DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Dijital fotoğraf makinesi nerden alınır? (siberstore'dan alınmaz)
12
Cevap
0
Favori
3.187
Tıklama
Tüm Forumlar >> Fotoğraf Makineleri ve Video Kameralar >> Dijital ve Analog Fotoğraf Makineleri >> Dijital fotoğraf makinesi nerden alınır? (siberstore'dan alınmaz)
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      181 Mesaj
      20 Mayıs 2005 22:05:14
      Selam bi tane dijital makine alcaktım siberstore'dan adamlar makineyi bi türlü göndermediler bende iptal ettirdim ancak 1 ayda. Google'a girip siberstore diye aratırsanız adamların ne mal olduğunu öğrenirsiniz. Benim sorum hangi sitelere güvenebiliriz ayrıca uygun fiyatlı ve taksitli olursa daha iyi olur. Mesela hipernex ve vatan'da fiyatlar uygun ama ne kadar güvenli olduklarını bilemiyorum. Bu konudaki fikirlerinizi bekliyorum.

• Kurmay Yarbay
      3579 Mesaj
      21 Mayıs 2005 00:12:21
      hipernexede bulaşmanı hiç tavsiye etmem.Zamanında az fitil etmediler beni.Hoş artık gitgide online alışverişler hep sorun çıkarır oldu ya...

OVERCLOCK İLE İLGİLİ ÖZEL MESAJ VE MAİL ATMAYINIZ OKUMUYORUM
    • Teğmen
      222 Mesaj
      21 Mayıs 2005 00:23:58
      Online alışverişte hakkaten ciddi firmalar bile bazen çıldırtıyor.. Adamların sitelerinde var gözüküyor, sipariş veriyosun, sonrada yok diyorlar.. Yok demeden oncede 1 hafta bekletmeyi ihmal etmiyorlar, salakça bir durum..

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      21 Mayıs 2005 00:30:35
      hepsiburada, baskuda

psn: nitrof1
    • Teğmen
      214 Mesaj
      21 Mayıs 2005 03:53:25
      hepsiburada

made in fizan
    • Yüzbaşı
      477 Mesaj
      21 Mayıs 2005 14:44:08
      hepsiburada.com kadar ciddiyetsiz ve ilgisiz bir online shop görmedim. kesinlikle bulaşmayın derim. 2 kez tecrübe ettim. adamlar 7-8 gün sonra bile hala "ürününüz tedarik sürecinde en kısa zamanda elinizde olur." gibi lakayık cevaplar attılar. bende ikisinde de siparişimi iptal ettirdim. bunun yanında bascuda ve e-store daha iyi. bascuda dan birkaç kez alışveriş yaptım hiçbir problemle karşılaşmadım ve en keç 4 gün içinde ürün elimde oldu...

21 Mayıs 2005 16:53:34

quote:

Orjinalden alıntı: cell

hepsiburada.com kadar ciddiyetsiz ve ilgisiz bir online shop görmedim. kesinlikle bulaşmayın derim. 2 kez tecrübe ettim. adamlar 7-8 gün sonra bile hala "ürününüz tedarik sürecinde en kısa zamanda elinizde olur." gibi lakayık cevaplar attılar. bende ikisinde de siparişimi iptal ettirdim. bunun yanında bascuda ve e-store daha iyi. bascuda dan birkaç kez alışveriş yaptım hiçbir problemle karşılaşmadım ve en keç 4 gün içinde ürün elimde oldu...

4 kez alışveriş yaptım hburadadan 3ünü 2-3 gün içinde yolladılar.
      1si stok dışıydı hongkongdan ingiltereye ingiltereden istnbula istanbuldan ankya bana 45 günde geldi

psn: nitrof1
    • Binbaşı
      1453 Mesaj
      21 Mayıs 2005 19:17:12
      Benzer bir sorunu hipernexte yaşamıştım. Stokta olan bir siparişi verdikten bir hafta sonra tel ile aradığımda stokta kalmadığını söylediler. Ben de iptal ettirdim. Ama parayı da hemen iade ettiler.

21 Mayıs 2005 21:35:42
      hepsiburada dan otomobil aksesuarı sipariş etmiştim herifler benim istediğimden çok farklı bi ürün gönderdiler. ikinci üründe ise yazdıkları özelliği taşımayan bi ürün gönderdiler. tavsiye etmem

• Yarbay
      2727 Mesaj
      21 Mayıs 2005 22:43:40
      hepsiburada
      dünyanın şeyini aldım hiç pişman olmadım

• Yüzbaşı
      337 Mesaj
      23 Mayıs 2005 00:49:54
      Abi vallahi hepsiburada.com'a milyarlar yatırdım en geç 3 gün içinde geldi...Hiç ama hiç sorun yaşamadım..Bilgisayarımdan Programlama kitabına kadar ordan aldım
      ŞUNU İYİ OKU
      bugün biri topik açmış ve vatanbilgisayar.com'dan çok pişman olduğunu yazmış...SAKIN SAKIN SAKIN ÖYLE BİR HATA YAPMA...birde şuraya bakyani aşağıya

şu vatanbilgisayaradn aldığın teçhizatlar için
      buda hepsiburada için

DÜŞÜNÜYORUMDA DÜŞÜNCELERİN EN GÜZELİ,SENİN BENİ DÜŞÜNÜP DÜŞÜNMEDİĞİNİ DÜŞÜNÜRKEN,BENİ DÜŞÜNDÜĞÜNÜ DÜŞÜNMEK OLSA GEREK...
      23 Mayıs 2005 10:48:43
      En iyi firmalar bile sorun çıkardıktan sonra internetten niye alıyorsunuzki. Gidin elektronik marketten alın. Ben öyle yaptım. Sorun çıktı makinemde ve hemen değiştirdiler. Siz kimi muhattab bulacaksınız. Kesinlikle paranızla rezil olmayın. Yalçınlar var Teknosa var Mem var v.s.

Kirli düşlerinle mi kirleteceksin temiz bedenimi... Çık git hayatımdan, ne sana yer var ne de pis bedenine... Sana dokunduğum o güne lanet olsun... Sözlerimin ağırlığını kaldıramıyorsan eğer küfret gitsin, ama ne olur bakma yüzüme...
      Senin o gözlerin var ya, herşeyi bitirdi.. Yazık ettin geçen günleri.. Hani o verdiğin sözler, yalanmıydı birer birer.. Artık seni sevemem ki..
    • Çavuş
      59 Mesaj
      24 Mayıs 2005 00:08:47
      Yurtdışı :) Kazık yemek istemiyorsanız...

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Fotoğraf Makineleri ve Video Kameralar >> Dijital ve Analog Fotoğraf Makineleri >> Dijital fotoğraf makinesi nerden alınır? (siberstore'dan alınmaz)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.