Şimdi Ara

Kendi Üzerinize Olmayan Hatlarınızı Üzerinize Alabilirsiniz (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
598
Cevap
1
Favori
123.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu ekstraları denetleme görevi verseler biraz da maaş verseler ne raporlar düzenlerim ha
  • quote:

Orijinalden alıntı: oneMoreaCupofCoffee

Şu ekstraları denetleme görevi verseler biraz da maaş verseler ne raporlar düzenlerim ha

Gizli müşteri olayı :)
  • Ben Turkcell e ait 3 tane faturalı hattımı 1 ay önce kendi üzerime almıştım. Yeni fatura geldi, faturada benim adım yazıyo. Çok iyi oldu bu iş.
  • Önceki sayfalarda da var ama bir de ben yazayım, Kadıköy Bahariye Şengüller'de sorgusuz sualsiz, sözleşme doldurmadan, sadece kimlik ve hatla 2 dakikada hatti üzerinize devralabilirsiniz. Telefona gelen şifreyi sisteme girerken hata filan oluşmuyor
  • Arkadaşlar aranızda hattını kendi üzerine alıp, 10 eylülden sonra başka operatöre numara taşıyan var mı?
  • Harika olmuş bu kendi hattım annemin üzerine kayıtlıydı
  • Dostlar turkcell faturalı hat devir işlemi yapacaktık fakat 31 TL ucret istediler bu durum vodafone da da aynımı hat sahibi once vodafone a taşısa sonra devir yapılsa vodafone da devir ucreti alıyormu ve onlarda ucret ne kadar oluyor bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bungee20

5809 sayılı kanundan yararlanarak hattı üzerinize almak istediğiniz söyleyin, işlemi yapmak durumundalar.

Diğer operatöre taşınmış hatlar devredilemez.

quote:

Orijinalden alıntı: FenerLand

Dostlar turkcell faturalı hat devir işlemi yapacaktık fakat 31 TL ucret istediler bu durum vodafone da da aynımı hat sahibi once vodafone a taşısa sonra devir yapılsa vodafone da devir ucreti alıyormu ve onlarda ucret ne kadar oluyor bilgisi olan var mı?

tesekkur ederim fakat ben bu durumu sordum ve bu kanunun sadece acık hatlar için gercerli oldugu soylendi aynısı mus. hizmetlerindende dinledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bungee20

Hayır, yasada öyle bir madde yok. Kullanıcı olduğunuz hattı üzerinize alabilirsiniz. Bir kaç bayi dolaşın, muhakkak yapan bir bayi bulursunuz.

quote:

Orijinalden alıntı: FenerLand
    tesekkur ederim fakat ben bu durumu sordum ve bu kanunun sadece acık hatlar için gercerli oldugu soylendi aynısı mus. hizmetlerindende dinledim

eger olmazsa hattı kapattırtacağım 10 yıllık bir hat ve her ay 80 den asağı fatura gelmez kapatma basvurusundan sonra nasıl olsa arayacaklar kapatmayın dıye ben biliyorum o zaman onlara soyleyeceklerimi
  • iyiki bana söylemediler sadece açık hatları alabilirsiniz gibi bir cümle. dağıtırdım onları
  • bugün bende geçiş işlemini sorunsuz gerçekleştirdim
    elektronik haberleşme kanununa göre kullandığım hattı üzerime almak istiyorum dedim
    sorunusuz geçiş yaptım
  • bu işlem turkcell online işlem merkezinden olmuomu acaba girince bilgi güncele kısmında 2 seçenek var hattınız sizin üzerinemi diye hayır ı tıklayınca bilgileri doldurmamızı istiyo evet i seçince hatın asıl sahbinin adı yazıyor eğer online işlemden olmuyosa işlemi sorunsuz yapan turkcell bayisi neresi acaba istanbul sarıyer şişli beşiktaş taraflarında
  • avea must.hizmetleriyle az once konustum;

-2006 ya kadar abone olanlar için hattın asıl sahibi gelsin yada kimlik fotokobisi yollasın sartı istemiyor.

-netten online işlemler yada avea sitesinden hiçbir sekilde yapılamıyor.

-mecburen avea bayilerine kimlik fotokopimizle gidip yaptırmamız gerekiyor.

-sakın 5 kurus para pire vermeyin diyolar :)

-max 1 hafta içinde devir işlemleri gerceklesiyormus

-son olarakda son katılım tarihi ekimin 31 i.yani yani acele etmekte fayda var.
  • Hat devir işlemi az önce sorunsuz gerçekleşti. İzmir de olanlar için söylüyorum Balçova Agora AVM deki DETEL Turkcell bayiinde hat sahibi yanınızda olmadan, sadece kendiniz, kimliğiniz ve adınıza gelen herhangi bir fatura ile başvurduğunuzda işlem sırasında da cep telefonunuza gelen 2 kısa mesajdaki şifreleri görevli kişiye söylemek suretiyle ucret almadan geçiş işlemini yapıyorlar.

DETEL ELEKTRONİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ
    MİTHATPAŞA CAD. NO:1446 AGORA AVM
    232/2774041
  • Turkcell için Kanyon'da yapabilirsiniz.
  • Annemin üzerineydi benim hat 5-6 senelik var gidip üzerime alayım artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b_duman

bu işlem turkcell online işlem merkezinden olmuomu acaba girince bilgi güncele kısmında 2 seçenek var hattınız sizin üzerinemi diye hayır ı tıklayınca bilgileri doldurmamızı istiyo evet i seçince hatın asıl sahbinin adı yazıyor eğer online işlemden olmuyosa işlemi sorunsuz yapan turkcell bayisi neresi acaba istanbul sarıyer şişli beşiktaş taraflarında

Hayır oim den yapılmıyor.Hepsinin sorunsuz yapması lazım.1-2 Turkcell Extra dolaşın garanti yaptırırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: yorfa

avea must.hizmetleriyle az once konustum;

-2006 ya kadar abone olanlar için hattın asıl sahibi gelsin yada kimlik fotokobisi yollasın sartı istemiyor.

-netten online işlemler yada avea sitesinden hiçbir sekilde yapılamıyor.

-mecburen avea bayilerine kimlik fotokopimizle gidip yaptırmamız gerekiyor.

-sakın 5 kurus para pire vermeyin diyolar :)

-max 1 hafta içinde devir işlemleri gerceklesiyormus

-son olarakda son katılım tarihi ekimin 31 i.yani yani acele etmekte fayda var.

-Fark etmez istersen 1dk önce hat al hat senin üzerine olmasın 1dk sonra gidip üzerine alabilirsin.2006 şartı yanlış.
    -Avea'yı bilmiyorum ama Turkcell'de anında devir işlemi oluyor.
    -31 ekim değil 10 kasıma kadar.

• Güngören ve Bakırköy civarlarında bu işlemi sorunsuz halledebileceğim turkcell bayi arıyorumm..
  • BENİM Bİ HATTIMDA ARKADAŞIN ÜZERİNE BENDE ALMALIYIM ARTIK ÜZERİME
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.