Şimdi Ara

NİSSAN X-TRAİL (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.221
Cevap
56
Favori
399.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

nissan X-RAİL için olan cam ve ayna modülü tanıtım videosunu nissan qashqai aracında (birebir aynı özellikler ile ) www.nissanmodul.com web adresi ve

www.youtube.com dan suat yelkovan olarak izleyebilirsiniz....

suat yelkovan 0505 525 43 21 -- 0532 570 05 09

www.nissanmodul.com

• quote:

Orijinalden alıntı: delomar

nerdeyse 10 senedir aynı model...
    üstadlar yenisi çıkmayacakmı bunun...

Gerçekten ben de 2014'de yenilenecekmiş diye duydum. Nissan her 7 yılda bir arabalarını yenilemekteymiş. 2014 modeli ne zaman satışta olur? Bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilacvepazarlama -- 16 Ağustos 2013; 17:55:53 >
  • Yeni kasa.
     NİSSAN X-TRAİL
  • İyi akşamlar arkadaşlar.2003 model X-trail luxury bordo renk aracımı 5 ay önce aldım ve 9000km yaptım, lpg de gayet memnun iken eylül ilk hafta sonu datçadan dönüşte akü üzerindeki lpg nin sigortası yandı ve ankaraya kadar pazar günü benzin kullanarak dönmek zorunda kaldım gayette iyi yaktı helal olsun ne yapayım. ancak o günden beri araç lpg de 3 kez ayar yaptırmama rağmen 2300-2800 devir arası itekleme şeklinde bir hareket yapıyor, yani bu devir arasında sanki bir tekleme iteklemem var.. sonrası devirlerde sorun yok..benzin yada lpg olsun durduğumda boşa almazsam titriyor,boşda sanki çalışmıyor gibi sakin..ayrıca bazende durup duruken stopda etmeye başladı...bazı arkadaşalrım bu gün araca baktıklarında bu durumun ateşleme bobininden olacağını söyledi...siz ne dersiniz..zaten araç bazen düz yada yokuş yığılıp kalıyor gitmiyorda...yardımlarınız ve deneyimlerinizi aktarmanızı bekliyorum..sağolun ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: trizasa

Shulgin,

Öncelikle bir senede yaptığınız km dizel araba almak için çok az. Normalde dizel arabayı yakıttan amorti edebilmeniz için senede en az 30.000 km yapmanız lazım ki aldığınız yakıttan arabanın fiyat farkını kurtarabilesiniz.
    Kıyaslamaları XTRAIL üzerinden yapalım.

2009 model benzinli araca vereceğiniz fiyat 60.000 TL
    Yaklaşık aynı kmdeli 2009 model dizel xtrailin fiyatı 73.000 TL.
    Yapacağınız km. dizel araç almak için bence çok az. Özelikle xtrail grubundan benzin ile dizel araç arasında şehir içinde yaklaşık 2 lt fark ediyor.
    Benzinlide ş.içinde 12,5lt
    Dizelde ş.içinde 10,7 lt.

ayrıca 26,000 tl üzerine kredi alacağınız için ödeyeceğiniz faizi de yabana atmayın. Arabanın maliyetine bu da eklenirse bence dizelden çok zarar edersiniz.

dizel alinca 1 kez moraliniz bozulur benzinlide her gün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi INTRUDERTR -- 17 Eylül 2013; 11:38:09 >

• Arkadaşlar merhaba tekrardan, cevap alamadığıma bakılırsa konu pek cazip değil diye anlıyorum...Neyse servise gittim Ankara Nissan Mecsan ...Aracıda oradan 2.elden almıştım, ateşleme bobini temiz çıktı, bujiler ve filtreler değişti bilgisayara bağlayıp yeniden programlandı birşeyler...şanzıman yağı yenilendi...Ve 2 gün görevde ankara yozgat kayseri kırsalı yaptım yaklaşık 910km sorun yok...ancak rampada sollamada zorladım 5500 devir sonrası yine motor işareti yandı ...halada yanıyor ama sorun yok araç güzel gidiyor , dağ taş dahil tüm 910 km de 270 tl yaktım(30 krş)... gayet güzel...Ayrıca üzerindeki lastikler arazi tipi...bu dayakıtı arttıran bir mesele...Sonuç olarak yüksek araç, büyük araç ben memnunum..öyle sürat meraklısıda değilim artık yaş itibarıyla daha efendi sakin sürüş... memnunum ...Hele hele bundan önceki arcımı 1.2 yeni golf olmasına rağmen...Nissan x-trail çok hoş araç...

• selam,
    Benzinli X-trail arıyorum...
    2004,05,06 olabilir. Fazla kilometreli (>150K)olmaması tercih sebebim. LPG olup olmaması ise önemli değil.
    1-2 parça boyalı olabilir ama değişensiz olmak şartıyla.
    Tşk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakli007 -- 27 Eylül 2013; 14:35:31 >
  • XTRAİLİN YENİ ÇIKACAK OLAN KASASI.
    BEN ÇOK BEĞENDİM.
    ALANLARA HAYIRLI OLSUN.
     NİSSAN X-TRAİL NİSSAN X-TRAİL NİSSAN X-TRAİL

• ARKADAŞLAR,BEN 2005 MODEL NİSSAN X-TRAİL ELEGANCE MODELİ 65000 KM de YENİ ALDIM.ARACIMA LANDİ RENZO LPG TAKTIRDIM,AMA ŞEHİR İÇİNDE 45 KURUŞ CİVARI LPG YAKIT.ÇOK FAZLA OLDUĞUNU DÜŞÜNEREK TEKRAR AYAR YAPTIRDIM.SİZLERDEN X-TRAİL i OLUPTA ŞEHİR İÇİ NE KADAR YAKTIĞINI ÖĞRENEBİLİR MİYİM? HERKESE İYİ ÇALIŞMALAR...
  • zmacit Z kullanıcısına yanıt
    zmacit hayırlı olsun aracın,

Bende 2005 model kullanıcısıyım. Geçen yaz uzun yolda 27 krş yaktım şehir içide yazın 30-35 krş arasında değişmekte. Ama şunu unutmamak lazım kışın lpgli araçlar yaza göre %10 civarında daha fazla tüketecektir.En son baktığımda 35 krş civarıydı yanlış hatırlamıyorsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zmacit

ARKADAŞLAR,BEN 2005 MODEL NİSSAN X-TRAİL ELEGANCE MODELİ 65000 KM de YENİ ALDIM.ARACIMA LANDİ RENZO LPG TAKTIRDIM,AMA ŞEHİR İÇİNDE 45 KURUŞ CİVARI LPG YAKIT.ÇOK FAZLA OLDUĞUNU DÜŞÜNEREK TEKRAR AYAR YAPTIRDIM.SİZLERDEN X-TRAİL i OLUPTA ŞEHİR İÇİ NE KADAR YAKTIĞINI ÖĞRENEBİLİR MİYİM? HERKESE İYİ ÇALIŞMALAR...

2003 luxury kullanıyorum..Benim şehiriçi 40-44-46 kuruş arası oynuyor ancak bendeki lastikler offroad türü ondan ötürü fazlalık var...ustalar temiz 5 kuruş fazla yaktığımı söylüyorlar...şehirdışındaysa 30-32 kuruş civarı ...
  • quote:

ARKADAŞLAR,BEN 2005 MODEL NİSSAN X-TRAİL ELEGANCE MODELİ 65000 KM de YENİ ALDIM.ARACIMA LANDİ RENZO LPG TAKTIRDIM,AMA ŞEHİR İÇİNDE 45 KURUŞ CİVARI LPG YAKIT.ÇOK FAZLA OLDUĞUNU DÜŞÜNEREK TEKRAR AYAR YAPTIRDIM.SİZLERDEN X-TRAİL i OLUPTA ŞEHİR İÇİ NE KADAR YAKTIĞINI ÖĞRENEBİLİR MİYİM? HERKESE İYİ ÇALIŞMALAR...

Ne kadara aldınız sakıncası yoksa yazabilir misiniz?
  • Ayvalık Patricia adası arkası. GPS te yok bitti.
     NİSSAN X-TRAİL
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3XL

İyi akşamlar arkadaşlar.2003 model X-trail luxury bordo renk aracımı 5 ay önce aldım ve 9000km yaptım, lpg de gayet memnun iken eylül ilk hafta sonu datçadan dönüşte akü üzerindeki lpg nin sigortası yandı ve ankaraya kadar pazar günü benzin kullanarak dönmek zorunda kaldım gayette iyi yaktı helal olsun ne yapayım. ancak o günden beri araç lpg de 3 kez ayar yaptırmama rağmen 2300-2800 devir arası itekleme şeklinde bir hareket yapıyor, yani bu devir arasında sanki bir tekleme iteklemem var.. sonrası devirlerde sorun yok..benzin yada lpg olsun durduğumda boşa almazsam titriyor,boşda sanki çalışmıyor gibi sakin..ayrıca bazende durup duruken stopda etmeye başladı...bazı arkadaşalrım bu gün araca baktıklarında bu durumun ateşleme bobininden olacağını söyledi...siz ne dersiniz..zaten araç bazen düz yada yokuş yığılıp kalıyor gitmiyorda...yardımlarınız ve deneyimlerinizi aktarmanızı bekliyorum..sağolun ..

geçen hafta arkadaş foresterı ile ankaraya giderken lpgnin sigortası attı ve bir koku geldi

sigortayı değişti yine attı

ve sonuç aracın map beyni yanmış

teleflex lerde 2 adet beyin var biri gitti

servisi 500 tl istedi

şuan benim gazcıda atiker sistemle değiştiriliyor

kısacası lpg beynini bi kontrol ettirin derim

• quote:

Orijinalden alıntı: trizasa

XTRAİLİN YENİ ÇIKACAK OLAN KASASI.
    BEN ÇOK BEĞENDİM.
    ALANLARA HAYIRLI OLSUN.
     NİSSAN X-TRAİL NİSSAN X-TRAİL NİSSAN X-TRAİL

bence çakma murano gibi olmuş

hoş değil

eski köşeli kasa daha güzel

• quote:

aracın fabrika değeri 13,5 litre zaten

lpgde %10 fazla yaksa 15 litre oda yakşaık 43-44 krş yapar

normal yani

kullanım şekli ve güzergahta belirleyici yani

ama yüksekmiş açıkçası fabrika tüketimi bile
  • Bu arada

bu aralar araba bakınıyorum bugün 2009 aralıkta pazarda görüp sonradan 28000 e almadığıma pişman olduğum 2003 48000 km deki lpg li xtrail geldi

piyasaya baktım oldukça şişmiş fiyatlar

aynı arabaya 35deb aşağı isteyen yok

bunca zaman binip para kazanarak satabilirmişim yani
  • JackDaniels kullanıcısına yanıt
    TEŞEKKÜRLER, GENEL BAKIMI VE BUJİ, ŞANZIMAN YAĞI FİLTRELERDE VE BİLGİSAYARLA YENİDEN KONTROLÜ YAPILINCA NORMALE DÖNDÜ..BEN FAZLASIYLA ARAZİYE ÇIKIYORUM VE GENELOLARAK CİDDEN MEMNUNUM, İLERİDE KESİNLİKLE YİNE AYNI KASANIN ÜST MODELLERİNİ DÜŞÜNECEĞİM....
    @JackDaniels
  • yakli007 Y kullanıcısına yanıt
    usta ben satıyorum askere gideceğim için sahibinden ilan no 142786245
  • abiler ben X-Trail imi satıyorum :( askere gideceğim için sahibinden com da ilan no 142786245
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.