Şimdi Ara

Need For Speed : World Online (76. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.525
Cevap
9
Favori
309.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sayfa sayısı 31 de kalmış ha gayret arkadaşlar sayfayı ilerletelim boyle olmaz hepimiz cenabet olacazzzzzzzzzzzzzzzzz :D
  • Level 14'üm arkadaşlar 130.000$ param var. Araç almak istiyorum ya 370Z istiyorum sizce ne yapayım ?
  • @Master_Evil teşekkürler :)...

@anLcbN bence 15 olduğunda evo al fena gitmiyorlar :) ben 16 oldum dodge aldım paket yükledim fena değil sürat hızlanma ama dönüşler biraz zayıf...
  • 350Z aldım ve ilk motor paketini yaptım iğrenç bir araç inanılmaz hantal dönüşlerde ve zor hızlanıyor kesinlikle tavsiye etmiyorum. Keşke EVO alsaydım.
  • son dakika gelişmesi:

adamlar aştılar level hack çıkardılar, SILVERROSE adındaki kişiye denk gelirseniz driver profil'ine mutlaka bakın (single player modunda 15 yariş yapmış ve hiç multi yarışlara katılmamış ama 50 level.) genellikle channel 1 de milletin hışmına ugruyor..

ekleme;

http://world.needforspeed.com/profile/SILVERROSE#tab-1 burda nfs 'nin sitesindeki görüntüsü.(kaç yarış yapmış falan)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infected_mushroom -- 29 Ekim 2010; 22:54:35 >
  • oha ya ! oyunun içine etmekten başka bişey yapmıyolar işe bak ya 15 single yarış 50 level

moral bozucu ya !
  • Uyarı için sağol, zaten yüksek levelli birisiyle yarış yapacağımda seviyesine bakıyorum profilinden.
  • walla yapan kendine yapar okadar diyorum. sizler / bizler hilesiz hurdasiz oynadiktan sonra bize bişey olmaz.
  • Buda Benim OyuncaK :^)-{-B-< Nickim exeLance[TR] ama oyunda mecburen EXELANCETR

AUDI 1
    AUDİ 2
    AUDİ 3
    AUDİ 4
    AUDİ 5

• quote:

Orijinalden alıntı: themuro

olay yerinden canlı polis katliamı yaptım :D
     Need For Speed : World Online

https://store.donanimhaber.com/e3/46/3b/e3463b6436c11289a4f341fc91aca07a.jpg

http://img225.imageshack.us/img225/8876/zaao.jpg
    resimleri caps şeklinde ekleyemedim :(

34 kusur PoLis Pekde FazLa değil Ama LeveLin İyi Ben 86 PoLis Gümledim Ama Sonra Yakalandım :^)

• quote:

Orijinalden alıntı: JAX

Sarı olarak cerceve icine aldıgım sey nedir? ve onu nasıl yukseltebiliriz?

Kardeş Bu Dahada YÜkseLmez 1. Seviye Resmi Dodge polisi 2.seviye Sivil-resmi dodge polisi 3. seviye Sivil-Resmi-Jeepli Polis ve Barikat Lastik indirme 5.aynı şeyler+Chevrolet corvette polisi
  • exeLance[TR] nicki arkadaş konuya sürekli yorum yapıyor lakin ben göremiyorum.

Edit: şimdi göründü admin onayladı sanırım, galiba gsm onayı yapılmamış. Admin onaysız görünmüyor, bir tek ona görünür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magilum -- 30 Ekim 2010; 18:35:58 >
  • Evet Ya Editörüm Ben Telefon onay yapcaktım ama nedense Yanlış numara yollamışım kodu sonra numarayıda değiştiremedim :^(
  • Bu LeveL den mi Kaynaklanıyor Ya Arkadaşın Biri 32 araba İle 4 bin Cash 6 bin Rep Kazandı :^(

• evet levelden kaynaklanıyor ben de denedim bi ara ama yok :) o kadar rep gelmiyor level arttıkça rep de artıyor sanırım :)
  • Merak ediyorum direksiyon setleri ile ne zaman oynayacağız.
  • Bende indiriyorum şu anda 1MBPS ile ama alıştık artık 50.50MB/857.77MB bugün bitirip oynucam bunu ve level 10 un üstüne çıkmak için illaki pack mı almak lazım...
  • Hayır pack almanıza gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SmyrneGe

Hayır pack almanıza gerek yok.

Teşekkürler.
  • Arkadaşlar oyuna bayıldım çok süper ilk başta önyargılarım vardı ama kesinlikle süper bence grafikleride bence tam kıvamında olmuş sonuçta online bir oyun bu.
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.