Şimdi Ara

Canon pixma mp-140 YARDIM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
6.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • CANON PIXMA MP-140 MODEL COKFONKSIYONLU YAZICIM VAR.
    DRIVER CD'SINI KURDUM. TUM SURUCULERI YUKLEDI.
    YAZICI KUSURSUZ CALISIYOR.
    FAKAT TARAYICIDA PROBLEM VAR.TARAYICI CALISMIYOR.
    HERHANGI BIR RESIMI YADA DOKUMANI TARAMIYOR.
    AYARLARA BAKTIGIMDA TARAYICI ILE ILGILI SURUCULERIN YUKLENMEMİS OLDUGUNU FARKETTIM.OYSA YAZICININ SURUCULERI SORUNSUZCA YUKLENMIS.
    CANON MP-140 BİLGİSAYARA BAGLI OLMASINA RAGMEN WINDOWS BILGISAYARA BAGLI BIR TARAYICI OLMADIGINI IDDIA EDIYOR.

MANUAL OLARAK DONANIMI EKLEMEYE CALISTIM. FAKAT WINDOWS TARAYICIYI YINE ALGILAMADI. SADECE YAZICIYI GORUYOR.

BU PROBLEM NEDEN OLUYOR OLABILIR? BENZER PROBLEMLE KARSILASMIS OLANLAR YARDIMCI OLABILIRSE SEVINIRIM. TESEKKURLER SIMDIDEN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aegean -- 4 Şubat 2009; 15:18:59 >

• SLM KARDEŞ.AYNI SORUN BENDEDE VAR.SEN HALLETTİYSEN BANADA SÖYLERMİSİN NASIL DÜZELECEĞİNİ...
  • aynı problemle bende karsı karsıyayım alalı 5 gun oldu ve tarayıcıdan aynı uyarıyı alıyorum acaba dedim driverlarım guncel deilde ondanmı diyedusunuyorum kimileri xp nin farklı surumunu kurdundan olabilecegini soyluyor ama benimki xp pro onunla ilgili deil cozen arkadaslar varsa nasıl cozulduunu bana yazarsa seviniriim tesekkurler
  • arkadaşlar ben de bunu bugün aldım umarım bende sorun olmaz ama... ben kartuşları takamadım nasıl yapacağım ilk defa yazıcı kullanacağım ? yardım lütfen
  • tamam taktım
  • BEN YAZICIYI PC YE TAKMADAN CDYİ YÜKLEDİM OTOMAATİK OLARAK HER ŞEYE EVET DEDİM SONRA YAZICIYI TAKIN Dİ
    YE BİŞEY ÇIKTI TAKTIM KURULUM YAPILIYOR DEDİ VE BİTTİ. MASAÜSTÜNE GELEN KISAYOLLARIN BİRİSİ DE TARAYICIYI AÇIYOR ÇOK BASİT TARAYA BASIYORSUNUZ TARIYOR...
  • kurulum cd mi kaybettim ve formattan sonra tarayıcıyı bir türlü çalıştıramadım
    anonun sitesinden indirdiğim kurulumlkar işe yaramıyor
    biriniz azcık uğraşıp cd içeriğini imaj olarak yükleyebilir mi nete ?
    cd kurulumu işimi görmüştü ilk aldığımda :(
    yüklerseniz çok büyük duamı alırsınız :) uzun zamandır kullanamıyorum
  • arkadaş acil olarak bi yardım edebilir misiniz

ben de bu aletten aldım fakat pc.ye kuramadım ve acil çıktılar almam gerekiyor

cd.yi takıoyrum ve kur diyorum şöle bi uyarı çıkıyor

resim olarak ekledim ama sorun varsa diye yazıyorum da: DAHA YENİ BİR MP DRİVERS SÜRÜMÜ YÜKLÜ.YÜKLEME İPTAL EDİLECEK.

sanırım başta yazıcı falan tkaılıyken cd.den bşiyler yaptım ya da şu yeni donanım bulundu zımbırtısından ve yükledi ama yazıcım olarak gözükmüyor...bunu da programlardan mp drivers diye bulamıyorum hani yükledimse siliyim cd.yi yeniden kurayım die bi yardım edin lütden

Canon pixma mp-140 YARDIM
  • tmm yetkili servisle kurduk teşkkürler
  • Beyler Benimde Aynı Mark ve modelde bir yazıcım var kartuşu doldurdum tekrar taktım ama kartuşu boş görüyor ve sınama sayfası yazdırırken kağıt sıkışması falan diyor yazıcıyı reslemek isedim o yontemide beceremedim Umarm En Kısa sürede biriniz yardım eli uzatırsınız şimdiden teşekürler
  • Bende de aynı sorun var mp140 kullanıyorum bir kere bile tarayıcısını kullanamadim. XP-7 -8 bu işletim sistemlerinde de denedim her seferinde hata veriyor .( Yazdırma konusunda sıkıntısı yok. )

Hort oldu kusura bakmayın .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.