Şimdi Ara

PEUGEOT 3008 (556. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.076
Cevap
113
Favori
1.403.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 554555556557558
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni 3008 çok güzel olmuş,buna kimsenin itirazı olmaz sanırım. Ancak günümüz piyasa koşulları ve malum durumlar düşünüldüğünde çok da acele etmemek lazım. Aslında kötü bir zamanda çıkıyor araç,piyasa çok durgun. Bu lehimize de aleyhimize de olabilir. Kur yükselirse fiyat da yükselir ancak zaten düşük olan satışları artırmak için rekabetçi bir fiyatla da gelebilir. Zaman gösterecek..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,
    2010 model 3008 - 1.6 HDI Premium Pack-Otomatik hakkında bir kaç sorum olacak izninizle;

1-Araç 110 mu yoksa 112hp mi?
    2-Teyp Mp3 çalıyor mu?
    3-Gördüğüm kadarıyla orijinal lastik ölçüsü 215/60/16. Bu araca hangi lastiği tavsiye edersiniz?
    4-Grip Kontrol seçenekleri yuvarlak buton çevrilerek kontrol ediliyor. Neyi ne zaman kullanmak mantıklı olur? Otomatik gibi bir seçeneği var mı?
    5-Önde açılan display ekranında neleri görebiliyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TYR

Arkadaşlar merhaba,
    2010 model 3008 - 1.6 HDI Premium Pack-Otomatik hakkında bir kaç sorum olacak izninizle;

2-Teyp Mp3 çalıyor mu?
    3-Gördüğüm kadarıyla orijinal lastik ölçüsü 215/60/16. Bu araca hangi lastiği tavsiye edersiniz?
    4-Grip Kontrol seçenekleri yuvarlak buton çevrilerek kontrol ediliyor. Neyi ne zaman kullanmak mantıklı olur? Otomatik gibi bir seçeneği var mı?

1.6 HDI motorlu 2010 model 3008'ler 110 beygir güç üretmektedir.

Müzik sistemi MP3 çalabilmektedir.

Grip Control sisteminde Auto diye bir seçenek bulunmamakta. O anki yol koşuluna göre normal, kar, çamur, kum ve ESP off modları arasından seçim yapabilirsiniz.

PEUGEOT 3008

Head-up Display üzerinde hız, hız sabitleyici/sınırlayıcı ve distance alert bilgileri gözükmektedir.

PEUGEOT 3008
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

Arkadaşlar merhaba,

2-Teyp Mp3 çalıyor mu?

Grip Control sisteminde Auto diye bir seçenek bulunmamakta. O anki yol koşuluna göre normal, kar, çamur, kum ve ESP off modları arasından seçim yapabilirsiniz.

PEUGEOT 3008

Head-up Display üzerinde hız, hız sabitleyici/sınırlayıcı ve distance alert bilgileri gözükmektedir.

PEUGEOT 3008

Bilgiler için çok Teşekkür ederim Hocam

Display de ki distance alert nasıl hesaplanıyor, nasıl ölçüyor onu araç?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

Arkadaşlar merhaba,

2-Teyp Mp3 çalıyor mu?

PEUGEOT 3008

PEUGEOT 3008

Bilgiler için çok Teşekkür ederim Hocam

Display de ki distance alert nasıl hesaplanıyor, nasıl ölçüyor onu araç?

Rica ederim.

Distance alert sisteminin işleyişi kullanım kılavuzunda şu şekilde anlatılmaktadır:

PEUGEOT 3008
     PEUGEOT 3008
  • Hocam değerli bilgiler için tekrar Teşekkür ederim.
    Acaba bu kılavuzun tam sürümü mevcut mudur elektronik ortamda ?
  • quote:

Hocam değerli bilgiler için tekrar Teşekkür ederim.
    Acaba bu kılavuzun tam sürümü mevcut mudur elektronik ortamda ?

Rica ederim, aşağıdaki linkten tüm Peugeot modellerine ait kullanım kılavuzlarına ulaşabilirsiniz.

http://public.servicebox.peugeot.com/ddb/
  • Arkadaşlar 80.000 bakımı ne kadar yaptıran var mı

• Peugeot facebook sayfasında böyle bir yorum yazmış bir arkadaş.. umarız öyle olur.

Bursa Bayii Baykar otomotiv Büyük ihtimal yılın dördüncü çeyreği yani Eylül başlarında Türkiye satışlarının başlayacağını ve firmanın 3008 modeliyle ciddi bir çıkış yakalamayı hedeflediğini,hatta bu bağlamda lansman fiyatları nı oldukça düşük tutacaklarını (belirli sayıda ki aracı hiç kâr almadan ve buna Bayii kârlarının da dahil olduğu) söylediler.Bekleyip göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayucuz -- 28 Temmuz 2016; 15:17:32 >
  • Arkadaşlar,

makyajlı kasa yani 2012 model 3008 yeni tip direksiyonu, eski yani 2010 modelinkine uyumlumudur?

USB girişi varmı ve nerededir?

Bluetoth varmı dır 2010 model Premium Pack'de?

Araçlarımızda ki yarı Otomoatik Vites hangi markanın üretimi acaba?

Farkındayım çok sordum ama ilk kez Fransız araca biniyorum, tanıma evresindeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TYR -- 28 Temmuz 2016; 15:21:29 >
  • bayucuz kullanıcısına yanıt
    Klavyenizden bal damlıyor hocam :)

• NİGHTROD kullanıcısına yanıt
    Malum memlekette çok fazla değişken var. Yarını bile tahmin edemiyorsun. Ancak sağdan soldan duyduklarımı,gördüklerimi paylaşmaya çalışıyorum. Aracı çok beğeniyorum, Allahtan bir aksilik olmazsa fiyatı da uygun gelirse ilk sipariş verenlerden olacağım inşallah. Renk büyük ihtimalle kırmızı:))

Ben arabada renk işini şöyle görüyorum.

Bir aracı yıkayıp 2, 3 adım geri çekilip şöyle bir baktığınızda ilk cümleleriniz iyi ki yıkamışım olmalı. Beyaz, gri, füme renklerde bunu söyleyemiyor insan. Ve trafik %90 beyaz, gri renklerden ibaret.

Videoda bunun sebebinin altında yatan en büyük parametrenin bayilerin tutumu olduğu anlatılmış ki bence doğru.

https://www.youtube.com/watch?v=anmwr6uzx-I

Bu arada.eto bitmiş:)

Ama hocam. Beyaz da güzel yakışıyor bu araba ya . Kırmızı yada beyaz bakalım n. Olacak fiyat iyi gelirse düşünüyorum..yoksa biraz beklerim.

• Valla Eto'o'ya futbolun kara mambası desek çok abartmış olmayız. Allen Iverson'lar görmüş taraftarız alıştık artık heyecanlanmıyoruz tabi :)

Laf aramızda beyaz bu sefer çok iyi gitmiş bu araca. Ama tabi siyah yan çıtalar ve tavan sayesinde, yoksa sıradan olurdu.

İlk beyaz görseller GT Line olarak siteye eklenmiş. Çok şık. Tabi şovrumda canlı olarak görmek lazım renkleri. Kırmızının yeri bende ayrı.

http://www.peugeot.com.tr/yeni-suv-peugeot-3008-gt-line/

Bi şey sormak istiyorum...gt ile gt line arasında n fark olacak..yani motor farkı mi yoksa donanım farkımı tam çözemedim m..

• Gt line adı üstünde sadece görünüm olarak Gt.

Asıl gerçek Gt'de 2.0 güçlü motor olacak. Bunlar kesin bilgiler.

Kesin olmayansa gt line'da Allure'a ek olarak ne donanımlar olacağı.

Şaka maka 5-6 hafta sonra test surusune çıkıcaz. Artık o zamanlar görürüz farkları.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni 3008 ile ilgili fiyat bilgileri avrupadan gelmeye devam ediyor. Fransa da zaten aşağı yukarı belliydi fiyatı.

1.2 puretech otomatik gt line için,

fransa 34050 eurohttp://www.largus.fr/actualite-automobile/prix-nouveau-peugeot-3008-2016-le-suv-a-partir-de-25-900-euros-7958390.html

belçika 33350 euro http://www.vroom.be/fr/prix-voitures-neuves/peugeot/3008_2016/1-2-124366-10

italya ise 31650 euro veriyor. https://www.drivek.it/peugeot/3008/

Özellikle son verdiğim italya linki araç donanım ve fiyatları hakkında detaylı bilgi veriyor. Hatta diğer araçlarla karşılaştırma da var. İnşallah buraya geldikçe fiyatlar daha da düşer:)
    Aslında üç aşağı beş yukarı buralardan yakın fiyat çıkar mı tr için..

• Şu an en güncel model 308 baz alırsak fiyatlar hemen hemen aynı avrupayla. Donanımlarda bazı farklılıklar olabiliyor. Açıkçası ben yeni 3008 in bu fiyatlara yakın geleceğini tahmin ediyorum ve umuyorum:)

• 
Sayfa: önceki 554555556557558
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.