Şimdi Ara

285 HP 1.6 ŞAHİN (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
0
Favori
115.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: der Rebell

quote:

Orjinalden alıntı: GTRulez

quote:

Ha o zaman ayrı. Ankara ve şahin deyince ilk turbo sadık geliyor aklıma. Olsun sadıkın kankasıdır herhalde bu arkadaş da. Biri drift pilotu, biri drag pilotu, ikisi de şahin pilotu

tanıyolardır bırbını. nede olsa ıkısıde ivedik-enka elemanı

dostum bu arada ibanez 'inin modeli nedir?

Rg 370 hocam. Ama manyetikleri çöp gibi olduğundan bridge manyetiğini dimarzio evoyla değiştirdim iyi oldu. Sen de mi ilgileniyorsun gitarlarla?

1996 yılından beri elektrogitar calarım. Eskiden lisede baslamıstım :) askere gıtmeden oncede rock barlarda sahneye cıkardık grubum felan vardı.. gercı artık eskısı gıbı ılgılenemıyorum işten gucten ama hala evımın bas ucunda dururlar

rg 370 orta sınıfta guzel alettır ne uretımı sendekı?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ha o zaman ayrı. Ankara ve şahin deyince ilk turbo sadık geliyor aklıma. Olsun sadıkın kankasıdır herhalde bu arkadaş da. Biri drift pilotu, biri drag pilotu, ikisi de şahin pilotu

tanıyolardır bırbını. nede olsa ıkısıde ivedik-enka elemanı

dostum bu arada ibanez 'inin modeli nedir?

Rg 370 hocam. Ama manyetikleri çöp gibi olduğundan bridge manyetiğini dimarzio evoyla değiştirdim iyi oldu. Sen de mi ilgileniyorsun gitarlarla?

1996 yılından beri elektrogitar calarım. Eskiden lisede baslamıstım :) askere gıtmeden oncede rock barlarda sahneye cıkardık grubum felan vardı.. gercı artık eskısı gıbı ılgılenemıyorum işten gucten ama hala evımın bas ucunda dururlar

rg 370 orta sınıfta guzel alettır ne uretımı sendekı?

Eheh ben o kadar ilerletemedim hocam, sahne deneyimim olmadı. Kendi çapımda sevdiğim grupların parçalarını çalıyorum. Ortaokulda klasikle başladım, elektro gitar serseri işi derdim o zamanlar hahah ne kadar da malmışım. Orta okulun sonunda ilk PC'mi alınca gitarın ne kadar boş bir iş olduğunu görüp(!) dolaba kaldırmıştım. Üniye kadar hiç dokunmadım bile, sonra tesadüfen arkadaşıma gitar almak için zuhal müziğe gidip orada bir ibanez deneyen adamın çıkardığı sesleri duyunca bu ne lan diyip bir de elektro deneyeyim dedim ve şimdi kaybettiğim zamana yanıyorum. Ben de son zamanlarda hiç ilgilenemedim ama yazın tekrar bi geri dönüş yapıcam kısmetse.

Gitar kore malı yanlış hatırlamıyorsam, bir ara gaza gelip japon üretimi rg 1570 alıp sweep picking yapıcaktım satriani gibi ama sonra anladım asıl önemli olanın çalan kişi olduğunu vazgeçtim almaktan

• quote:

Eheh ben o kadar ilerletemedim hocam, sahne deneyimim olmadı. Kendi çapımda sevdiğim grupların parçalarını çalıyorum. Ortaokulda klasikle başladım, elektro gitar serseri işi derdim o zamanlar hahah ne kadar da malmışım. Orta okulun sonunda ilk PC'mi alınca gitarın ne kadar boş bir iş olduğunu görüp(!) dolaba kaldırmıştım. Üniye kadar hiç dokunmadım bile, sonra tesadüfen arkadaşıma gitar almak için zuhal müziğe gidip orada bir ibanez deneyen adamın çıkardığı sesleri duyunca bu ne lan diyip bir de elektro deneyeyim dedim ve şimdi kaybettiğim zamana yanıyorum. Ben de son zamanlarda hiç ilgilenemedim ama yazın tekrar bi geri dönüş yapıcam kısmetse.

Gitar kore malı yanlış hatırlamıyorsam, bir ara gaza gelip japon üretimi rg 1570 alıp sweep picking yapıcaktım satriani gibi ama sonra anladım asıl önemli olanın çalan kişi olduğunu vazgeçtim almaktan

Ben Sırf Alternate Picking'e tam 1 yılımı vermıstım zamanında. oturtana kadar kafaları yemıstım.. ogrenınce ardından da Sweep geldi zaten. :) Ama genelde Alternate kullanırım. daha cok hosuma gıdıyor.

En cok hangı grupların sarkılarını calmayı seversın? ve en sevdıgın gıtarıst kım?

Bu arada ben Seymour Duncan ve EMG ciyim dir. DiMarzio ların tonları pek uymuyor tarzıma :)

• quote:

Orjinalden alıntı: AnarKin

285 HP 1.6 ŞAHİN

Adamın özel mesajlarını genele yayımlamışsın.
    Suç unsuru var.Dikkat !
  • böyle bir arabanın en güzel yanı bence otobanda lüks araçlara kafa tutmak olsa gerek
  • quote:

quote:

Ben Sırf Alternate Picking'e tam 1 yılımı vermıstım zamanında. oturtana kadar kafaları yemıstım.. ogrenınce ardından da Sweep geldi zaten. :) Ama genelde Alternate kullanırım. daha cok hosuma gıdıyor.

En cok hangı grupların sarkılarını calmayı seversın? ve en sevdıgın gıtarıst kım?

Bu arada ben Seymour Duncan ve EMG ciyim dir. DiMarzio ların tonları pek uymuyor tarzıma :)

P.M. attım.

• quote:

Orjinalden alıntı: onelan

apaçi mode on farlarda xenon da varmış. gece gözümü kör eden apaçilerden birisi işte

Katılıyorum kardeş ..
  • Valla modifiye şahin pek sıcak bakmıyorum can güvenligi yok zaten sakat
  • ALLAH KAHRETSİN JAPONLARDA MODİFY SAHİN İŞİNE GİRDİLER

[simage][img=http://img190.imageshack.us/img190/1364/sahin2yp91.th.jpg][/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmged_jan -- 6 Haziran 2009; 21:54:05 >
  • 12 yıl evvel Ankara'da Ostim'de biraz incelemeştim bu tarz Turbo+NOS'lu bir şahin... Güzel makineydi... O zaman da 2.0S motorlu, 5 ileri şanzımanlı Opel Manta vardı bende 960 kiloluk... Herkesi tepelerdim ama açıkçası bulaşmadım hiç Şahin'e...

Sağlam iş çıkarmıştı Ustası... Amabu ilanda neden 2000 cc motoru kullanmadığını anlayamadım ustanın. sanırım bulamadılar o motordan çok eski bir makine çünkü...

VW araçları gibi düşünün. 2.0 TSI motorun 300 Hp olanı da çıkacak önümüzdeki aylarda. Ama şu an satılanlar 200 HP...

285 HP 1.6 ŞAHİN

285 HP 1.6 ŞAHİN

• Bunun meraklısıda mı varmış??
  • eşşeğe altın semer vursan yine eşşektir hesabı, şahine naparsan yap yine şahindir. Milyarlarca liralık modifiye yapacağına, git başka araba al derler adama.
  • ya ama mirafiori mesela bilmiyeN dio al işte hacı muratla artslik yapıo dio basıo onn 1.6 bilmioki bnm araba 1.8 dıs onemli degil kardesim onemli OLAN yuruyen

BEN SAHİNİ SEVİYORUM KULLANIMI HOSUMA GİDİO ARABA KULLANMAYI BN SAHİNDE OGRENDİM HATTA SUAN ELİMDE MOTORSUZ Bİ MİRAFİORİ VAR MOTOR BULUNCA BASLICAM İŞLERE O ZMAN KUS SERİSİNİ GORUN 0 MODİFYE SADECE 1.8 MOTOR ACIK HAVA FİLTRESİ BLOW OFF V S VS YANİ BEN BUNU GİDİP BMW 316 YADA YAPABLİRİM AMA 316 DAN İC MODİFİYELİ OLMASINI BEKLERSİN AMA MİRAFİORİ FARKLI

mmged'den nameler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmged_jan -- 7 Haziran 2009; 13:39:13 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: cossolina

http://www.youtube.com/watch?v=Wmo4jbPPDfk&NR=1

YAZIK OLMUS ŞAHİNE COK BİŞİ YOKTUR İNS ŞAHİNDE XD
  • Bunları tek kapıları bayağı elit araçlardı bir zamanlar. Ama artık çok gerilerde kaldı o günler... Tarihin sayfalarında çoktan yerini aldı...

285 HP 1.6 ŞAHİN
  • resimdeki fotolar 2,5 3 yıllık
  • farkli bi aracin motoru ile arac modifiye etmek elin damadi ile gerdege girmekden farksiz bence...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Taner Göde

TOFAŞ marka otomobillere binerek, motorundan yürür aksamına, elektrik sisteminden kaportasına, 1978 modelinden 1998 modeline kadar 131 ve ŞAHİN'i ezberledim, son ŞAHİN'imi işlevsel aksesuarlarla doldurdum, en hoşuma giden 1.6 8V SOHC ("Tempra") motorunun muhteşem DÖRTLÜ MANİFOLD uyumu ve açıldıkça açılan motoru. Şu anda Türkiye'de nerede olduğunu bilmediğim çok güzel beyaz bir Şahin'imi kullanan sahibi eminim halen bana dua ediyordur, aracın tüm eksikliklerini tamamladım ve o şekilde sattım, sıfır aldığım ve 2 yaşındayken sattığım halde.

Hatırladığım kadarı ile yaptığım eklemeler: 1998 model Hidrolik Direksiyon ve Merkezi Kilitli ŞAHİN S

1. Karter Korumas Demiri - Orjinal
    2. Dörtlü Manifold - Eksoz Orjinal
    3. Sis Farları
    4. SLX Silecekler - Orjinal
    5. 4 Tonlu Elektronik Korna
    6. Hafif Alaşımlı Jant CMS
    7. İç Aydınlatma Gecikmeli Kapanma
    8. Arka Okuma Lambaları
    9. Üçüncü Fren Lambası
    10. Arka Perde
    11. PIONEER Ses Sistemi - Komple
    12. Arka Bağaj Elektronik Kumandalı
    13. Bağaj Işığı Sağ ve Sol 2 Adet
    14. Depo Kapağı Kenarı - Orjinal
    15. SLX Ayna, Saat ve İç Aydınlatma
    16. SLX Eldivenlik
    17. Gösterge Paneli Güçlü Ampuller
    18. Ön Far Kısma Hüzmeleri Rölesi
    19. Beyaz Far 100 W H4 Ampuller
    20. Ön Kapı Cam Rüzgarlıkları

Tekrarlıyorum arkadaşlar, burada bu paylaşımla ŞAHİN'e SALDIRI ve HAKARET değil, TAKDİR ve BEĞENİ amaçlanmıştır. ŞAHİN'e binmeyi bilmeseydim şu andaki aracıma kavuşamazdım.

Şu anda bile sattığım ŞAHİN'imi yine alabilecek olsaydım gözüm kapalı alırım...!!!

Şahin yerli Mercedes ona laf yok hakikaten güzel arabalar
    Fakat biraz daha can güvenliği olsa başka arabaya bakmam

• quote:

Orjinalden alıntı: cermin007

quote:

Orjinalden alıntı: AnarKin

285 HP 1.6 ŞAHİN

Adamın özel mesajlarını genele yayımlamışsın.
    Suç unsuru var.Dikkat !

Devtlet sırları açıklanmıyor yada derin devlet muhabbetleri dönmüyor birader sorun yok :) Birde var olsun yine sorun yok dava etsin mahkemeye versin beni

• quote:

Orjinalden alıntı: unforgiv3n

quote:

Orjinalden alıntı: Taner Göde

TOFAŞ marka otomobillere binerek, motorundan yürür aksamına, elektrik sisteminden kaportasına, 1978 modelinden 1998 modeline kadar 131 ve ŞAHİN'i ezberledim, son ŞAHİN'imi işlevsel aksesuarlarla doldurdum, en hoşuma giden 1.6 8V SOHC ("Tempra") motorunun muhteşem DÖRTLÜ MANİFOLD uyumu ve açıldıkça açılan motoru. Şu anda Türkiye'de nerede olduğunu bilmediğim çok güzel beyaz bir Şahin'imi kullanan sahibi eminim halen bana dua ediyordur, aracın tüm eksikliklerini tamamladım ve o şekilde sattım, sıfır aldığım ve 2 yaşındayken sattığım halde.

Hatırladığım kadarı ile yaptığım eklemeler: 1998 model Hidrolik Direksiyon ve Merkezi Kilitli ŞAHİN S

1. Karter Korumas Demiri - Orjinal
    2. Dörtlü Manifold - Eksoz Orjinal
    3. Sis Farları
    4. SLX Silecekler - Orjinal
    5. 4 Tonlu Elektronik Korna
    6. Hafif Alaşımlı Jant CMS
    7. İç Aydınlatma Gecikmeli Kapanma
    8. Arka Okuma Lambaları
    9. Üçüncü Fren Lambası
    10. Arka Perde
    11. PIONEER Ses Sistemi - Komple
    12. Arka Bağaj Elektronik Kumandalı
    13. Bağaj Işığı Sağ ve Sol 2 Adet
    14. Depo Kapağı Kenarı - Orjinal
    15. SLX Ayna, Saat ve İç Aydınlatma
    16. SLX Eldivenlik
    17. Gösterge Paneli Güçlü Ampuller
    18. Ön Far Kısma Hüzmeleri Rölesi
    19. Beyaz Far 100 W H4 Ampuller
    20. Ön Kapı Cam Rüzgarlıkları

Tekrarlıyorum arkadaşlar, burada bu paylaşımla ŞAHİN'e SALDIRI ve HAKARET değil, TAKDİR ve BEĞENİ amaçlanmıştır. ŞAHİN'e binmeyi bilmeseydim şu andaki aracıma kavuşamazdım.

Şu anda bile sattığım ŞAHİN'imi yine alabilecek olsaydım gözüm kapalı alırım...!!!

Şahin yerli Mercedes ona laf yok hakikaten güzel arabalar
    Fakat biraz daha can güvenliği olsa başka arabaya bakmam

tempra ya

bizde 1.6 kırmızı tempra vardı..

bu arada tempralar 8v mı yaw.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.