Şimdi Ara

NİSSAN X-TRAİL

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.221
Cevap
56
Favori
399.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu nissan x-trailler çok hoşuma gitti ya.fiyatı biraz pahalı ama ilerde düşünebilkirim bi tane.bunların parça durumlar ve yakıt durumlarını öğrenebilirmiyim acaba.kullanan arkadaşlardan rica eder.tüm kaptanlara hayırlı sürüşler dilerim.

• 2015 ppp x trailimi satmış biri olarak yazıyorum.

Olumlu özellikler
    İçi geniş ve konforlu
    Kameralar 360 derece ve gayet kullanışlı.
    İç mekan plastik kalitesi ve koltuklar güzel.
    Yol tutuşu iyi.
    Koltuk ısıtma başarılı.
    Bardak soğutma haznesi kullanışlı.
    Kör nokta uyarı sistemi olması güzel.
    Hız sınırlarını göstermesi güzel.
    Anahtarsız giriş ve çalıştırma güzel.
    Trim sesi ve sunroof çatırdısı yok.

Olumsuz özellikler
    Cvt şanzıman çok sıkıcı ve geç tepkili
    Arabanın performansı yetersiz.
    Yakıt tüketimi ekonomik değil. İstanbul dur kalk trafikte 10 ltlere ulaşıyor. Şehir dışı 6-6.5
    Pencere camlarının sadece şöför camı otomatik açılıp kapanıyor, diğer camlarda düğmeye basmak gerekiyor
    Araç içi aydınlatma kapılarda ve ayak bölümlerinde yok.
    Araç 20 km ye çıktığında otomatik kapı kilitleme özelliği yok.
    Otomatik bagaj kapağı var ama çok yavaş. Avm girişlerinde kontrollerde sorun oluyor.
    Ön yolcu koltuk yükseklik ayarı yok.
    Otomatik katlanır yan aynalar var ama içerden düğmesine basarsanız. Anahtara basıp kilitleyince otomatik katlanmıyor yani.
    Anahtarla kilitleyince camlar ve sunroof otomatik kapanmıyor.
    Autohold yok. Yeni modelinde varsa bilmiyorum. Trafik ışıklarında frene basmak gerekiyor yada p ye almak gerekiyor.
    Şerit takip sistemi var ama sadece uyarı şeklinde direksiyona müdahale etmiyor.
    Öndeki araca yaklaşınca uyarıyor ama kendisi otomatik fren yapmıyor.
    Bilgi eğlence sistemi dokunmatiği kötü, kullanışsız, bluetoothda mesela favori arama listesi yok, teknolojisi başarısız.
    Navigasyon var ama iyi değil.
    2016 ve öncesi için direksiyon ve vites topuzu çirkin görünüyor.
    Ses yalıtımı başarısız. İçeriye gereğinden fazla ses alıyor.

Performans düşüklüğü,gürültülü olması ve bilgi eğlence sistemininin iyi olmaması dışındaki sorunlar küçük gibi görünmekle birlikte bu kadar para veriyoruz neden böyle küçücük ama kullanışlı özellikler yok diye insan düşünmüyor değil. Sonuç olarak her arabanın olumlu ve olumsuz özellikleri var. Ben özellikle x trail almak isteyenler için kendimce gördüğüm olumlu ve olumsuz özellikleri yazıp alacakları bilgilendirmek istedim. Arabayı alırsanız güle güle kullanın konforlu bir arabaya binmiş olacaksınız ve hakkını yiyemem araba 2 yılda büyük bir arıza yapmad.
    Merhaba
    2005 model xtrail Elegance kullanıcısıyım. Araç yaklaşık 5 yıldır bende ve çok ama çok memnunum. Benim aldığım arkadaş çelik sübap taktırmış, şu ana kadar hiç bir sorun çıkarmadı. Şehiriçi ve şehirlerarası yolda tam bir şehir otomobili. Arazide ise beni hiç üzmedi ki ben at-çek yapıyorum dolayısıyla Marmaris'ten Datça'ya kadar girip çıkmadığım koy, azmak vs kalmamıştır. Hem de yağmurun en şiddetli olduğu zamanlarda yani zeminin hem engebeli hem de çamur olduğu yerlerde kullandım aracımı. Azmak/dere geçişlerinde hiç su alır mı diye düşünmek zorunda hissetmedim kendimi. Beni hiç üzmedi. Hele çok ta sağlıklı olmayan lastiklerle Torosları diğer araçlar sağda beklerken geçince yeniden aşık oldum aracıma.
    Bahsettiğiniz diğer araçlarla kıyaslayamam çünkü kullanmadım onları. Ancak benim kullandığım meralarda bahsettiğiniz araçları hiç görmedim, muhtemelen de hiç göremem ;-)
    Umarım yardımcı olabilmişimdir
    Selamlar
  • fotosu olan eski kasa ve 26-27 bin TL civarina bile 90bin km'den az, temizleri mevcut. ancak cok tutulmayan bir arac oldugundan bu kadar ucuza satiliyor. bende bakmistim biraralar fiyati ve ozelliklerinden dolayi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^Biotech^

fotosu olan eski kasa ve 26-27 bin TL civarina bile 90bin km'den az, temizleri mevcut. ancak cok tutulmayan bir arac oldugundan bu kadar ucuza satiliyor. bende bakmistim biraralar fiyati ve ozelliklerinden dolayi.
    arkadaşlar; ben de 2002 model X-Trail almak üzereyim ama forumda yeterli bilgi yok. yaptığım araştırmada çok farklı görüşler ileri sürenler olduğu için bir türlü karar veremedim. bazıları "al güzel araç yıllarca binersin" derken, bazıları "sakın alma elinde patlar" diyo... kullanan arkadaşlar araçla ilgili bilgi verebilirler mi acaba..?? bu hafta içerisinde almayı düşünüyorum o nedenle durum biraz acil. ama lütfen bilgi verip tavsiyede bulunanlar gerekçeleriyle birlikte açıklama yapsınlar ki, doğru kararı verebileyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemalkurc -- 2 Şubat 2009; 17:09:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cemalkurc

arkadaşlar; ben de 2002 model X-Trail almak üzereyim ama forumda yeterli bilgi yok. yaptığım araştırmada çok farklı görüşler ileri sürenler olduğu için bir türlü karar veremedim. bazıları "al güzel araç yıllarca binersin" derken, bazıları "sakın alma elinde patlar" diyo... kullanan arkadaşlar araçla ilgili bilgi verebilirler mi acaba..?? bu hafta içerisinde almayı düşünüyorum o nedenle durum biraz acil. ama lütfen bilgi verip tavsiyede bulunanlar gerekçeleriyle birlikte açıklama yapsınlar ki, doğru kararı verebileyim.

Alıntıları Göster
    2004 Model X-Trail ilk sahibiyim. Araç yurt dışında kendi kategorisinde(hafif arazi araçları) bir kaç yıl üstüste en iyi araç seçildi. Gel görkü Türkiye pazarının azizliğinden Nissan ve X-Trail hakketiği yerde değil. Eski kasa 2002-2008 arası sadece 2.0 benzinli ve otomatik vites olarak ithal edildi.
    Yeni kasada Renault dan alınan 2.0 dizel motor ve Nissan kendi 2.0 benzinli moturu mevcut.

CemalKurc arkadaşım temiz bir araç bulduysan tereddüt etme al, LPG si yoksa taktır, dere tepe bin keyfini çıkar.
    Soruların varsa bana yazabilir ve tlf la görüşebiliriz. Bilge

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: cemalkurc

arkadaşlar; ben de 2002 model X-Trail almak üzereyim ama forumda yeterli bilgi yok. yaptığım araştırmada çok farklı görüşler ileri sürenler olduğu için bir türlü karar veremedim. bazıları "al güzel araç yıllarca binersin" derken, bazıları "sakın alma elinde patlar" diyo... :( kullanan arkadaşlar araçla ilgili bilgi verebilirler mi acaba..?? bu hafta içerisinde almayı düşünüyorum o nedenle durum biraz acil. ama lütfen bilgi verip tavsiyede bulunanlar gerekçeleriyle birlikte açıklama yapsınlar ki, kara verebileyim.

enisbugra kullanan bir kisi ancak bende diger goruslerimi yazayim.

yenilikci bir tasarim oldugu soylenen ortada gostergeler yeni modelde tekrar eski yerine getirildi.
    kasa motora gore agir kaldigi icin, ozellikle ara hizlanmalarda sorun yasanabildigi yazilmis hep diger forumlarda da.
    yakit tuketimi LPG olmadan oldukca kulfetli olacaktir.

ici ve bagaji, kendi yilindaki araclara gore oldukca genis.
    dis gorunusunu ve ozelliklerini guzel buluyorum.

ikinci elinde satmakta zorlaniyor insanlar, sende alip satmayi dusunuyorsan 2 sene falan icinde cok zarar edersin. bir de yedek parcalari pahali olabiliyor.

• quote:

quote:

arkadaşlar; ben de 2002 model X-Trail almak üzereyim ama forumda yeterli bilgi yok. yaptığım araştırmada çok farklı görüşler ileri sürenler olduğu için bir türlü karar veremedim. bazıları "al güzel araç yıllarca binersin" derken, bazıları "sakın alma elinde patlar" diyo... :( kullanan arkadaşlar araçla ilgili bilgi verebilirler mi acaba..?? bu hafta içerisinde almayı düşünüyorum o nedenle durum biraz acil. ama lütfen bilgi verip tavsiyede bulunanlar gerekçeleriyle birlikte açıklama yapsınlar ki, kara verebileyim.

enisbugra kullanan bir kisi ancak bende diger goruslerimi yazayim.

yenilikci bir tasarim oldugu soylenen ortada gostergeler yeni modelde tekrar eski yerine getirildi.
    kasa motora gore agir kaldigi icin, ozellikle ara hizlanmalarda sorun yasanabildigi yazilmis hep diger forumlarda da.
    yakit tuketimi LPG olmadan oldukca kulfetli olacaktir.

ici ve bagaji, kendi yilindaki araclara gore oldukca genis.
    dis gorunusunu ve ozelliklerini guzel buluyorum.

ikinci elinde satmakta zorlaniyor insanlar, sende alip satmayi dusunuyorsan 2 sene falan icinde cok zarar edersin. bir de yedek parcalari pahali olabiliyor.

Alıntıları Göster
    Biotech;
    üzerine alınma ama, "kasanın motora göre ağır kaldığı" klişesi benim çok uyuz olduğum bir tespit...
    yani,
    milyonlarca dolar AR-GE yatırımıyla,
    konusunda uzman bir sürü mühendisle,
    sınırsız teknik ve teknolojik imkanlarla,
    yıllarca süren araştırmalar sonucu bir araç üretiliyor,
    bu aracın yıllar boyu geri beslemesi alınıp geliştirmeler yapılıyor,
    ondan sonra bizim arka sokaktaki Muhittin Usta diyor ki;
    "yok babacım bu motor bu kasayı çekmez, rampada klima kapatırsın..."
    PEH...

ayrıca Ankarada büyük bir otomotiv firmasının ikinci el müdürü olan bir arkadaşıma danıştım X-Trail konusunda,
    "süper bi iş yapmış olursun, yıllarca binersin, şikayet duymadım, ikinci eli bir çok SUV dan daha iyi, parçaları da öyle abartı pahalı değil." dedi
    örnekse, tabii ki Clionun hava filtresi 20 iken bununki 50 olacak ama o da her SUV için öyle.
    yakıt konusuna gelince, 100 km de 11 lt zaten makul ama düşündüğüm araçta LPG var.
    son olarak da galerici değilim, aracı binmek için almayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemalkurc -- 2 Şubat 2009; 14:39:18 >

• quote:

Biotech;
    üzerine alınma ama, "kasanın motora göre ağır kaldığı" klişesi benim çok uyuz olduğum bir tespit...
    yani,
    milyonlarca dolar AR-GE yatırımıyla,
    konusunda uzman bir sürü mühendisle,
    sınırsız teknik ve teknolojik imkanlarla,
    yıllarca süren araştırmalar sonucu bir araç üretiliyor,
    bu aracın yıllar boyu geri beslemesi alınıp geliştirmeler yapılıyor,
    ondan sonra bizim arka sokaktaki Muhittin Usta diyor ki;
    "yok babacım bu motor bu kasayı çekmez, rampada klima kapatırsın..."
    PEH...

ayrıca Ankarada büyük bir otomotiv firmasının ikinci el müdürü olan bir arkadaşıma danıştım X-Trail konusunda,
    "süper bi iş yapmış olursun, yıllarca binersin, şikayet duymadım, ikinci eli bir çok SUV dan daha iyi, parçaları da öyle abartı pahalı değil." dedi
    örnekse, tabii ki Clionun hava filtresi 20 iken bununki 50 olacak ama o da her SUV için öyle.
    yakıt konusuna gelince, 100 km de 11 lt zaten makul ama düşündüğüm araçta LPG var.
    son olarak da galerici değilim, aracı binmek için almayı düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    uzerime alinmam, niye alinayim bu "klise" de olsa bir gercek ve bircok yerli/yabanci testlerde kullaniliyor. xtrail icinde aynen bu soylenmis. ben kullanmadim. ancak eskiden corsa 1.4 aracim vardi otomatik. klima acikken yokus yukari hic hizlanmazdi. hatta araca binen tanidiklar gaza basmadigimiz falan dusunurlerdi. oysa sonuna kadar basardim. yani bazi araclar daha cok ekonomi veya sehirici gibi amaclarla uretiliyorlar. onca ARGE parasi bosuna degil elbet, ama hitap ettigi kesim ile senin kullanman tarzlarin farkli olursa aractan memnun kalmiyorsun.

xtrail alip da LPGde taktirirsan (ki ben taktircak olsam simit tank koydururum, yoksa bagajin fonksiyonelligi kalmiyor ama onlarin da kapasitesi sınırlı oluyor) buraya yazarsan goruslerini sevinirim.

• quote:

uzerime alinmam, niye alinayim bu "klise" de olsa bir gercek ve bircok yerli/yabanci testlerde kullaniliyor. xtrail icinde aynen bu soylenmis. ben kullanmadim. ancak eskiden corsa 1.4 aracim vardi otomatik. klima acikken yokus yukari hic hizlanmazdi. hatta araca binen tanidiklar gaza basmadigimiz falan dusunurlerdi. oysa sonuna kadar basardim. yani bazi araclar daha cok ekonomi veya sehirici gibi amaclarla uretiliyorlar. onca ARGE parasi bosuna degil elbet, ama hitap ettigi kesim ile senin kullanman tarzlarin farkli olursa aractan memnun kalmiyorsun.

xtrail alip da LPGde taktirirsan (ki ben taktircak olsam simit tank koydururum, yoksa bagajin fonksiyonelligi kalmiyor ama onlarin da kapasitesi sınırlı oluyor) buraya yazarsan goruslerini sevinirim.

Alıntıları Göster
    alınmadığınıza sevindim, maksadım kabalık etmek değildi çünkü.
    kullanım amacı ile ilgili söyledikleriniz çok doğru, zaten sorun da burada.
    insanlar 1.2 Corsadan İmpreza performansı bekliyor sonra da "bu araba gitmiyor" diye şikayet ediyor.
    almayı düşündüğüm X-Trail de simit tank var.
    38 litre Lpg ile 300 km. civarı yol yaptığını söylüyor sahibi.
    bu menzil de bir sonraki istasyonuna ulaşmak için yeterli diye düşünüyorum.
    X-Trail ile ilgili görüşlerimi henüz kullanıcı olmadığım için yazmak istemiyorum.
    görüş yazmak için arabayı sadece kullanmak değil kullanıcı olmak gerekir bence.
    eğer profesyonel değilseniz, arabayı sadece denemiş olmak yeterli bilgi vermez,
    bilgi sahibi olmadan da fikir sahibi olunmaz.
    arabayı alırsam detaylı bilgi veririm. büyük ihtimalle de alacağım.
    eğer biri gerçekten haklı gerekçelerle almaktan vazgeçmeye ikna etmezse...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemalkurc -- 2 Şubat 2009; 17:07:09 >

• quote:

insanlar 1.2 Corsadan İmpreza performansı bekliyor sonra da "bu araba gitmiyor" diye şikayet ediyor.
    X-Trail ile ilgili görüşlerimi henüz kullanıcı olmadığım için yazmak istemiyorum.

Alıntıları Göster
    nissana genel olarak hiçbizaman ısınamasamda suv konusunda bir dev..reno kaleos tamamen nıssan tech..

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

bende zaten alirsan/gercek kullanicisi olursan anlaminda yazmistim.
    eskiden laguna vardi, simit tankli. ist.dan yola cikinca, aygaz takintim oldugundan bolu dagina girmeden gidemiyordum mesela. o nedenle kapasitesi az geliyordu. yine de bagaj kullanimi sorunsuz oluyordu, koltuklar yatabiliyordu vs. insallah alirsan hayirlisi olur.

• quote:

quote:

bende zaten alirsan/gercek kullanicisi olursan anlaminda yazmistim.
    eskiden laguna vardi, simit tankli. ist.dan yola cikinca, aygaz takintim oldugundan bolu dagina girmeden gidemiyordum mesela. o nedenle kapasitesi az geliyordu. yine de bagaj kullanimi sorunsuz oluyordu, koltuklar yatabiliyordu vs. insallah alirsan hayirlisi olur.

Alıntıları Göster
    Motor ve performans konusunda kullanıcı olarak bir kaç kelime yazayım dedim.
    Bu araç Türkiye dışında 2.0 litre motor ile pek satılmıyor. İngilterede bir ara 2.0 manuel olarak satıldı. Diğer ülkelerde 2.5L 160bg motor tercih ediliyor. TR deki vergi koşullarından dolayı Nissan 2.0 motor getirmek zorunda kaldı. Aracın arazi aksamı ve otomatik vitesten dolayı binek araçlardaki performans beklemek doğru değil . Yokuşlarda bu hantallık kendini gösteriyor. Bu durum tüm 2.0 benzinli SUV ler için de aynıdır.
    Bu yüzden yokuşlarda sollamalarda biraz dikkatli olmak gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: enisbugra

Motor ve performans konusunda kullanıcı olarak bir kaç kelime yazayım dedim.
    Bu araç Türkiye dışında 2.0 litre motor ile pek satılmıyor. İngilterede bir ara 2.0 manuel olarak satıldı. Diğer ülkelerde 2.5L 160bg motor tercih ediliyor. TR deki vergi koşullarından dolayı Nissan 2.0 motor getirmek zorunda kaldı. Aracın arazi aksamı ve otomatik vitesten dolayı binek araçlardaki performans beklemek doğru değil . Yokuşlarda bu hantallık kendini gösteriyor. Bu durum tüm 2.0 benzinli SUV ler için de aynıdır.
    Bu yüzden yokuşlarda sollamalarda biraz dikkatli olmak gerekiyor.

Alıntıları Göster
    Bu arabalar sıfır değil ikinci elde alınası araçlar. Sıfır olarak alsa kaybı çok daha büyük olacak. Sıfırı 70-75 milyar olan aracı 27-28 e alıyor. 10-15 e de elden çıkaracak hali yok herhalde bir kaç sene sonra. İki-üc yıl sonra verdiği rakamın 4-5 bin tl altında rahat alıcı bulur. 1.2-1.6 hacimli araç alsa da aynı kayıp söz konusu yıllık. Eğer offroad dan hoşlanıyor benim gibi yılda bir kez köy ve yaylalara çıkan birisi için ideal bir araç. Ayrıca üç yıl önce Ilgaz-Bolu arasında yoğun kar, don ve tipide araçlar zincirle bile zor giderken biz 4 çeker takıp sağ salim geldik. O tür zor koşullarda aracı değeri daha iyi hissediliyor.

• quote:

Bu arabalar sıfır değil ikinci elde alınası araçlar. Sıfır olarak alsa kaybı çok daha büyük olacak. Sıfırı 70-75 milyar olan aracı 27-28 e alıyor. 10-15 e de elden çıkaracak hali yok herhalde bir kaç sene sonra. İki-üc yıl sonra verdiği rakamın 4-5 bin tl altında rahat alıcı bulur. 1.2-1.6 hacimli araç alsa da aynı kayıp söz konusu yıllık. Eğer offroad dan hoşlanıyor benim gibi yılda bir kez köy ve yaylalara çıkan birisi için ideal bir araç. Ayrıca üç yıl önce Ilgaz-Bolu arasında yoğun kar, don ve tipide araçlar zincirle bile zor giderken biz 4 çeker takıp sağ salim geldik. O tür zor koşullarda aracı değeri daha iyi hissediliyor.

Alıntıları Göster
    enisbugra;
    yaptığınız tespitler çok doğru ve her araç için geçerli.
    ayrıca kullanıcı olarak verdiğiniz faydalı bilgiler için de çok teşekkürler.
    aldım 3'e sattım 5'e devri çoktan bitti.
    80-90 lı yıllardaki Doğan SLX lerde Broadwaylerde oluyordu o iş...
    bu arada ben de kesin kararımı verdim X-Trail alıyorum.
    ama önce elimdeki Clio'yu satmam gerekiyor
    sonra da kendime temiz, az km.de bir X-Trail bulacağım.
    Kulübe katılmama az kaldı...

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: enisbugra

1.2-1.6 hacimli araclar icin ayni sey gecerli degil. tutulan bir arac ise. mesela subaru 1.5lerin 40 bin ytl civarina satilirken 2008 10bin km.deki modelleri 29-30 bin ytl ama megane'lardaki dusus bu kadar degil. bende honda 1.8 vardi, inanilmaz bir deger kaybi yasadim araci satarken, ama ondan once de megane I vardi, onda kar bile ettiydim alisima gore (hepsi ikinci el).

cemalkurc, hayirli olsun..

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: enisbugra

1.2-1.6 hacimli araclar icin ayni sey gecerli degil. tutulan bir arac ise. mesela subaru 1.5lerin 40 bin ytl civarina satilirken 2008 10bin km.deki modelleri 29-30 bin ytl ama megane'lardaki dusus bu kadar degil. bende honda 1.8 vardi, inanilmaz bir deger kaybi yasadim araci satarken, ama ondan once de megane I vardi, onda kar bile ettiydim alisima gore (hepsi ikinci el).

cemalkurc, hayirli olsun..

Alıntıları Göster
    Biotech, teşekkür ederim ama henüz alamadım, daha iyleri sizin olsun...
    birkaç aday var ama önce de söylediğim gibi aracımı sattıktan sonra hayırlı olacak inşallah.
    bu arada diğer X-Trail sahiplerini de bekliyoruz buraya.

• quote:

Biotech, teşekkür ederim ama henüz alamadım, daha iyleri sizin olsun...
    birkaç aday var ama önce de söylediğim gibi aracımı sattıktan sonra hayırlı olacak inşallah.
    bu arada diğer X-Trail sahiplerini de bekliyoruz buraya.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar biraz önce arabamı sattım...
    hemen bana bir X-Trail bulun...

• quote:

arkadaşlar biraz önce arabamı sattım...
    hemen bana bir X-Trail bulun...

Alıntıları Göster
    oooo hadi hayirlisi olsun

valla buyuk araclar zor satiliyor su siralar, iyi bir pazarlikla cok iyi fiyata alabilirsin bence. ankaradan mi alacaksin yoksa baska sehirden mi?

bir iki tane guzel var, sende bulmussundur gerci ya :

http://www.sahibinden.com/x_-trail_2_0_lux_5_drs_wagon_a_t_gumus_orjinal-38WQQaXQQ12302470WQQpXQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/2003_nissan_x-trail_lpg_li-90WQQaXQQ11198243WQQpXQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/90000_km_orjinal_sahibinden-26WQQaXQQ11831224WQQpXQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/karacim_otomotiv_nissan_x_trail-32WQQaXQQ12370755WQQpXQQdisplayitem

alinca mutlaka deneyimlerini yaz

• quote:

oooo hadi hayirlisi olsun

valla buyuk araclar zor satiliyor su siralar, iyi bir pazarlikla cok iyi fiyata alabilirsin bence. ankaradan mi alacaksin yoksa baska sehirden mi?

bir iki tane guzel var, sende bulmussundur gerci ya :

http://www.sahibinden.com/x_-trail_2_0_lux_5_drs_wagon_a_t_gumus_orjinal-38WQQaXQQ12302470WQQpXQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/2003_nissan_x-trail_lpg_li-90WQQaXQQ11198243WQQpXQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/90000_km_orjinal_sahibinden-26WQQaXQQ11831224WQQpXQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/karacim_otomotiv_nissan_x_trail-32WQQaXQQ12370755WQQpXQQdisplayitem

alinca mutlaka deneyimlerini yaz

Alıntıları Göster
    valla iyi oldu ya bu bölümü açtığım.meğer herkes bi x-trail bekliomuş maşallah baya ilgi gördüm .herkese teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: dogancakmak05

valla iyi oldu ya bu bölümü açtığım.meğer herkes bi x-trail bekliomuş maşallah baya ilgi gördüm .herkese teşekkürler.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar ben de X-Trail almaya niyetlendim. Hedefim 2005-2006 model.

ancak aracın içinin malzeme kalitesi biraz düşük geldi. kullanan arkadaşların yorumu nedir?
    iç kısımdan tıkırtılar geliyor mu kötü yolda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanocak

arkadaşlar ben de X-Trail almaya niyetlendim. Hedefim 2005-2006 model.

ancak aracın içinin malzeme kalitesi biraz düşük geldi. kullanan arkadaşların yorumu nedir?
    iç kısımdan tıkırtılar geliyor mu kötü yolda?

Alıntıları Göster
    Valla ben kullanmadım ama 2005-2006 model X-Trail yerine Honda CRV almanızı öneririm.Neden derseniz piyasa mevzusu.Bu benim fikrim herkesin fikrine saygı duyuyorum.Diğer arkadaşlarında fikrine göre kendinizi yönlendirmenizi öneririm.İyi günler...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.