Şimdi Ara

Need For Speed : World Online (82. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.525
Cevap
9
Favori
309.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yani antivirusu kapat tarama yapmadan dene bi tabii antivirus varsa.

birde bu çarpma olayi tam olarak nasil beyler ? pek bişey çakmadim bundan. ordaki seviye azalinca ne oluyor tam olarak ?
  • level olayı varmi peki bu oyunda ?
  • evet arkadaşlar yeni subarumu aldım ve dövmelere bakarken ay ve yıldızın oldugunu farkettim ve bayrağımıza benzetmeye çalıştım buyrun :

http://i51.tinypic.com/25kiutx.png
    http://i56.tinypic.com/200tite.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-43316ACAF -- 19 Kasım 2010; 20:21:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: makavel1

quote:

Orijinalden alıntı: K@ptan41

Bwm almadık simdi 1500 000 para var polıs iyi para ve rep veriyordu onuda kaldırdılar polıse carpıcam polıs arabası yok oluyor carptımmı polıs arabaları yok oldugu ıcın gorev hemen bitiyor of of oyunu güzellestirceklerine maf etmisler araba hasar alıyor hasar artıkça tamir ücreti artıyor 40 level olanlar hep level 32 oldugu yerde yarısıyorlar baska yerde yarisci bulmak zor

tier 1 tier 2 tier 3 ne güzel pistler var ama oynuyacak kimse olmayınca hep level 32 pistinde yarismak sıkıcı Bwm almam icin
    500 000 para nasıl yapıcam yarislardan aldıgım para arabanın tamırıne gider böyle oyunmu olur yaw sliyorum oyunu

kolay oyun istersen eski ofline sürümlere bak )(

46 leveldeyim 5.5 mılyon paradan 1.5 mılyon kaldi
    300 400 yaris yapıp 500 000 kazanıp 2000 000 mılyon tamamlayıp arkadaslarimla esit sekilde yarismak icin
    bwm m3 e46 alıcam
    su sartlarda yarisip para yapmak zor polis görevi 2 dakika 5000 rep 3500 para veriyor her yarisi kazanamazsın ortalama
    1350 rep 1800 para alırsan araban hasar aldımı yaristan aldıgını parayı arabayı tamir etmek icin kullanırsın polis görevinde araba hasar alıyor ama tamir etmek zorunda degilim cünkü 1 saat polisten kactım daha fazla yaparim sen bana nasil para yapıcagımı söylede bende oyunda zorlanmayım genç

quote:

Orijinalden alıntı: Dante*

level olayı varmi peki bu oyunda ?

Levelli oyun 1-10 levere kadar cabuk gelirsin sonra yavas yavas level ilerler

quote:

Orijinalden alıntı: visoela

quote:

Orijinalden alıntı: Dante*

arabalar bide günlükmü bu oyunda

Valla Bizde Merak ediyoz

kiralik arabalar var bazıların renklerini degistirdiginizde satın alıyorsunuz tier 3 te rengi degistirip alınmıyan araclar var boost satın almalısınız kullanmak icin belli gün süreleri var

quote:

Orijinalden alıntı: MYusufErkus

Beyler oyun kendini update ediyor edince launcha basınca böyle bir hata çıkıyor.Sorun nedir?

oyunun cıktıgından beri sorunlarıyla ugrasıyoruz ara sıra 30 mb 50 mb update ile oyunu düzeltiyorlar

Launch exe tıklayıp oyunu oynuyorsan sorun yok ne hata verirse versin oyunda oynarken birden oyundan atma oluryor sadece tek sen ve ben degilim herkezde oluyor

ilkez bu oyun icin sürekli format attım ea kafasına göre oyuna 1 ay ara verdigim icin bana hardisk ban vermis nfs speed world sorunlu oyun insallah düzelir

• arkadaşlar oyun ücretsiz midir ?
    10 leveli geçmek için ücretli paket falan alınıyormuş diye duymuştum oyundan sogumuştum

ayrıca gma 3150 ekran kartı oynatır mı
  • oyundan atma sorunu herkeste varmı?
  • şimdide unexpected error cod: 7 die bi hatayla atıyo oyunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Twelve -- 20 Kasım 2010; 1:27:47 >
  • oyunu sildim yeniden indirdim çalıştı, ama mahvetmişler oyunu, m3 alıp ara vermiştim oyuna şimdi yarışlar eskisinin yarısından az rep ve para veriyor sanırım kötü olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: alatay

şuan oyuna loginde olamıyorum.

http://i56.tinypic.com/6pp54p.jpg

bu hata nedir lütfen yardım edin. çözüm vs. bulabilirmiyiz. 26 level kasmak kolay değil ):

arkadaşlar ea forumada yazdım kimse ilgilenmiyor. bunların müşteri hizmetleri vs yokmudur bana ingilizce ticket hazırlaya bılecek biri lazım. oyunu hiç oynayasım gelmıyor yanı o kadar emek verdıkten sonra ban mı yedim anlamadım ki. hiç bir illegal bişi kullanmadım. ama hata da ban yazmıyor. müşteri hizmetlerine ticket atmam lazım forumla olacak iş değil bu. bana ön ayak olacak biri varsa çok sevinirim gerçekten

teşekkürler

• @alatay
    Oyun ilgili hata daha sonra tekrar girmeyi dene dns ayarlarını defual al ban yemedin
  • oyunu silme aşamasına kadar geldim.yarışta kasaptan farkı olmayanlar gelip sağdan soldan vuruyolar ya duvara giriyorum ya takla atıyorum o zekiler hızlarını dahi kaybetmeden sağa sola vurarak ilerliyolar.yarışta da serbest dolaşımda oldugu gibi araçların içinden geçmemiz gerekli.yoksa böyle olmaz gerçekten olmaz hiç hoş değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: K@ptan41

@alatay
    Oyun ilgili hata daha sonra tekrar girmeyi dene dns ayarlarını defual al ban yemedin

arkadaşım çıldırcam ya o kadar emek verdim arabaların sesi değişmiş audimin sesini duyamadım yenı account actım myıne mazdayla sıfırdan baslıyorm bu koyuyo adama oynamam daha acılmazsa accountum ya off

dediğin gibi dnsleri de değiştirdim otomatık al dedim baska dnsler denedim olmadı arkadaşım ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: KORSAN_TR

şimdide unexpected error cod: 7 die bi hatayla atıyo oyunda

Aynen öyle dandikleşmeye başladı iş... Bi rayına oturtamadılar şu oyunu
  • Thank you for writing to us at Electronic Arts.

I have manually activated your account. So, you should be able to log in without any problem.

If you have any further questions or concerns please reply to this email or visit our extensive knowledge base online athttp://support.ea.com or you can chat by linkhttp://help.eastore.com/app/answers/detail/a_id/75

BEYLER 10 DK ÖNCE TİCKET ATTIM VE 5 DK SONRA ANINDA CEVAP GELDİ ÇOK MUTLUYUM ŞUAN HESABIM DONDURULMUŞ YADA BLOKE EDİLMİŞ SANIRIM. KENDİ AKTİFLEŞTİRMİŞ YENİDEN. TİCKET OLAYINI KULLANIN ANINDA CEVAP VERIYORLAR TEŞEKKÜRLER

• arkadaşlar 2 gündür oyundan atma sorunu var.Bu sorun genel mi yoksa sadece bende mi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forum13

arkadaşlar 2 gündür oyundan atma sorunu var.Bu sorun genel mi yoksa sadece bende mi var.

genel kardeş cod 7 hatası
  • yeni baslayanlar icin altin ogutler))))

su an bende lvl 30 araba lotus elise...

arkadaslar 1-15 lvl arasi nissan skyline alin ve onu silviaya cevirin

15-20 lvl arasi nissan z350 alin z3704 e bakmayin cunki lvl yukseldikce z350 performansi 370 i geciyor ben bunu bizzat kendi gozumle gordum

25 lvl dan sonra lotus elise a gecin yol tutus ve hizlanma bi harika.. milletle fazla it dalasina girmeyin araba cok hafif carpinca direkt ucurtma gibi

ucuyorlsunuz))))))

eger 600.000 usd niz varsa ve lvl 30 ise his dusunmeden tier 3 gurubu nissan gt-r4 alin...

alinmamasi gerken arabalar

1-subaru impreza ( ilk devinim cok berbat sonuncu oluyorsunuz )

2-mitsubishi lancer evo ( yolu tutus bebat )

3-dodge charger ( niye aliyorlar ki anlamiyorum )

4- mazda rx-7 ( virajlarda fena yavasliyor ve arabayi yolda tutamiyorsunuz )

herkeze iyi oyunlar ve eglenceler...

• Skyline ı Silvia ya çevirmek?

Ayrıca oyundaki yeni performans sistemiyle yarış sonrası kart seçimlerinde yüksek performans parçaları kazanabiliyorsunuz (performans parça listesinde olmayan parçalar).

370Z stok haldeyken bile performans olarak Evolution IX un modifiyeli halini geçebiliyorsa (performans parça listesindeki parçalar takıldığında) eğer, performans kitleri yüklendiğinde gayet yüksek bir performansa sahip olacaktır. 350Z nin 370Z den performansının yüksek olması performans kitlerine göre mümkün değil.
  • netbook daki gma 3150 ekran kartıma oc yapabilirsem bende oynicam :D
  • arkadaşlar topluca mesaj falan atalım yarışta insanların hakkı yeniyor gerçekten.adam geliyor bir giriyor ona bir şey olmuyor biz birden duruyoruz takla atıyoruz duvara giriyoruz saçma sapan olaylar oluyor gerçekten ve bunların cogunun sebebide lag.yarışlarda da serbest dolaşımda oldugu gibi araçların içinden geçmeyi talep edelim.siz ne düşünüyosunuz bu konu hakkında
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.