DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Kapıda ödeme yapabileceğim online kitapçılar?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
68
Cevap
3
Favori
61.512
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Kitap >> Kapıda ödeme yapabileceğim online kitapçılar?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 sonraki >>>
Giriş
      4252 Mesaj
      30 Ocak 2009 11:35:31
      kapıda ödeme yapabileceğim online kitapçı veya kitap satan site var mı?

Kalbin aklına aklın aklı ermezmiş...

Yalanı çabuk söylersin, gerçeği çabuk hatırlarsın...
    • Yüzbaşı
      582 Mesaj
      30 Ocak 2009 13:20:51

• Yarbay
      3991 Mesaj
      30 Ocak 2009 16:12:38
      Abi bırak bu kadar asosyal olmayın. Git kitapçıya, kitap kokusunu mis gibi içine çek. Beğendiğin kitabı ilk önce bir kurcala. Önsöz'ünü falan oku. Ondan sonra al. Yani herşeyi de ayağınıza beklemeyin ya.

Uzmanlar uyarıyor; bilgisayar monitörü karşısında bir kişinin ergenlik çağını harcaması, sanki Nagasaki'ye atılan atom bombasının 250 km uzağındaymışçasına radyasyon yemesine neden oluyormuş. Ve aynı oranda DNA'larda manipülasyon meydana geliyormuş. Benden söylemesi...

Eğer demokrasiye gitmezseniz, o size gelir.
    • Yarbay
      2850 Mesaj
      30 Ocak 2009 16:24:37

quote:

Orjinalden alıntı: Algol

Abi bırak bu kadar asosyal olmayın. Git kitapçıya, kitap kokusunu mis gibi içine çek. Beğendiğin kitabı ilk önce bir kurcala. Önsöz'ünü falan oku. Ondan sonra al. Yani herşeyi de ayağınıza beklemeyin ya.

Uzmanlar uyarıyor; bilgisayar monitörü karşısında bir kişinin ergenlik çağını harcaması, sanki Nagasaki'ye atılan atom bombasının 250 km uzağındaymışçasına radyasyon yemesine neden oluyormuş. Ve aynı oranda DNA'larda manipülasyon meydana geliyormuş. Benden söylemesi...

+1

Kadir Has Üniversitesi DH Topluluğu

Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi -Yönetim Bilişim Sistemleri
    • Yüzbaşı
      775 Mesaj
      30 Ocak 2009 17:00:21
      28 şubata kadar %50 ye varan indirimler var.

http://www.ilknokta.com

Buda sıcak fırsatlardaki konu başlığı...
      http://forum.donanimhaber.com/m_29213808/tm.htm

Erken Ekilen Darıdan, Kocasından Sonra Kalkan KARIdan, LACİVERTin Yanındaki SARIdan, HAYIR GELMEZ!..!
      Seninle Uyanıp Erkenden Yola Çıkıp Gitmek Varya Bir Deplasmana Elimde Cigara Bir Yarım Bira Aşkının Tarifi Yok Bu Dünyada
      Ormanı Seviyorsan Bir Ağaç Dik, Ülkeni Seviyorsan Bir pkk'lı s..
      Evlenip Balayına Gideceğime Kombine Alır Kapalıya Giderim.
      Erkek Adam Siyah Giyer Beyaz İçer
      Kale Boş 2 Avans 3'te Biter

• Yüzbaşı
      275 Mesaj
      31 Ocak 2009 16:40:41

quote:

Orjinalden alıntı: HydroAcidX

Alıntıları Göster

+1

+2

kitabı görüp almak varken

MEA
      MEA
    • Yarbay
      3088 Mesaj
      31 Ocak 2009 16:56:26

quote:

Hocam belki adamın alıcağı kitaplar kitapçı da yoktur ondan getirtmek istiyodur belkiHer kitap kitapçı da yokki benim de arasıra internetten kitap sipariş ettiğim oluyor ama tabi normalde dediğin gibi hangi kitabı alıcağını bilmeden kitapçıya gidersen önsözünü falan okuyosun beğendiğini alıyosun

• Yarbay
      4252 Mesaj
      31 Ocak 2009 18:09:25
      manisa salihli gibi bir yere taşınsaydınız,sizin de istediğiniz kitaplar maliyetinin oldukça üstünde olabilir,ayrıca aradığınız kitapların çoğunun bulunmaması cabası,daha fazla konuşmak istemiyorum,yardımcı olan herkese TEŞEKKÜR EDERİM.
      (daha önce bu forumda bu şekilde bi istekte buşunmayışımın nedeni kitap bulma konusunda sıkıntı çekmememdir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphadora -- 31 Ocak 2009; 18:14:48 >

• Yüzbaşı
      275 Mesaj
      01 Şubat 2009 17:20:28

quote:

Orjinalden alıntı: Nymphadora

manisa salihli gibi bir yere taşınsaydınız,sizin de istediğiniz kitaplar maliyetinin oldukça üstünde olabilir,ayrıca aradığınız kitapların çoğunun bulunmaması cabası,daha fazla konuşmak istemiyorum,yardımcı olan herkese TEŞEKKÜR EDERİM.
      (daha önce bu forumda bu şekilde bi istekte buşunmayışımın nedeni kitap bulma konusunda sıkıntı çekmememdir)

yahu sen de haklısın

MEA
      MEA
    • Yüzbaşı
      742 Mesaj
      02 Şubat 2009 01:17:19
      Kitapçılara girip gezmek ayrı bir zevk ama aradığın bir kitabı istediğin bir yayınevinden hemen bulabiliyorsun gerçi bizim burada çok kitapçı var o konuda şanslıyım

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      02 Şubat 2009 20:47:15
      İzmir'e gel.

Otobüsle bir buçuk saat. İstediğin kitabı alabilirsin...

.
    • Yarbay
      4252 Mesaj
      02 Şubat 2009 22:18:46
      Daha önce İzmir'de oturuyordum o yüzden bir sorun olmuyordu bu konular,arada yine geldiğim oluyor ama her zaman da gel-git yapamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphadora -- 2 Şubat 2009; 22:15:22 >

• Yüzbaşı
      718 Mesaj
      10 Şubat 2009 14:02:46
      www.kitaptutkunu.com

baya çeşit var.

• Yarbay
      4252 Mesaj
      10 Şubat 2009 15:06:54
      teşekkür ederim.

• Yarbay
      6171 Mesaj
      10 Şubat 2009 16:21:04

quote:

Bu radyasyonun etkisinin hesaplanmasında CRT monitör mü kullanılmış yoksa LCD mi acaba? Sonuçta aralarında ciddi farklar söz konusu.

quote:

Orjinalden alıntı: Nymphadora

Evet Salihli'de istediğin kitabı bulamıyorsunuz çoğu zaman ben de idefixi kullanıyorum kitap alma konusunda ama kapıda ödeme seçenekleri yok sanırım.

• Yarbay
      4252 Mesaj
      10 Şubat 2009 23:16:31
      neden taşındıysak zaten,kitap olsun film olsun,sinema olsun kocaman bir "0"

teşekkürler.

• Er
      1 Mesaj
      27 Eylül 2009 17:48:54
      www.kargamedya.com
      kitapçıda bulamayacağın kitaplar var. teslimatta ödeme ile gönderiyorlar.

• Binbaşı
      1371 Mesaj
      27 Eylül 2009 18:00:00
      ilknokta iyiymiş teşekkürler bendende

• Binbaşı
      1471 Mesaj
      27 Eylül 2009 23:00:04
      fiyatlarda hermes biraz daha uygun arkadaşlar.eleştiren arkadaslar fantastik okumuyorlar galiba:)denizli de hiçbir yerde ölüm kapısının 3. kitabını bulamamıştım.olsada zaten fiyatları biliyorsunuz kol gibi.....

"Her uçuş düşüşle başlar."
    • Emekli Yönetici
      2159 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Lurtz Uruk Hai

29 Eylül 2009 01:44:33
      İlk noktayı bende öneririm. Ancak şu var elden ödeme yaparken ücrette biraz artış oluyor.

• Teğmen
      235 Mesaj
      12 Ekim 2009 15:51:14

quote:

Orijinalden alıntı: Algol

Büyük şehirlerde yaşamayanlar ne yapsın okumasın o zaman?....

• Binbaşı
      1226 Mesaj
      20 Ekim 2009 23:16:41
      kitapçılarda aradığın kitapı bulamazsan onun kokusunu nasıl çekecen içine bilader? en basitinden adama şekil yeteneği varmı diyorum bön bön suratıma bakıyor ismini bile duymamış herif

sony vaio sorunları için yazabilirsiniz...( FN TUŞU V.S)

bulent_telli@mynet.com
    • Binbaşı
      1395 Mesaj
      02 Nisan 2011 16:22:43

quote:

ARABAMI BU GÖRÜP ALICAKSIN HEPSİ AYNI ZATEN. bu şekilde istemiş arkadaş ve ona göre başlık açmış eğer yoksa fikrin bu konuda yazma.şartları elverişli değildir kendine göre sebepleri vardır.herkesi ne yargılar oldunuz ya.

• Binbaşı
      1395 Mesaj
      03 Nisan 2011 12:46:06
      quote:

ARABAMI BU GÖRÜP ALICAKSIN HEPSİ AYNI ZATEN. bu şekilde istemiş arkadaş ve ona göre başlık açmış eğer yoksa fikrin bu konuda yazma.şartları elverişli değildir kendine göre sebepleri vardır.herkesi ne yargılar oldunuz ya.

• Yüzbaşı
      344 Mesaj
      04 Nisan 2011 14:01:50
      o zaman e-kitap ve e-kitap okuyucusunu asarlar .... :)

hızla değişen ortama ayak uydurmak ayrı bi şey.
      internet sayesinde DH oluyor ve böylece de alışverişte bu alana kayıyor..

• Binbaşı
      1838 Mesaj
      13 Nisan 2011 13:24:39
      kitapyurdu.com fiyatlarda uygun hem

• Teğmen
      132 Mesaj
      15 Nisan 2011 12:04:14
      okuoku.com

• Yüzbaşı
      897 Mesaj
      15 Nisan 2011 16:58:12
      iki yıllık konu hortlanmış ama düşünenler için söyleyim, kitapnoktasından alışverişim oldu tavsiye ederim.

• Yarbay
      15636 Mesaj
      22 Nisan 2011 06:44:27
      quote:

Orijinalden alıntı: HydroAcidX

Alıntıları Göster

+1

+2

fakat şöyle bir durumda sözkonusu : bazen netten kitaplar %20-25 gibi daha ucuza alınabiliyor.mesela d&r da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 22 Nisan 2011; 6:46:42 >

• Yarbay
      2295 Mesaj
      28 Nisan 2011 17:43:39

quote:

Size kısmen katılıyorum;fakat kitabın netten alınmaması hususunda size katılmıyorum.

Size katılıyorum, evet kitabın içi bakılmalı o kokusu çekilmeli; fakat kitapçıdan değilde netten alınmaması hususundaki fikrinize katılmıyorum çünkü netten daha ucuza kitap alınabilmektedir.

• Yarbay
      2295 Mesaj
      28 Nisan 2011 17:46:00

quote:

Size kısmen katılıyorum;fakat kitabın netten alınmaması hususunda size katılmıyorum.

Size katılıyorum, evet kitabın içi bakılmalı o kokusu çekilmeli; fakat kitapçıdan değilde netten alınmaması hususundaki fikrinize katılmıyorum çünkü netten daha ucuza kitap alınabilmektedir.

• Yarbay
      3710 Mesaj
      02 Mayıs 2011 08:31:53
      Biz İzmir'deyiz de n'oluyor sanki.yine internetten alıyorum yine internetten.Çünkü daha ucuza buluyorum.Daha doğrusu aradığım kitabı hangi sitede ucuza bulursam oradan alıyorum.Kitabın kokusunu kargoyla eve gelince çekiyorum.

SONY PS3 1TB / PHİLİPS 720SA DVD PLAYER / SONY NS360 DVD PLAYER / PHİLİPS 47PFL6877 / PIONEER VSX 921 AV-R 7.1 / MAGNAT SUPREME 802 HCT 5.0 / DEFİNİVE PRO SUB 100 / SUPRA PLY 3.4/S SPEAKER CABLE / MONSTER XPHP SPEAKER CABLE / SUPRA SUBLİNK SUBWOOFER CABLE / MONSTER HDMI KABLO 750 HDS HİGH SPEED
    • Er
      3 Mesaj
      09 Temmuz 2011 20:19:08
      Konu çok eski ama yazamadan edemeyeceğim. Evet, kitabı gidip yerinde dokunarak, inceleyerek almak gibisi yoktur. Ama şuda var ki, eğer benim gibi tek seferde 10-15 kitap birden alıyorsanız, internetten almak çok ama çok daha karlı. Kitapçılarda 20 liraya satılan bir kitabı internet sitelerinde 14 liraya indirimli olarak rahatlıkla bulabilirsiniz. 10 kitapta yaklaşık 60 lira gibi bir miktar yapıyor buda. 60 liraya da daha ne kadar kitap alıp okunabileceğini siz düşünün artık..

• Binbaşı
      1125 Mesaj
      10 Temmuz 2011 23:15:45
      İlknoktayı önermiyorum. Seri halinde sipariş ettiğim bir dizinin ilk kitabını kargolamamışlardı ilk ve son alışverişimde.

''My friend, do you fly away now?
      To a world that abhors you and I?

All that awaits you is a somber morrow
      No matter where the winds may blow''
    • Er
      1 Mesaj
      01 Ekim 2011 16:47:44
      benim yaşadığım yerde kitapçı yok o nolucak peki ?

• Teğmen
      108 Mesaj
      16 Ekim 2011 21:39:11
      quote:

Orijinalden alıntı: Nymphadora

vaay hemşerim bende salihlidenim şiba diye bi yer var oradan alabilirsin

• Er
      1 Mesaj
      13 Aralık 2011 17:45:27
      Kitaptürk çok memnnunm ben ve siparişlerin hakkında net bilgi alabilliyosun ücretsiz üye olduğunda..hangi kitabın hazır hangi kitabın beklndiğini falan...

• Er
      1 Mesaj
      22 Aralık 2011 23:07:44
      ben her zaman www.kitapdunyam.com adresinden kitap alıyorum vede çok güvenilir bence sizde deneyin.ink] alıyorum vede çok güvenilir bence sizde deneyin.

• Binbaşı
      1863 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Samir Handanovic

23 Aralık 2011 10:14:04
      insan kitap

F.C. INTERNAZIONALE MILANO 1908

●Forumdaki Inter'lilerin Buluşma Noktası -> Tıkla
    • Teğmen
      145 Mesaj
      25 Aralık 2011 00:44:30
      ilknokta.com çok iyi çok güvenli bir sitedir

fakat kapıda ödeme kargo seçtiğiniz zaman 8 lira oluyor kargo ücreti buna dikkat

Faithless
    • Teğmen
      182 Mesaj
      25 Aralık 2011 21:04:04
      quote:

yıllar ilerledikçe bu kaçınılmaz olacak, zaten kurtuluş yok. bence çıkıp kitapçıya gitmek zaman kaybı. internetten sipariş vermek daha mantıklı geliyor bana. sadece kitap için değil, diğer konularda da öncelik olarak internet kullanmamayı hamallık olarak görüyorum. olanak varken neden yorulalım.

• Er
      5 Mesaj
      28 Nisan 2012 17:14:07
      www.kapida.com.tr adresi var buradan yapabilirsiniz özellikle Üniversiteye hazırlananlar için önemli kitaplar var.İdefix ve Kitap yurdunda az var ders kitapları

• Teğmen
      182 Mesaj
      28 Nisan 2012 17:26:05
      Peki sipariş verdikten kaç gün sonra geliyor kitaplar?

• Yarbay
      3661 Mesaj
      28 Nisan 2012 19:32:29
      kitapçıda dolaşacaksın netten sipariş vereceksin internette çoğunlukla daha hesaplı oluyor

II. Abdülhamid
      Ulû Sultân Abd-ül Hamid Han - Gazi

"Tarih değil,hatalar tekerrür ediyor."
    • Er
      5 Mesaj
      19 Temmuz 2012 12:51:31
      Hızlı ve ucuz bir online kitap satış sitesi, kredi kartı, kapıda ödeme, havale nasıl isterseniz siparişinizi öyle veriyorsunuz. ve müşteri memnuniyetini çok üst düzeyde tutuyorlar.

http://www.turkuazkitabevi.com

• Yarbay
      8262 Mesaj
      19 Temmuz 2012 13:32:21
      quote:

Orijinalden alıntı: skn_bad

Hızlı ve ucuz bir online kitap satış sitesi, kredi kartı, kapıda ödeme, havale nasıl isterseniz siparişinizi öyle veriyorsunuz. ve müşteri memnuniyetini çok üst düzeyde tutuyorlar.

http://www.turkuazkitabevi.com

İtiraf et bu site ya senin ya da bi yakınının değil mi?

• Teğmen
      197 Mesaj
      19 Temmuz 2012 14:12:22
      Millet kitabı kokusundan seçiyor sanırım?!
      Şu an bu konuda en iyi site ilknokta bence.

19 Temmuz 2012 16:28:28
      arkadaşlar peki okuoku.com nasıldır örneğin açlık oyunları kutulu serisi 33 tl

• Yarbay
      8262 Mesaj
      19 Temmuz 2012 16:49:17
      quote:

Orijinalden alıntı: aşkacısı

arkadaşlar peki okuoku.com nasıldır örneğin açlık oyunları kutulu serisi 33 tl

Milenyum Serisi setini buradan aldım tamam hızlılar,gerçekten çok ilgililer ama insan baloncuklu birşeylere sarar kitabı direk büyükçe bir karton kutunun içine seti atıp göndermişler.Neyseki kitaplarda bir sıkıntı yok.

19 Temmuz 2012 17:01:20
      quote:

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42

Alıntıları Göster

Milenyum Serisi setini buradan aldım tamam hızlılar,gerçekten çok ilgililer ama insan baloncuklu birşeylere sarar kitabı direk büyükçe bir karton kutunun içine seti atıp göndermişler.Neyseki kitaplarda bir sıkıntı yok.

hocam setlerde bir sıkıntı çıkmazda tek kitaplarda hiç koruma önlemi yokken kitaplarda yıpranma olabilir değil mi?

• Yarbay
      8262 Mesaj
      19 Temmuz 2012 17:16:40
      quote:

Orijinalden alıntı: aşkacısı

Alıntıları Göster

hocam setlerde bir sıkıntı çıkmazda tek kitaplarda hiç koruma önlemi yokken kitaplarda yıpranma olabilir değil mi?

O kadar eşek değillerdir diye düşünüyorum tek kitabı korumasız atmazlar heralde içine.Setin dışında naylon olduğu için ondan koruma koymamışlardır belkide ama yinede alan birine danışmak lazım ben 1 set aldım sadece.Ama kitapyurdu setleri çok güzel paketliyor normal kitaplarıda öyle.Hele D&R'dan bahsetmiyorum bile ama bu oku oku pek tınlamıyor.

19 Temmuz 2012 17:27:58
      quote:

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42

Alıntıları Göster

O kadar eşek değillerdir diye düşünüyorum tek kitabı korumasız atmazlar heralde içine.Setin dışında naylon olduğu için ondan koruma koymamışlardır belkide ama yinede alan birine danışmak lazım ben 1 set aldım sadece.Ama kitapyurdu setleri çok güzel paketliyor normal kitaplarıda öyle.Hele D&R'dan bahsetmiyorum bile ama bu oku oku pek tınlamıyor.

peki hocam bende akıl oyunları serisini kutulu olarak sipariş vericem en ucuz orası 33 tl .be nbir sipariş edeyim yanınada 4-5 tl lik güzel kitapalr var onlardan 2 tane alayım bakalım nasıl paketliycekler.

• Yüzbaşı
      407 Mesaj
      19 Temmuz 2012 20:34:20
      Hermes nasıl peki? Daha önce alan oldu mu? Kapıda ödeme seçeneği iyi gibi görünüyor. Fiyatları da bayağı ucuzluyor fakat internetten daha önce alışveriş yapmadım, özellikle Hermes'ten. Bilgisi olan var mı ?

SONY XPERIA™ Z5 | Graphite Black
    • Yarbay
      5564 Mesaj
      07 Ekim 2012 14:20:45
      Hort ve Radyasyon mu 1960'da yapılmış bir ekran kullanıyorsanız elbette ama enerji tassaruflu ampül kadar radyasyon yayan bilgisayarın DNA da manipülasyon yaptığını söylemek ilginç.

Forumun yazılım altyapısı o kadar mükemmel ki imzanın bile tamamı çıkmıyor
      Arrested Development-Band of Brothers-Boardwalk Empire-Black Books-Breaking Bad-Brooklyn Nine-Nine-Chuck-Da Vinci's Demons-Dexter-Eastbound
    • Yüzbaşı
      951 Mesaj
      07 Ekim 2012 14:43:06
      quote:

Orijinalden alıntı: Engineer Berkecelik

Hort ve Radyasyon mu 1960'da yapılmış bir ekran kullanıyorsanız elbette ama enerji tassaruflu ampül kadar radyasyon yayan bilgisayarın DNA da manipülasyon yaptığını söylemek ilginç.

Hortlatmışsın konuyu

Psn:oguzhanturkey23
    • Onbaşı
      18 Mesaj
      10 Ekim 2012 14:43:06

quote:

Orijinalden alıntı: Nymphadora

www.okurumsun.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

07 Aralık 2012 15:12:10

• Teğmen
      178 Mesaj
      23 Aralık 2012 20:38:12
      saçmalamayın ne asosyalliği, daha ucuz oluyo hem kitabın konusu internette de var kitapçıda da var
      ayrıca bu konunun benim de işime yarayacağını düşünüyorum

• Er
      2 Mesaj
      31 Ocak 2013 08:49:48
      Scala Kitapçı'dan da kapıda ödeme seçeneğiyle alabilirsiniz.

• Yarbay
      2058 Mesaj
      31 Ocak 2013 11:02:14
      Geçen hafta ilknokta dan almıştım kapıda ödeme ile.

Sayfa: [1] 2   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Kitap >> Kapıda ödeme yapabileceğim online kitapçılar?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.