Şimdi Ara

Uçuk Nasıl Geçer...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
127.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ir uyandım ucuk cıkmıs dudagımda nasıl gecer en kısa surede

• Arkadaşlar araştırdım biraz sıcak tahta ve sıcak ıgne batırın dıyolar sizce uygunmu?
  • Uçuk çıkmışsa geçmez diye biliyorum.Çıkmadan önce (yanma hissi verir genelde çıkacağı yerde) bölgeye buz tutarsan (10-15 dk) uçuk çıkmıyor.
  • hocam cıktı bıraz dudagımın yanında annem impetex diye bir krem verdı ucuk kremıymıs katlattım bıraz sonra bu ılacı surdum gecermı hemen nezamana kadar gecer yada?Tahta kasık ıse yararmı acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Syn7ax

Uçuk çıkmışsa geçmez diye biliyorum.Çıkmadan önce (yanma hissi verir genelde çıkacağı yerde) bölgeye buz tutarsan (10-15 dk) uçuk çıkmıyor.

buz fayda ediyor evet.
    Çıkmışsa uçuk kremleri var. Eczaneden iste. Çabuk geçmesinde etkili oluyor.
  • buz acıyı almak ıcındı hatıraldıgım kadarıyla su verdıgım ılacın etkısı olrumu
  • çay kaşığını ısıt ve biraz (pıt pıt pıt) basıp çek. Uçuk ısınsın sadece. Öyle geçiyor.
    Öyle yapmazsan daha yolu var.
  • Oraya bir diş sarımsağı 2ye bölüp bastır, sarımsak uçuk virüsü üzerinde çok etkilidir.
  • hocam test faresine döndüm dediklerinizi yapıyorum sonra bısey olmasın ya kasıkı 1 kere deydırdım sonra deydırmeye calsıyoruz yuzum gerı gıdıyotırsıyorum acıyo bıraz 1 kere deydırdım bıraktım ılac surdum sonra
  • Sıcak tahta kaşık yeni yeni çıkarken yaparsan çok etkili oluyor ayrıca uçuğun hızlı kurumasını sağlıyor adını hatırlayamadım bı krem vardı inanılmaz iyi geliyordu ama kremin adını unuttum
  • zovirax.
    15 lira falan. minicik bi tüp.
    sakın saçma sapan şeyler sürme.
    herpes mikrobu pis bir mikroptur.
    başına bela alırsın.
  • Zovirax en iyi uçuk kremidir.Kısa sürede geçirir.Yalnız biraz pahalıdır.30 tl civarında olması gerek.
    Onun dışında Abdi İbrahim firmasının muadili bir krem daha var ( aynı içerikte ) ama aynı etkide olduğunu söyleyemeceğim.
  • Karbonat sür
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ronaldo.7

hocam test faresine döndüm dediklerinizi yapıyorum sonra bısey olmasın ya kasıkı 1 kere deydırdım sonra deydırmeye calsıyoruz yuzum gerı gıdıyotırsıyorum acıyo bıraz 1 kere deydırdım bıraktım ılac surdum sonra

Yap yap bişey olmaz. Anca öyle geçiyor. Uçuk sanırım virüsten kaynaklı bişey. Bende de çok oluyor. Böyle yapınca geçiyo. Yoska 1 hafta sürer.

Evet bir kremi de var, çok iyi geliyor ama bende adını unuttum. Doktora gidersen yazar. Sadece uçuğun ilk başlarında iyi geliyor.
  • Aklovir diye çok etkili bir krem var bunun için ucuz birşey git al eczaneden.Hatta çıkacağını hissettiğin zaman sür hemen çıkmıyor.Bu arada yedirmeye çalışma sür uçuğun üzerine beyaz şekilde kalsın yalama(yalarsanda şekerli bir tadı var)
  •  Uçuk Nasıl Geçer...

eczanelerde bulabilirsin.max 6 TL dır.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Vazelin

• hocam ben butun kremlerı ole suruyorum kendısı erıyo zaten beyaz kalıyo şey gibi:D Töe töbe

Vazelinin etkisi varmı bide ilk defa duydumda hocam
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ronaldo.7

hocam ben butun kremlerı ole suruyorum kendısı erıyo zaten beyaz kalıyo şey gibi:D Töe töbe

Vazelinin etkisi varmı bide ilk defa duydumda hocam

Kendi sorduğun sorunu geyik muhabbetine mi çevirmeye çalışıyorsun ?

Yukarıda bazı "doğru dürüst" cevaplar mevcut...
  • ilaçla da ilaçsız da aynı sürede geçer böyle lanet birşeydir uçuk...Geçmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arespoem -- 16 Ocak 2009; 12:49:51 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.