Şimdi Ara

mozilla firafox sürekli çöküyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
19.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar mozilla firafox sürekli çökme uyarısı veriyor.Mozillayı kaldırdım.Kayıt defterinden kayıtları sildim tekrar yükledim.Ama yine aynı sorun devam ediyor ne yapabilirim.

• Firefox beta kullanıyorsan bu normaldir.
  • son versiyonu kullnıyorum. regeditten firefox kayıtlarını silip tekrar son versiyonu yüklediğimde birşey değişmemişti.Ama bilgisayarı kapatıp açtığımdan beri artık çökme olmadı.Aynı sorunu yaşayanlar için yardımcı olabilr.
  • msn açıkken olabilir mi? cevabını bekliyorum...
  • Herkese merhaba.

aynı sorun bende de vardı hem explorer hem mozilla bir çok video sitesine girişte çöküyordu. hatta google da arama yaparken dahi çöküyordu.
    ancak kullanmakta olduğum antisansür programını program ekle kaldır menüsünden kaldırdıktan sonra PC yi açıp kapatmama gerek kalmadan sorunum düzeldi.
    umarım sizin sorununuz da bu şekilde düzelir.
    sonra antisansürü tekrar kurmayı deneyin isterseniz belki sorunsuz çalışır.

not: eğer sizin sorununuz da bu şekilde bir uygulamadan sonra düzelirse lütfen bu maili üye olduğunuz diğer sitelerde de aynen yayınlayınız.mesajımı kopyala yapıştır şeklinde kullanabilirsiniz. hiç bir hak talep etmiyorum.

bilgi paylaştıkça çoğalır.

saygılar.
  • Ben de bilgisayarı yeni kurudum ve mozillayı (3.5.2) yükledim daha hiç eklenti bile yüklemeden sürekli çöküyor. Sürekli mozilla firefox kullanıyorum ama bu durum ilk defa oldu. İlginç bir durum.
  • Youtube'den alıntı yapılan video izlenmiyo, direk çöküyo
  • Sana kesin çözümü söyleyeyim arkadaşım bendede sık sık çöküyordu tek mozilla değil tüm tarayıcılar öyleydi sonra C:\WINDOWS\system32\drivers\etc dosyasındaki hostsu not defteriyle açıp youtubenin altındakilerin hepsini sil sorun çözülecektir
  • bir tavsiyede benden document settings / kullanıcı adı / application data
    ve aynı yerdeki local settings application data klasörleri içerisindeki mozzilla klasörlerini silmeyi deneyin ve firefoxu tekrar çalıştırın.

ek olarak combofix isimli yazılım ile bilgisayarınızda bir tarama yapmanız ise faydalı olacaktır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.