Şimdi Ara

Kendi Üzerinize Olmayan Hatlarınızı Üzerinize Alabilirsiniz (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
598
Cevap
1
Favori
123.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler sirkeci şengüller yapıyormu bunu ayrıca fatihde nereye gitsem para ve hat sahibini istiyorlar fatihde yapan biryer varmı bildiğiniz ?
  • bendede turkcell var 30 milyon devir işlemi parası ve hat sahibinin kimliğini istiyorlar..
  • Türkcell extra'ya gittim, kontorlu hattım vardı, başkasının üzerineydi. 5 dk'da hiç bir ücret ödemeden üstüme aldım. Ücret falan ödeyin demediler.

Gidin, 30 lira ücreti var derlerse lütfen türkcell müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alırmısınız dersiniz.
  • bungee hocam eğer bayi nerde gördün nerde yazıyo falan derse türkcellin sitesinden açıp suratlarına vurabileceğimizbir yer var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trahald

Bugün arkadaşımın hattı için gittik Üsküdar Şengüller'e. Kadının ilk tepkisi "siz ne zaman duydunuz ya" oldu :). Dedim her yerde kulağımız var :D. İlk defa bizimle gerçekleştirdi kadın işlemi. Kobay olduk ona :). Her şeyi yaptı fakat onaylama için bir sms gelmesi gerekiyordu o gelmedi. Merkezi aradı. Merkezde genel bir sorun olduğunu söyledi. Mecburen başka bir gün tekrar gideceğiz.

hangi şengüller...ziraat bankası karşısı mı...yoksa diğeri mi...
  • Gecen ay turkcell e 31 lira vermiştim ben :)
    Haram olsun demekten baska çare yok :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fth -- 24 Ağustos 2009; 0:52:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: virgaba

quote:

Bugün arkadaşımın hattı için gittik Üsküdar Şengüller'e. Kadının ilk tepkisi "siz ne zaman duydunuz ya" oldu :). Dedim her yerde kulağımız var :D. İlk defa bizimle gerçekleştirdi kadın işlemi. Kobay olduk ona :). Her şeyi yaptı fakat onaylama için bir sms gelmesi gerekiyordu o gelmedi. Merkezi aradı. Merkezde genel bir sorun olduğunu söyledi. Mecburen başka bir gün tekrar gideceğiz.

Finansbank'ın yanındaki Şengüller. Anadolu Hastanesi'nin sırasında, az aşağıda olan.
  • quote:

quote:

quote:

Finansbank'ın yanındaki Şengüller. Anadolu Hastanesi'nin sırasında, az aşağıda olan.

saol dostum....

• Evet, nokta atışı veriyorum :

* Şengüller Üsküdar : Doğancılar yokuşunun hemen aşağasında , köşede, göbekte, zirrat bankasının karşısında, üsküdar merkezde.
    Kızın adı : İrem Güler. Bulun onu, ve bu işi bitirin :)

Adres....:
    HALK CAD. NO:2 ÜSKÜDAR/İSTANBUL
    Telefon..:
    0 216 495 04 04

http://www.senguller.com/magaza.asp

* Şart yok, yokuş yok.

Gerekli evraklar: Hattınız, kimliğiniz ve üzerinize kayıtlı ehrhangi bir fatura.

Şimdi de Avea için bastıralım. Unutmayın, kasım 2009 son fırsat.
  • paralımı bu üstümüze alma olayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goday

quote:

Orijinalden alıntı: emrecelik

alabilir tabiki arkadaşın gidecek turkcell extraya durumu anlatacak hat kimin üzerine diye sorarlarsa bilmiyorum desin. soyadınız tutmadığından işleminiz yapılır. ancak benim mesela babamın üstüne soyaddan anlıyorlar bu yüzden kıllık yapıyorlar yarın birkaç tane daha extraya uğrayıp yaptırmaya çalışıcam.

Ben bugün Kütahya'da Türkcell İletişim Merkezine gittim. Annem adına kayıtlı hattı güncelleme yaparak üzerime geçireceğim dedim. Bir bayan annenizin gelmesi gerek dedi. Durumdan bahsettim ama kendileri bilmiyormuş. Israr edince hattı üzerine aldım. Biraz ısrarcı olun. Gerekirse müşteri hizmetlerini aratın.

Aynısını bu gün Kadıköydeki bir Turkcell Extra da yaşadım. Önce başka bir yerde denemiştim son aşamaya kadar geldi fakat telefona gelen son onay kodunu sistem kabul etmedi adam sorun var şu anda başka bir yerde deneyin isterseniz dedi tamam diyerek çıktım oradan.

Daha sonra Kadıköy'deki bir Turkcell Extra ya gittim orada annemin üzerine olan hattı sadece devir yaparak alabileceğimi sadece açık hatlar için olduğunu söylediler. Ne farkeder he açık hat he annemin üzerine dedim olmaz filan dediler e diğer şubeler yapıyor da siz neden yapmıyorsunuz dedim adama sesimi yükselterek. O sırada başka bir müşteri temsilcisi geldi yanımıza annenizin hattı ise devir ile üzerinize alabilirsiniz dedi o da, kanundaki açıktan faydalanmak istiyorsunuz dedi bende evet istiyorum işim gücüm yok size para mı vereceğim dedim yapmazsanız yapmayın gider başka yerde yaparım dedim ikisi temsilcinin de azı açık kaldı

Başka bir yerde daha denedim fakat orada da sistemdeki hata yüzünden mesaj gelmedi yarın uğrayın yapalım dedi oradaki görevli..

• quote:

Evet, nokta atışı veriyorum :

* Şengüller Üsküdar : Doğancılar yokuşunun hemen aşağasında , köşede, göbekte, zirrat bankasının karşısında, üsküdar merkezde.

Adres....:
    Telefon..:
    0 216 495 04 04

* Şart yok, yokuş yok.

Gerekli evraklar: Hattınız, kimliğiniz ve üzerinize kayıtlı ehrhangi bir fatura.

Biz de İrem Hanım'da işlerimizi yaptırmıştık. Hatta bu işlemi ilk defa bizim için, önündeki formu okuya okuya yapmıştı :). Birazdan tekrar oraya gideceğiz. Çünkü geçen sefer onay kodu sistem arızası sebebiyle gelmemişti. Fakat sizden farklı olarak, biz yanımızda herhangi bir kişinin adına kayıtlı bir fatura götürmedik. Sormadı da. Zira kişinin üzerine kayıtlı bir fatura da yok :)

• quote:

quote:

Evet, nokta atışı veriyorum :

Adres....:
    Telefon..:
    0 216 495 04 04

* Şart yok, yokuş yok.

Biz de İrem Hanım'da işlerimizi yaptırmıştık. Hatta bu işlemi ilk defa bizim için, önündeki formu okuya okuya yapmıştı :). Birazdan tekrar oraya gideceğiz. Çünkü geçen sefer onay kodu sistem arızası sebebiyle gelmemişti. Fakat sizden farklı olarak, biz yanımızda herhangi bir kişinin adına kayıtlı bir fatura götürmedik. Sormadı da. Zira kişinin üzerine kayıtlı bir fatura da yok :)

Bu gün 2 yerde denedim ikisinde de sistem arızası olduğu söyledi bu gün düzelmez bu anca yarına dediler yarın gitmenizi tavsiye ederim :)

• kayserililer turkcell hat kayseride bu durumu yaptıran oldumu neresi yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: >sCoRPion<
    Bu gün 2 yerde denedim ikisinde de sistem arızası olduğu söyledi bu gün düzelmez bu anca yarına dediler yarın gitmenizi tavsiye ederim :)

Evet yapamadık biz de :). Onaylama şifresi de geldi fakat şifreyi girdikten sonra sistem hata verdi.
  • Bugün 2 avea bayisine gittim biri daha sistem oturmadı dedi biride işi yokuşa sürdükce sürdü yapmadılar.Ankara'da sorunsuz bir sekilde hattı üzerime alacağım neresi var arkadaşlar.
  • Bugün amcamin üzerine olan hattı kendi üzerime aldım. 5 dakika falan sürdü...
  • quote:

Orijinalden alıntı: karahasan.

Bugün amcamin üzerine olan hattı kendi üzerime aldım. 5 dakika falan sürdü...

Hattınız aveayamydı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karahasan.

Bugün amcamin üzerine olan hattı kendi üzerime aldım. 5 dakika falan sürdü...

nerde yaptın birde para aldılarmı
  • kimse pek kesin bişey söylememiş okudum ama.acaba gerçek hat sahibinin olması gerekiyor mu yada kimlik fotokopisi falan.öyleyse iş yaş.ben nerden bulayım babamın arkadaşını.10 sene önce falan onun üstüne turkcell hat çıkarmıştık ta
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.