Şimdi Ara

285 HP 1.6 ŞAHİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
0
Favori
115.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne dersiniz, olabilir mi? 285 HP biraz iddialı geldi. Frenler, eksoz, vites kutusu, diferansiyel ve kardan mili, şase buna dayanabilir mi?

quote:

arabam orjinaldir boya yok degişen yok.Arabam turboludur 285 Hp BiLen BiLir Zaten Full Full durrr.aracımımda full tesisat mevcuttur...meraklısına (Tesisat ve jantlar hariç fiyatı 15 miLyardır.İstenirse onLarda içinde VerirLir...Bu araba mal mal sorular sormayın bana yok bu arada bu kadar şu kadar bana akıl vermeyin.Meraklısı varsa ona gider...Araba Tam bi Drag ve Drift arabasıdır....MerakLısına + Hastasına gider bu arabaaaaa.....

15.000 TL
    Bursa / Yıldırım / Yıldırım
    İlan Tarihi 05 Şubat 2009
    Marka Tofaş - Fiat
    Seri Şahin
    Model 1.6
    Yıl 1997
    Km 50000
    Renk Beyaz
    Motor Hacmi 2501 - 3000 cm3
    Motor Gücü 276 - 300 arası
    Yakıt Tipi Benzinli
    Vites Manuel
    Aktarma Arkadan İtiş
    Kasa Tipi Sedan (4 kapı)
    Durumu Satılık
    Türü İkinci El
    Garanti Kapsamında Evet
    Takaslı Hayır
    Engelli Aracı Hayır
    Yabancıdan Yabancıya Hayır
    Kimden Sahibinden

285 HP 1.6 ŞAHİN

285 HP 1.6 ŞAHİN

285 HP 1.6 ŞAHİN
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 285 hp he vaaaay be eğer bunun motoru 285 hp'in hakkını veriyorsa bn korkarım bu araban yolda sacı yırtılır bee o hızdan
  • Standardı zaten 80-85 HP arabanın. 285 HP ve 2.5 - 3.0 arası silindir hacmi. Vallahi ne bileyim, belki de olur ama araba yani 285 HP'lik motor ise kadran son hıza dayandığında bir kuş olup Şahin misali havalanıp uçmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkcad34 -- 6 Şubat 2009; 9:14:24 >
  • 06 mju 06 ya özenmiş heraldse
  • Gökhan Okurun aracının HP ve Tork u oldukça yüksekti fakat ben bu araçta 285hp yi görmek için Dyno verilerini isterdim.
  • apaçi mode on farlarda xenon da varmış. gece gözümü kör eden apaçilerden birisi işte
  • bilen bilir, arayıp şumudur bumudur diye sormayın. DİYE YAZMIŞ

TABİ HERGÜN YOLLARDA 285 HP ŞAHİN GÖRÜYORUZ.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Altay Han

bilen bilir, arayıp şumudur bumudur diye sormayın. DİYE YAZMIŞ

Aynen, ilavaten yazmış birde. Tesisat ve jantlar hariç olup istenirse verilir diye. Acaba jantlar istenmezse 285 HP'lik ve 2.5 - 3.0 arası motor hacminde ki bu arabayı plastik kapaklı normal jantları ile mi verecek acaba merak ettim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: brkcad34

quote:

Orjinalden alıntı: Altay Han

bilen bilir, arayıp şumudur bumudur diye sormayın. DİYE YAZMIŞ

Aynen, ilavaten yazmış birde. Tesisat ve jantlar hariç olup istenirse verilir diye. Acaba jantlar istenmezse 285 HP'lik ve 2.5 - 3.0 arası motor hacminde ki bu arabayı plastik kapaklı normal jantları ile mi verecek acaba merak ettim.

Type R paspası var belki Type R motoru takmıştır
  • Ciddi olarak bu şahinlere kafa yoranlar var bence gerçek gücü olabilirde kasa o motoru taşırmı orası bilinmez.
  • Güçlendirme ile daha fazlasını da taşıyor.
  • Ufak bi yüklenme ile uçması muhtemel.
  • adam :

Bu araba mal mal sorular sormayın bana yok bu arada bu kadar şu kadar bana akıl vermeyin.

DEMİŞ DAHA NE DESİN ADAM HK.DA YORUM YAPIYORUZ HABİRE
  • 15000 lira ver al sonra da vizeden geçirene kadar bi 15000 daha ver.
  • 285 HP diyince aşağıdaki Chevrolet'ten beklerim ama bir Şahin'e 285 yüklemek de çok tehlikeli, bu güce dayanacak fren, ABS, ESP, dört disk, vb. lazım. Bir defa 285 HP'ile gelen tork Şahin'in "stock" (fabrika çıkışı) diferansiyelini unufak eder, istavroz dayanamaz buna, ayna-mahruti dişlilerindeki dişler çatlar.

Esasen bu kadar yetenek, maddi imkan ve zaman varken insanlarımızın meraklarını ve boş zaman değerlendirme arzularını farklı marka ve modellere yönlendirmelerinin zamanı gelmedi mi?

285 HP 1.6 ŞAHİN
  • quote:

Orjinalden alıntı: tanergode

285 HP diyince aşağıdaki Chevrolet'ten beklerim ama bir Şahin'e 285 yüklemek de çok tehlikeli, bu güce dayanacak fren, ABS, ESP, dört disk, vb. lazım. Bir defa 285 HP'ile gelen tork Şahin'in "stock" (fabrika çıkışı) diferansiyelini unufak eder, istavroz dayanamaz buna, ayna-mahruti dişlilerindeki dişler çatlar.

Esasen bu kadar yetenek, maddi imkan ve zaman varken insanlarımızın meraklarını ve boş zaman değerlendirme arzularını farklı marka ve modellere yönlendirmelerinin zamanı gelmedi mi?

285 HP 1.6 ŞAHİN

Kesinlikle katılıyorum Taner abi. Mesela 64 - 67 Impala veya 68 -70 model bir CAMARO olabilir.

• ya gerçekten insanlar oturuyo durup düşünüyo bu şahinleri modifiye ! ediyo tabi modidifiye denirse yapılanlara
    hele o bagaj kısımlarına o iğrenç uçak kanadı gibi aptal bi demir monte ediyolarya sinir edici bi görüntü
    ben sağı solu acayip acayip figürlerle boyanmış acayip parçalar monte edilmiş bi şahin in normal orjinali bozulmamış bi şahinden daha güzel göründüğüne inanmıyorum
  • 1.6 motorla 75-80 HP civarından 285 HP'ye çıkmış. Nasıl bir turboymuş bu merak ettim

Elemana da msg attım bakalım ne uyduracak

"""merhaba, aracınızda hangi turbodan kullandınız? işlemler nerede yapıldı? motorun resmi ve dyno verisi mevcut mudur? teşekkürler..."""

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FX35 -- 6 Şubat 2009; 12:17:51 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: onelan

apaçi mode on farlarda xenon da varmış. gece gözümü kör eden apaçilerden birisi işte

+1
  • herhalde iki-üç tane turboyu paralel filan bağladı

285HP nasıl ölçtü acaba, Dyno mu kullandılar... yoksa abi şimdi biz buna hava filtresi koyduk, e turboda taktık...eee 280bg olmuştur dimi:)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.