Şimdi Ara

Crysis Çalıştırma Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar crysis oyununu başlattığımda harita üzerinde adaya zoom yapıyor ama kontroller gelmiyor.Ne yapmam gerekiyor bilen var mı?

• yardım edecek allahın bir kulu yok mu?
  • İlk zamanlar bende korsan oyun vardı. Crysis yamalarını yaptığımda bende de bu sorun olmuştu. Oyunun korsansa yama yüklememelisin. Yüklersende o yamaya ait exe crackini bulmalısın. Ama benim tavsiyen orjinal oyun alman tabiiki.
  • sahte ise sorun normaldir
  • bendede aynı sorun var ama kımse cozum vermıyo... yok orjınal alsak sorun olmıcakmıs sorun yasanmıcakmıs falan filan..... orjınal alanlarıda görüyoruz sorunlardan dolayı forumlardan cıkamıyolar cozum bulmak ıcın... tamamıyle duygusal muhabbetler...70 tl cıkıs yaptı 30 tl ye kadar dustu orjınalın fıyatı ama olmayınca olmuyo... napalım korsan kullanıyosak... orjınal alamaıyoruz dıe oyun oynama hakkımız yokmu yanı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: armageddon84

bendede aynı sorun var ama kımse cozum vermıyo... yok orjınal alsak sorun olmıcakmıs sorun yasanmıcakmıs falan filan..... orjınal alanlarıda görüyoruz sorunlardan dolayı forumlardan cıkamıyolar cozum bulmak ıcın... tamamıyle duygusal muhabbetler...70 tl cıkıs yaptı 30 tl ye kadar dustu orjınalın fıyatı ama olmayınca olmuyo... napalım korsan kullanıyosak... orjınal alamaıyoruz dıe oyun oynama hakkımız yokmu yanı...

Sahte alıyorsanız sorunlarına laf etme gibi bir hakkınız yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enchanted Metal

quote:

Orijinalden alıntı: armageddon84

bendede aynı sorun var ama kımse cozum vermıyo... yok orjınal alsak sorun olmıcakmıs sorun yasanmıcakmıs falan filan..... orjınal alanlarıda görüyoruz sorunlardan dolayı forumlardan cıkamıyolar cozum bulmak ıcın... tamamıyle duygusal muhabbetler...70 tl cıkıs yaptı 30 tl ye kadar dustu orjınalın fıyatı ama olmayınca olmuyo... napalım korsan kullanıyosak... orjınal alamaıyoruz dıe oyun oynama hakkımız yokmu yanı...

Sahte alıyorsanız sorunlarına laf etme gibi bir hakkınız yok.

+crysis ve crysis warhead orjinal bende şimdiye kadar tek bi sorunla karşılaşmadım karşılaşanada pek rastlamadım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.