Şimdi Ara

VODAFONE KONTOR TRANSFER LİMİTİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
6.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Vodafone kontor transfer limitini şubat ayında tekrar 300 e çıkaracakmı bilgisi olan varmı??

• evet çıkaracak.
  • Kontör transfer olayı kalksın

Ciddiyim bu konuda..

Belki karım azalacak ama kampanyarlardaki hediye kontörün çıkması bu transfer olayı yüzündendir..

Sadece sistemden yollabilsin :)

Yada maksimum 50 olsun aylık.
  • kontör transfer işi meslek haline geldi ve binlerce kişi geçimini bu sektörden kazanıyor
    transfer kalkarsa 3 şebekenin de 150 üzeri kontör satışları durma noktasına gelir
    sadece sistemden gönderme olayında ise işin mali(ye) kısmı insanları korkutuyori:bütün alımlar faturalı olduğu için satışlara da fatura veya fiş gerekiyor ki, herhlade kimse , sadece parça kontör işi için gelir vergisinden bilançoya geçmek istemez
    numara taşıma olayı çıkmasaydı , herhalde, turkcell ve voda en azından, dediğiniz gibi limitleri düşürürdü bence...
  • kontör transfer normal haline dönmüştür.(denendi)
  • quote:

Orjinalden alıntı: muhalif46

kontör transfer işi meslek haline geldi ve binlerce kişi geçimini bu sektörden kazanıyor
    transfer kalkarsa 3 şebekenin de 150 üzeri kontör satışları durma noktasına gelir
    sadece sistemden gönderme olayında ise işin mali(ye) kısmı insanları korkutuyori:bütün alımlar faturalı olduğu için satışlara da fatura veya fiş gerekiyor ki, herhlade kimse , sadece parça kontör işi için gelir vergisinden bilançoya geçmek istemez
    numara taşıma olayı çıkmasaydı , herhalde, turkcell ve voda en azından, dediğiniz gibi limitleri düşürürdü bence...

Faturamı alıyorum fişimi kesiyorm

250 yada 150 kontör durma nokrtasına geleceğini sanmıyorum açıkcası. Yeterki kampanya olsun..

Zaten yakın zamanda sadece sistem üzerinden gönderilebilecek bu işler göreceksiniz..

Ben sistemden satıyorum kontörü şu an türkcell 5,5 lira 25 kontör.(turkcell resmi 5 e satıyor bayiye çok düşük pay verdiği için 5,5 mecburen) 5 liara olması için çaba harcanıyor. Gitti gitmedi şu bu yok. Basıyorsun 1 sn sonra parça kontör cepte aynı zamnada süre uzatan

Tabi mevcut eski sistemide kullanıyorum o biraz daha uygun bunada inkar yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.volkan -- 2 Şubat 2009; 8:58:35 >

• Değerli Müşterilerimiz;

Ocak ayı boyunca (1-31 Ocak arası) aylık 75 kontör olarak uygulanan kontör transfer limiti şubat ayı itibariyle eski seviyesine getirilerek tekrar 300 kontör olarak uygulanmaya başlamıştır.

Şubat ayı itibariyle bir defada en az 4, en fazla 100 kontör transfer edilebilir, bir takvim ayı içerisinde ise en fazla 300 kontör transfer edilebilir.

Bilgilerinize sunarız
    Saygılarımızla
  • süper bilgiler herkese teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çok geç

kontör transfer normal haline dönmüştür.(denendi)

Şuan hattımdan kontör transfer edemiyorum. Bunun hakkında bi bilginiz var mı? Hat şuan aktif durumda. Bu ay hiç kontör transfer etmediğim halde 0 olarak gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaTeeH -- 3 Şubat 2010; 15:12:36 >
  • Arkadaşlar hala gönderemiyorum. Eski haline döndü denilmişti. Ama bende hala aynı durum devam ediyor.
  • Fatih eski konuyu niye hortlatıyorsun onu anlayamadım. Problemin tam olarak nedir. Kaç kontor yükledin,yarısını transfer edemiyor musun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis
    Fatih eski konuyu niye hortlatıyorsun onu anlayamadım. Problemin tam olarak nedir. Kaç kontor yükledin,yarısını transfer edemiyor musun?

tarihe dikkat etmemişim. Bu sene açılan konu sanmıştım. :)
    Bu arada vodafone nun sitesinde kontör limitleri ile ilgili bilgi yok. Sadece üstteki arkadaşın yazdıkları var.
  • Bir de bildiğim kadarı ile yüklenen kontörün yarısı gönderilebiliyor.
  • hatta 20 tl var. hat yeni ilk 3 ay transfer olmaz. 3. ay kac tl transfer edilir. Mesela 19 tl olurmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

hatta 20 tl var. hat yeni ilk 3 ay transfer olmaz. 3. ay kac tl transfer edilir. Mesela 19 tl olurmu

yüklemenin yarısı kadar transfer olabiliyor ilk 3 ayın bittiğinde bakarsın transfer limitin kaç görünüyor anca okadar transfer edebilirsin.sadece 20 tl yükleme yapıldıysa 10 tl transfer edilebilir yani.
  • quote:

hatta 20 tl var. hat yeni ilk 3 ay transfer olmaz. 3. ay kac tl transfer edilir. Mesela 19 tl olurmu

Vodafone ilk 3 ay transfer kesin mi yapilamadigi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

4 yıl önceki mesaj o, şimdi değişmiş olmalı şartlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

quote:

quote:

HOCAM SARTLARDA YAZMIUOR
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

quote:

quote:

HOCAM SARTLARDA YAZMIUOR

müşteri hizmetlerini arayın yada aşağıdaki foruma üye olup ordan sorun, yardımcı olurlar.

http://forum.vodafone.com.tr/

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.