DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Sakal Çıkarma Yöntemleri???
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
318
Cevap
18
Favori
420.101
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Sakal Çıkarma Yöntemleri???
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 sonraki >>>
Giriş
      2146 Mesaj
      15 Ocak 2009 19:03:29
      Merhaba sayın arkadaşlar bu konuda nasıl sakal çıkacağını paylaşalım bende dahil olmak üzere sanırım birçok arkadaş merak ediyordur bunu yorumlarınızı paylaşımlarınızı bekliyorum...
      Saygılar,Sevgiler

• Çavuş
      49 Mesaj
      15 Ocak 2009 19:04:50
      Böyle bir konu var sakal konusu diye onu oku istersen, tavsiye olarak sarmısak sür derim kesin çözüm

• Yarbay
      2146 Mesaj
      15 Ocak 2009 19:11:25
      Konuya dikkat etmedim demek ki ama olsun birde burda olsun arkadaşlar buraya da yazarlarsa çok sevinirm..

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      15 Ocak 2009 19:12:38
      Yüzünü jiletle kesip dışkı sür

• Yarbay
      2650 Mesaj
      15 Ocak 2009 19:14:13
      ya arkadaşım hiç uğraşma sakal makal diye

inan zamanında bnde çıksın diye çok uğraşıodm
      noldu çıktı
      2 günde bi traş olmak zorundasın üşenio insan kesmeye
      okuldakiler laf sölüo

ama şekil verince veya kirli sakal bırakıncada çk yakışıo

MEGANE 2 HB 1.5 DCI DYNAMIC
      Dh 2006 Üyeleri
      Uludag Üniversitesi-iktisat
      NINTENDO WII BLACK
      ~ Samsung N150 ~HP PAVILION G6
      HP ENVY SLEEKBOOK ~~SAMSUNG GALAXY TAB 3 7.0 WHITE~~CODEGEN ULTIMIX 88
    • Binbaşı
      1067 Mesaj
      15 Ocak 2009 19:15:01
      sakal çıkarmak neden istiyosun ki benim keşke çıkmasa

http://yeralinti.tumblr.com/
      Yeraltı Edebiyatı.
      İstanbul/Felsefe.
      Pek bir yazar.
      15 Ocak 2009 19:25:55
      suratına jilet vur

Dünyanın En Komik Olayı
      2 mayıs 1996
      OnursaL ÜyE
    • Yarbay
      4587 Mesaj
      15 Ocak 2009 19:29:39
      büyümek.

en kötü gün bugünse, bugün de galatasaray...
    • Yarbay
      2146 Mesaj
      17 Ocak 2009 09:58:32
      @break beat
      ama çok heyecanlıyım ne yapayım babam'da öyle söylüyor sırf sakal kesmek için erken uyanıyorum diyor ama bende bir an önce çıksın istiyorum sabırsızım.. =)

• Yarbay
      2146 Mesaj
      17 Ocak 2009 10:01:07
      @blackanka
      Dışkı derken neyi kasdettin ben zannetmiyorum benim sandığım dışkıyı söylüyorsan yani pek etkli çözüm olmaz gibi...

• Binbaşı
      1112 Mesaj
      17 Ocak 2009 10:03:52
      Jilet le kesmeye başla kesin çözüm

Dexter,Kyle XY,
      Merlin, Chuck, Criminal Minds, Fringe, How i Meet Your Mother, House MD, Man vs Wild, Oz, Prison Break, Sherlock, South Park, Supernatural, The Bigbang Theory, The Walking Dead, Hellsing, Death Note, Family Guy, Simpsons

• Yarbay
      2146 Mesaj
      17 Ocak 2009 10:04:05
      @noise1903
      Bende sarımsak sürünce daha etkili çözüm olacağını duymuştum,ancak şöyleki jileti ters yüzüyle suratına vurduktan sonra 10-15dk. havanda ezilmiş sarımsak sür bir hafta sonra yavaş yavaş başlar demişlerdi sizce bu etkili çözüm müdür etklili ise yapılışını anlatır mısınız??

• Yarbay
      2146 Mesaj
      17 Ocak 2009 10:06:19

quote:

Orjinalden alıntı: -_ZeYtiN_-

Jilet le kesmeye başla kesin çözüm

Zten jiletin ters yüzüyle kesince daha çabuk ve köklü çıkıyormuş öyle duydum...

• Yarbay
      2084 Mesaj
      17 Ocak 2009 10:13:08
      Hoca sarmısakla çıkaracağım derken kökleri yakmasın
      Not: Bildiğimden değil ama deneyenlerin suratlarını çok feci yaktığı söylenmişti

• Yüzbaşı
      678 Mesaj
      17 Ocak 2009 10:30:35
      Ya boşver çıkınca jilet vurursun.Acele etme.

Damağındaki küçük çizik dilinle oynamasan hemen geçecek ama dayanamıyorsun , oynuyorsun.
    • Yarbay
      2146 Mesaj
      17 Ocak 2009 10:43:54
      @1299

Yok kökleri yakmıyormuş tabiki yani tıraş olunca yüzüne sürdüğün sarımsak yakıyormuş ama köklerine herhangibi bir zarar vermiyormuş hayırlısı şu 15 tatilde yapmaya niyetim var

17 Ocak 2009 10:52:02

quote:

Orjinalden alıntı: orhan6894

@1299

Yok kökleri yakmıyormuş tabiki yani tıraş olunca yüzüne sürdüğün sarımsak yakıyormuş ama köklerine herhangibi bir zarar vermiyormuş hayırlısı şu 15 tatilde yapmaya niyetim var
      .

sakin jileti ters vurma sakallarin hizli cikar ama her tras oldugunda yuzunde kanamayan yer kalmaZ git berbere sac trasi olurken abi yizume ustura vururmusunde adam vurur zaten ama normal jiletle duzde alsan olur sonra sarimsagi 2 ye bol havanda filan ezme suyu gider yuzune surmeye basla 5-10 dk bekledikden sonra buz gibi suyla yika 1 hafta bilemedin 2. haftasinda farki hissediceksin ancak sarimsak iyisini enfazla haftada 1 yap

• Binbaşı
      1657 Mesaj
      17 Ocak 2009 10:54:12
      keşke çıkmasa ikide bir yüzün kıp kıllı oluyor traş olmak ölüm gibi 2 günde bir oluyorsun keşke köse olsam

İmzasına sahip olduklarını yazanlara acayip kıl oluyorum. Sizin sahip olamadıklarınız bizim söz etmeye dahi tenezzül etmediklerimizdir.
    • Onbaşı
      33 Mesaj
      17 Ocak 2009 10:54:31
      jileti sakın tersten vurma çünkü ilerde sakalın yamuk yumuk çıkar demiş olayım
      sakal çıkması için sadece büyümen gerek
      eğer çıkan yerlerdeki sakalların sertleşmesini istiyorsan jilet vur ardından badem yağı sur
      sakın sarımsak deneme çıkıcak varsada döker!

• Yarbay
      2146 Mesaj
      17 Ocak 2009 10:54:56
      Sağolasın kardeş
      Bunun yanında önerebileceğiniz değişik yollar varmıdır acaba???

• Yarbay
      5112 Mesaj
      17 Ocak 2009 11:18:13
      Bende de çıkmıyor.Ben haftada bir sarımsak tedavisini uyguluyorum.Bir de her banyodan sonra badem yağı sürüyorum.Hafif hafif başladı

"I would rather be hated for who I am,
      than loved for who I am not"
    • Yarbay
      2146 Mesaj
      17 Ocak 2009 11:20:08

quote:

Orjinalden alıntı: Gushi

Bende de çıkmıyor.Ben haftada bir sarımsak tedavisini uyguluyorum.Bir de her banyodan sonra badem yağı sürüyorum.Hafif hafif başladı

KArdeş ciddi misin??
      Şunu biraz açarmısın nasıl yapıyorsun birazcık anlat lütfen

17 Ocak 2009 11:41:16
      Öğrenciysen (Lise) başına bela oluyor.

D.H Mercedes-Benz Yıldız Kulübü

Bir hayalin varsa onu korumalısın. İnsanlar kendi yapamadıkları şeyleri senin de yapamayacağını söylemek isterler. Eğer bir şey istiyorsan, onu elde etmelisin. Nokta!
    • Yarbay
      6392 Mesaj
      17 Ocak 2009 11:42:29
      Dua

Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur. Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır. Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır. Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir. Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,
    • Binbaşı
      1679 Mesaj
      17 Ocak 2009 12:24:55
      Sarımsak.

And the Raven, never flitting, still is sitting, still is sitting
      On the pallid bust of Pallas just above my chamber door;
      And his eyes have all the seeming of a demon's that is dreaming,
      And the lamp-light o'er him streaming throws his shadow on the floor;
      And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
      Shall be lifted—nevermore!
    • Yüzbaşı
      594 Mesaj
      17 Ocak 2009 12:36:19
      lise- 1 e gidiyorum daha babyfaceim ama .hep jilet vurduğum için lise-4 lerden daha fazla sakalım var.haftada 1-2 kere kesmem gerekiyor.hatta ergenliğe girdim çıkıyorum

• Binbaşı
      1179 Mesaj
      17 Ocak 2009 12:43:49
      Arkadaşlar nedir bu sakal sevdası anlamıyorum. Bundan 3-4 yıl sonra bu yaptıklarınız yüzünden kendinizden utanacaksınız. Hergün sabah kaltığınızda traş olmak zorunda kaldığınızda kendinize söveceksiniz.Hiç uğraşmayın, şu an elimde imkanım olsaydı yüzümden bu sakal köklerini alıp size vermek için üstüne para bile verebilirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 46 -- 17 Ocak 2009; 12:41:03 >

Nexus 4 Kullanıcıları Kulübü

WXGA 320ppi True HD IPS+ Gorilla Glass 2 Ekran | Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 Çipset | Quad-core 1.5 GHz Krait İşlemci | Adreno 320 GPU | 16GB Depolama |2 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 Piksel, Autofocus, LED Flaş Kamera | Photosphere 360° Gerçek Panaroma | 1080p@30 Fps HD Video Kayıt | 1.3MP Ön Kamera | Wi-Fi a/b/g/n | NFC | HSPA+ | TV - Out MHL | Android v4.2 İşletim Sistemi
      17 Ocak 2009 17:02:48
      Sakal iyidir elinde sonunda çıkacaksa erken çıksın daha iyi

ben sakalın bana yakısacagını biliyorum o yüzden istiyorum Birazda çık lan sakal Sadece top sakal war

• Binbaşı
      1108 Mesaj
      17 Ocak 2009 17:05:35

quote:

Alıntıları Göster

Zten jiletin ters yüzüyle kesince daha çabuk ve köklü çıkıyormuş öyle duydum...

Ters vurma debinden alır ama ters çıkar kötü durur tıraş olurken yüzünü acıtır..
      Sarımsak sür her gün jilet vur falan filan..

• Çavuş
      90 Mesaj
      17 Ocak 2009 17:10:33
      Bioxin sürt

• Binbaşı
      1130 Mesaj
      17 Ocak 2009 17:19:37
      traş oldum şimdi sarımsak sürüorum 3 cü hafta

AMD Phenom II 940 X4 (3.2 GHz) 8MB 940p Black Ed--AMD Radeon R7 200 Series (2GB)--Cooler Master 500W Power--OCZ Platinum 4 GB (2*2) 1333 MHz DDR3 Dual Kit CL7--Cooler Master RC-932 Haf ATX Kasa--Gigabyte MA790XT-UD4P/DDR3 S+GL+1394+16*2 938pin
    • Binbaşı
      1108 Mesaj
      17 Ocak 2009 17:20:58
      3 hafta önce hiçmi yoktu

• Binbaşı
      1130 Mesaj
      17 Ocak 2009 17:26:57

quote:

Orjinalden alıntı: Nymphetaminé

3 hafta önce hiçmi yoktu

yok ya deneyim dedim maksat adrenalin ama harbi artıo xD

AMD Phenom II 940 X4 (3.2 GHz) 8MB 940p Black Ed--AMD Radeon R7 200 Series (2GB)--Cooler Master 500W Power--OCZ Platinum 4 GB (2*2) 1333 MHz DDR3 Dual Kit CL7--Cooler Master RC-932 Haf ATX Kasa--Gigabyte MA790XT-UD4P/DDR3 S+GL+1394+16*2 938pin
    • Binbaşı
      1108 Mesaj
      17 Ocak 2009 17:38:13
      Sarımsak tüy çıkartır jiletlede kalınlaştırırsın işte pek bişi yok bunda

• Teğmen
      183 Mesaj
      17 Ocak 2009 18:33:38
      arkadaşlar ters vurmak dediğiniz ne ya söyleyin yanlış bişey yapmıyalım sonra bizde ben pek takmadığım için bunları bilmiyorum hiç

DonanımHaber Rulezz
    • Yarbay
      2434 Mesaj
      17 Ocak 2009 18:36:11

quote:

Orjinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Dua

bu aralar sende bişey var çok alayçı bi tutum içindesin önceden böyle yorum yapmazdın ne oldu

• Çavuş
      90 Mesaj
      17 Ocak 2009 18:38:59
      quote:

Orjinalden alıntı: Topal Yılan

arkadaşlar ters vurmak dediğiniz ne ya söyleyin yanlış bişey yapmıyalım sonra bizde ben pek takmadığım için bunları bilmiyorum hiç

Normalde traş olurken jilet yukarıdan aşağıya doğru vurulur.Ters'de aşşağıdan yukarıya doğru vuracaksın jileti.Ancak hiç tavsiye etmem sakallar ters çıkarsa cildine zarar verir ayrıca güzel de durmaz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kiss of Life -- 17 Ocak 2009; 18:37:10 >

• Teğmen
      183 Mesaj
      17 Ocak 2009 18:40:58

quote:

Orjinalden alıntı: Kiss of Life

Alıntıları Göster

Normalde traş olurken yukardan aşağıya doğru vurursun.Ters'de aşşağıdan yukarıya doğru vurucan jileti.Ancak hiç tavsiye etmem sakallar ters çıkarsa cildine zarar verir ayrıca güzel de durmaz..

yok biliyom onun zararlı olduğunuda hiç tersten vurma dendiğini bilmiyodum sağol

DonanımHaber Rulezz
    • Yarbay
      5068 Mesaj
      17 Ocak 2009 18:41:41

quote:

Orjinalden alıntı: Özgür

Okula girerken

"Özgür kenara geç"..

3-4 dk sonra "Bu ne hal Özgür Takke taksan hacı derler" gibi bir espri gelir ardından.

Sende tuvalette suyla traş olursun:)

Çok zevklidir tavsiye ederim

Ben Mevlana Değilim Adam Ol Gel.
    • Yarbay
      6392 Mesaj
      17 Ocak 2009 18:43:05

quote:

Orjinalden alıntı: .:ÖzGüN:.

Alıntıları Göster

bu aralar sende bişey var çok alayçı bi tutum içindesin önceden böyle yorum yapmazdın ne oldu

Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur. Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır. Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır. Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir. Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,
    • Binbaşı
      1108 Mesaj
      17 Ocak 2009 18:43:28
      Bana aynısını müdür yapmıştı dayak yiyodum

• Yüzbaşı
      678 Mesaj
      17 Ocak 2009 18:53:18
      Sakal yüzünden bi ders yok yazılmıştım yarım günüm gitmişti.

Damağındaki küçük çizik dilinle oynamasan hemen geçecek ama dayanamıyorsun , oynuyorsun.
    • Onbaşı
      33 Mesaj
      17 Ocak 2009 20:42:42
      sarımsak falan sürmeyin döker
      tersten vurma hem yamuk çıkar hemde kaşındırır
      jilet vurduktan sonra badem yağı sür olur fakat sakal çıkarmaz sakalı sertleştirir
      eğer çok istiyorsan sakal ektir

• Yarbay
      2146 Mesaj
      17 Ocak 2009 21:01:04

quote:

Orjinalden alıntı: T-Mac 26

traş oldum şimdi sarımsak sürüorum 3 cü hafta

Tıraş oldum derken sakal çıktığı için mi tıraş oldun yoksa çıkması için mi tıraş oldun??
      Yukarda bir arkadaş hem badem yağı hemde sarımsak tedavisi uyguluyorum demiş aklıma yattı aslında denemek istiyorum
      Sarımsak kesin çözüm mü bir arkadaş dışında herkes sarımsak demiş

• Yarbay
      2146 Mesaj
      17 Ocak 2009 21:12:23
      Hemen badem yağı alıyorum yarın yalnız bana şu yapılacak yolları anlatacak yok mu yaz tatilinde 3-4 kez tıraş olmuştum ama sadece tüyleri kestim kökü kalınlaşssın diye arkadaşların yanında çocuk gibi kalıyorum son zamanlarda çok taktım kafaya yavaş yavaş çıksın yav değil mi?Tersten vurmaktan vazgeçtim herkes tavsiye etmiyor tersten normal düz bir şekilde vurucam onu anladım ama şu yapılış yollarını bir arkadaşımız anlatırsa çok memnun olurum?

Sarımsak niçin döker anlamadım herkes sarımsak diyor bir arkadaş ise döker diyor bunlar hakkında bilgi paylaşırmısınız??

Öncelik yarın ilk iş badem yağı almak ondan sonra burda ki yorumları okuyup tıraş olacam hepinize teşekkür ediyorum paylaşımları heyecanla bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhan6894 -- 17 Ocak 2009; 21:11:05 >

• Yüzbaşı
      669 Mesaj
      17 Ocak 2009 21:13:31
      yeni bi şampuan çıkmış, ...tekileri döküp yüzde çıkarıyomus bence onu dene

• 2006 PEUGEOT 307 1.6 HDi PREMIUM | GÜMÜŞ GRİ
    • Yarbay
      2011 Mesaj
      17 Ocak 2009 21:19:30
      Bırak kendi halineÇıkacağı varsa çıkar zaten.

• Yarbay
      2146 Mesaj
      17 Ocak 2009 21:24:11

quote:

Orjinalden alıntı: by*cambaz

Bırak kendi halineÇıkacağı varsa çıkar zaten.

Yok be hocam hemen istiyorum çok sabırsızım ne yapayım

• Yüzbaşı
      795 Mesaj
      17 Ocak 2009 21:27:57
      bnm kardeşte lise 1 de herif hacıya döndü walla.benden çok sakalı var(ben20 yaşındayım)

çocugun yanağını okşayınca elim kanıyo.

yöntemler çokda etkilemez sadece süreci hızlandırır.ama bence çok heveslenme derim.sabah geç kalkıp tıraş olmadan okula gidersen müdür sana özel muamele gösterir haberin olsun.:D

Guitar Hero 3 Fan Kulübü

artık bu imzayı kabul edin:)))))))))))))))
    • Er
      0 Mesaj
      17 Ocak 2009 21:29:54
      barış artık yahoo messenger indir yaaa arkadaşım sakal sakal ne yaa ne alakasız bırak çıkmasın en fazla dalga geçerler çıkıoda bişi mi oluo

seafightcıyız... ikariamcıyız... bizden olan varsa mesaj atsın seafifght turkey 1 ikariam theta
    • Çavuş
      45 Mesaj
      17 Ocak 2009 22:03:33

quote:

@blackanka
      Dışkı derken neyi kasdettin ben zannetmiyorum benim sandığım dışkıyı söylüyorsan yani pek etkli çözüm olmaz gibi...

ooo kardesım sen daha neyı beklıosun dıskı en etkılı yontem hem ben zannedıyorum senın sandıgın dıskı.bızım burda bı cocuk var dıskı surdu 1 ayda sakal doldu cocun yuzu. eger gercekten sakalın cıksın ıstıyosan dene bence en etkılı yontem. ama sadce dıskıyla olmaz dıskıyı surdukten sonra kendıne bı bardak bul bol bol soguk su ıc tmmı kardesım.

• Yarbay
      3916 Mesaj
      17 Ocak 2009 22:09:12

quote:

Orjinalden alıntı: Özgür

++

“Eğer bunu okuyorsan, bu uyarı senin için. Bu anlamsız forum imzasından okuduğun her kelime hayatından harcanan diğer bir saniye demek. Yapacak başka işlerin yok mu?Hayatın gerçekten bu kadar boş mu da bu anları daha iyi geçirebileceğin bir yol düşünemiyorsun? Yoksa saygı ve inanç beslediğin otoriteyi ortaya koyanlardan çok mu etkilendin? Okuman gereken her şeyi okur musun? Düşünmen gereken her şeyi düşünür müsün? Sana alman gerektiği söylenen her şeyi satın alır mısın? Apartmanından dışarı çık. Karşı cinsten biriyle tanış. Lüzumsuz alışverişi ve mastürbasyonu bırak. İşinden ayrıl. Bir kavga başlat. Yaşadığını kanıtla. Eğer insanlığını ispat edemezsen, bir istatistik olarak kalacaksın."
      Artık uyarıldın.
    • Binbaşı
      1380 Mesaj
      17 Ocak 2009 22:16:01
      cıkmasın bosver

Anakart: Asus Z170 K İşlemci: İntel Core i5 6600K İşlemci Soğutucu: ID COOLING 240L liquid cooler Ekran Kartı: Gainward Phoenix OC GTX1070 Ram: Corsair Vengeance Pro Led 2x8 16 GB HDD: Seagate Barracuda 1 TB x2 SSD: Samsung 850 Pro 250 GB Güç Kaynağı: Coolermaster g650m 80+ bronze Kasa: Corsair graphite 760T arctic Monitör: Asus 27" MG279Q 2K 144hz IPS Klavye: Corsair K70 Lux mx blue Mouse: Steel Series Sensei Raw Mousepad: Kingston Hyper X long mat Kulaklık: Audio Technica M50 Hoparlör: Kef Q100 Amfi:Onkyo A9030
    • Binbaşı
      1236 Mesaj
      17 Ocak 2009 22:17:03
      Acele etme, sakalın çıkınca da bu sefer ne kadar çabuk uzuyor diye dertleniyorsun.

• Binbaşı
      1661 Mesaj
      17 Ocak 2009 22:20:09
      sakal çıkıyo bende bıyık yok enterasan bi durum

• Yarbay
      4835 Mesaj
      17 Ocak 2009 22:30:03

quote:

Alıntıları Göster

Yok be hocam hemen istiyorum çok sabırsızım ne yapayım

Burdaki yöntemler sana şimdi çok güzel geliyor hemen denemek istiyorsun ama çoğu palavra.
      1-Sarmısağı suratına sürmek senın ıstedıgım şekılde sakal çıkarmaz tuy şeklınde çıkarır kimse anlamaz bıle sakal oldugunu
      2-Badem yağı sakal felan çıkarmaz sakalı olan kişiler genelde bıyıklarına sürerler parlasın diye
      3-Tersden alırsan sakalları hiç bir faydası olmaz sakalların çıkma yönünü değiştirirsin ileride çıkınca yamuk yumuk çıkar.

Kısa sürede sakal çıkaracak değişik yöntemler var ama tuylerın olması lazım 3-4 ay içinde tuyleri sertleştirir.

• Yarbay
      2146 Mesaj
      17 Ocak 2009 22:37:21

quote:

Orjinalden alıntı: inferno!

Alıntıları Göster

Burdaki yöntemler sana şimdi çok güzel geliyor hemen denemek istiyorsun ama çoğu palavra.
      1-Sarmısağı suratına sürmek senın ıstedıgım şekılde sakal çıkarmaz tuy şeklınde çıkarır kimse anlamaz bıle sakal oldugunu
      2-Badem yağı sakal felan çıkarmaz sakalı olan kişiler genelde bıyıklarına sürerler parlasın diye
      3-Tersden alırsan sakalları hiç bir faydası olmaz sakalların çıkma yönünü değiştirirsin ileride çıkınca yamuk yumuk çıkar.

Kısa sürede sakal çıkaracak değişik yöntemler var ama tuylerın olması lazım 3-4 ay içinde tuyleri sertleştirir.

Hocam zaten bende şu anda tüy var yaklaşık 4 aydır falan tıraş olmuyorum yani tüy var bende ama sert zamanında tıraş olduğum için şu anda sert yani 2-3 kez daha vursam çıkacak gibi ama bu yollara başvurdum ama sarımsak herkes öneriyor yani niye olmasın bizim sınıfta ki bir arkadaş bile bu yöntemle çıkardım diyor..

• Yarbay
      2417 Mesaj
      17 Ocak 2009 22:39:37
      güvercin b*ku sür

18 Ocak 2009 11:30:26
      sarımsak kesin çözüm hatta sarımsak kullananlar yazsın buraya

18 Ocak 2009 11:40:12

quote:

Orjinalden alıntı: droll

Alıntıları Göster

Okula girerken

"Özgür kenara geç"..

3-4 dk sonra "Bu ne hal Özgür Takke taksan hacı derler" gibi bir espri gelir ardından.

Sende tuvalette suyla traş olursun:)

Çok zevklidir tavsiye ederim

Aynen. Çok fena bişey.

D.H Mercedes-Benz Yıldız Kulübü

Bir hayalin varsa onu korumalısın. İnsanlar kendi yapamadıkları şeyleri senin de yapamayacağını söylemek isterler. Eğer bir şey istiyorsan, onu elde etmelisin. Nokta!
Sayfa: [1] 2 3 4 5 6   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Sakal Çıkarma Yöntemleri???
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.