Şimdi Ara

I-mate jasjar vs apple iphone

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaslar onumde iki secenek var. biri iphone digeri jasjar sizce hangisini almaliyim siz olsaydiniz hangisini alirdiniz? neden alirdiniz ? artilari eksileri nelerdir yardi
    larinizi ve engin bilgilerinizi esirgemeyin lutfen. Saygilar.

• jasjar çok alakasız gitmiş. Gerçi VGA ekranı 520 MHz işlemcisi Wifi vs. özellikleri ile güncel cihazların özelliklerini barındırsa da yine de eski bir model ve çok büyük (aşırı büyük) boyutlarda. Ayrıca bırak sıfırını ve ikinci elini bile zor bulabilirsin.

Öncelikle ihtiyaçlarını ve isteklerini belirle ve ona göre karar ver bence.
  • jasjar da klavyenin olmasi linux kurulabilmesi buyuk ekran ve yuksek cozunurluk cift stereo hoparlor bulunmasi notebook u andiran gorunumu beni cezbediyor. her iki cihazi da kullanan arkadas yok mu acaba ?

yprumun icin tesekkurler.
  • Dostum merhabalar , sanırım iphone a biraz yabancısın

kafanda arayüz hakkında bir fikir oluşması için öncelikle kendi çektiğim görüntüleri yolluyorum

Yerinde olsam İPhone alırdım JasJar bildiğim kadarıyla eski bir model ayrıca kaba duruyor ve yenisini bulmak zor

eğer multimedya odaklı hemde internete girmek istiyorsan önerebileceğim cihaz İPhone olur eğer biraz daha iş odaklı olacaksa HTC nin modellerine bakabilirsin veyahut Omnia

• iphone kesinlikle.
  • Modası geçmiş performansı pek tatmin edici olmayan ama tasarımı, klavyesi vb. bazı özellikleri hemen hiçbir yeni modelde bulunmayan bir cep bilgisayarı istiyorsanız Jasjar. Tasarım ve modaya önem veririm, kullanım kolaylığı benim için önemli, multimedya özellikleri zengin olsun diyorsanız iphone. Ama öyle iki seçenek sunmuşsunuz ki sanki özellikle tasarım mantıkları tamamen birbirine zıt iki cihaz bulmuşsunuz. Hani kötü niyetli olsam dalga geçtiğinizi düşüneceğim

Bence siz Iphone alın, ucuza Jasjar bulduysanız yerini de bana mesajla atın.
  • iphone
  • Her ikisini kullanmadım ancak jasjar kullandım.

Jasjar kesinlikle cep telefonu ya da cep bilgisayarı değil. Aşırı büyük ve telefon olarak çok kullanışsız. Cebinize vs. de sığmaz.
  • Kolay kullanım,hız,oyun,program,müzik,multi touch için iphone alırdım.
  • jasjar ı en son bi müzede görmüştüm sanırım
  • 2cıhazıda kulandım halen ıpone kulanıyorum kesınlıkle ıphoneee jasjar berbat br cıhazzzz
  • Jasjar eskidi... Bold, iPhone ve HTC Touch HD'ye bakmanı öneririm...
  • iki cihazı da kullandım.jasjar ve iphone alakası olmayan cihazlar.iphone jasjara göre hem hızı hem kullanılışlılığı bakımından çok üstün bir cihaz.jasjar 295 gram ve iphone a göre bariz yavaş.ayrıca şarjı 1 gün anca dayanıyor.ayrıca çok eski bir model almaya kalksan bulunmaz satmaya kalksan satılmaz cinsten.tek güzel yanı 3.5 inç 640 a 480 ekran ve rahat klavye.

illa windows tabanlı bir cihaz derseniz.iphone a alternetif olarak htc diamond önerebilrim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.