vereceğime gider yetkili servise yaptırırım
  • yaptıracağımdan değil sırf merak için autoking'e benim küçük hasarı sordum. Ön sol çamurluk ile tamponun birleşme yerine yakın 2-3 cm uzunlukta bir sürtme sonucu göçme var, tamponda da az boya hasarı sözkonusu. Çıkarttıkları fiyat 440TL son olarak 400TL ya olur dediler. Ben de dedim ve el salladım. bu resmen soygunculuk. İlla ki çok gözüme batarsa, gider sağlam bi yere tamponu çakarım kaskodan da bedava yaptırırım.
  • arkadaşlar istanbul anadolu yakasında yada gebze tarafında bu işi iyi yapan biri varsa yardımcı olurmusunuz.benim corolla da ufak bi göçük varda.
  • Bostancı Sanayii de Gezici otomotiv var marka model gözetmeden her türlü kaporta işleri yapıyorlar.
  • çok saol hocam,teşekkürler...
  • benimde arka tamponun sol tarafında bir delik war .! pazarcıların we eskicilerin taşıdığı demir arabalar wardır bilirsiniz , onun köşesini (bildiğiniz demir) tampona wurdu biri hemde trafikte beklerken ışıkta ! neyse zaten fakir diye üstelemedim . auto king e gittim , aksigortalıyım we anlaşması war . 2-3 cm lik yer için tampon sökülecek bir kaç malzemeden sonra boyanacak dediler (tamponun yarısı neredeyse boyanacak) bunların hepsi için tek kuruş istemediler fakat ben renk tonunu tutturamazlar orjinalliği bozulur diye o delikle geziyorum. forumnik in dediği gibi ALLAh korusun tarafımdan weya karşı tafartan bir hasar almazsam tampın kısmına gider çarparım bir yere orjinaliyle komple tamponu değiştiririm ne yapalım..boyalı yarım yamalak iş olacağına sıfır olsun gözümde takılmasın o bölgeye

• ... Yanlışlık oldu. Hort için özür...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozann -- 26 Mart 2012; 17:28:31 >

• Göçük Onarım Merkezi Dentteknik Ankara Alim Usta

Otomobilinizdeki Boyası Bozulmadan Kaporta Göçükleri ,
    Dolu Göçükleri ,Vakumlu Göçük ve Otoparkta Oluşabilecek Hasarların Onarımı Yapılmaktadır.

Profesyonelliği ve tecrübeyi arıyorsanız ,ben 20 seneyi aşkın bir süre kaportacılık geçmişim var ve bu işi Hollanda da 10 yıl yaptım,şimdi tam donanımlı Hollanda'dan getirdiğim ekipmanlarla birinci sınıf işçiliğimle Ankara da çalışmaya devam ediyorum ,sayfaya bir göz atın ve olası hasarlarda sizlere yardımcı olmak isterim. Saygılarımla

www.facebook.com/dentteknik
    www.facebook.com/dentteknikalimusta
    dentteknik@gmail.com

NOT.KESİNLİKLE BOYAYA ZARAR VERMEDEN YAPILAN BİR ONARIM İŞLEMİDİR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dentteknik -- 5 Eylül 2018; 21:29:42 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.