Şimdi Ara

Direksiyon hocalığı sertifikası nasıl alınır? Şartları neler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
10.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Direksiyon hocalığı sertifikası almak için hangi şartlar gerekiyo. Nasıl alabilirim arkadaşlar?
    Yardımlarınızı bekliyorum

• Sevgili kardeşim diresksiyon hocalığı sertifikası milli eğitim bakanlığının açtı kurslara gidilerek alınır onunda şartları olduğunu biliyorum en az 10 yıllık ehliyet olması kursu başarıyla bitirmek gibi...bunu en iyi herhangi bi okula gidip bunla ilgili yazıyı istemen yetrli olur sanıyorum...iyi günler.
    quote:

Orjinalden alıntı: ..::SU::..

Direksiyon hocalığı sertifikası almak için hangi şartlar gerekiyo. Nasıl alabilirim arkadaşlar?
  • okul derken yani ilköğretim liseler falan bilir mi?

quote:

Orjinalden alıntı: iptas

Sevgili kardeşim diresksiyon hocalığı sertifikası milli eğitim bakanlığının açtı kurslara gidilerek alınır onunda şartları olduğunu biliyorum en az 10 yıllık ehliyet olması kursu başarıyla bitirmek gibi...bunu en iyi herhangi bi okula gidip bunla ilgili yazıyı istemen yetrli olur sanıyorum...iyi günler.
    quote:

Direksiyon hocalığı sertifikası almak için hangi şartlar gerekiyo. Nasıl alabilirim arkadaşlar?

• quote:

Orjinalden alıntı: iptas

Sevgili kardeşim diresksiyon hocalığı sertifikası milli eğitim bakanlığının açtı kurslara gidilerek alınır onunda şartları olduğunu biliyorum en az 10 yıllık ehliyet olması kursu başarıyla bitirmek gibi...bunu en iyi herhangi bi okula gidip bunla ilgili yazıyı istemen yetrli olur sanıyorum...iyi günler.
    quote:

Benim arkadaşım bir okulda çalışıyordu eskiden. Yazı asmışlar,

En az 2 yıllık yüksek öğretim bitirmiş ve en az 3 yıllık bir ehliyete sahip olması gerekli yazıyormuş. Diğer şartlar nedri bilmiyorum. Geçen sene söylemişti bunu bana.

• sinirlerinin çok sağlam olması lazım :D:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: b_duman

sinirlerinin çok sağlam olması lazım :D:D

o kesin zaten
  • öyle kafana göre okula gidip yazı istemekle olmaz

bu kursların belirli açılma zamanları var oda zaten bakanlığın ve bulunduğun ilin mil. eği. müd sitesinde duyurulur oralardan takip etmeniz gerekir.
  • ewt kafaya göre diye kastetmedim zaten hangi dönem de oluryor şartları nedir diye yazıyı okuması için söyledim kurs açılırsa bilgisi olsun diye söylemiştim.
    quote:

Orjinalden alıntı: erdemgtr

öyle kafana göre okula gidip yazı istemekle olmaz

bu kursların belirli açılma zamanları var oda zaten bakanlığın ve bulunduğun ilin mil. eği. müd sitesinde duyurulur oralardan takip etmeniz gerekir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.