Şimdi Ara

Kfc extreme menü deneyen varmı nasıl ?? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
1
Favori
14.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bayılıyorum haftada bır kez yerım hatta bu aksam yıcem
  • ıyı olmadı bu konuyo gordugum daha var ıftara
  • Öğrenciyken haftada bir yemeden içim rahat etmiyordu ama birden fazla yiyince de içim rahat etmiyordu en son eve servis 13.75'ti.

Menüdeki her şeye tek tek bayılıyorum.Coleslaw dahil.
  • xtream mi alsam crispy strips + 6 lı hot wings mi alsam
  • İlk çıktığı zaman hayvan gibiydi. Hem lezzetliydi hem doyuruyordu. Sonradan bozuldu.
  • ben onu tek başıma bitiremem.
  • kova ile gelenden yemiştik. 30 küsür parça. 33 tl.
  • hamburgerini beyenmedim zaten insan doyuyo tavuk ları yediğinde 85 kurus fazlaya daha büyük veriolar extreme menünün
  • Valla az önce 2 arkadaş 30'luk kovayı bitirdik
    Arkadaş ne güzel yapıyorlar ya. Yedikçe yiyesi geliyor insanın bu kadar mı güzel olur.
    Miğde spazmı geçirmeme az kaldı
  • Fiyatı noldu bunun son olarak?
  • extreme sitede 13.5 yazio dogruysa eğer haftaya eskişehire gidince yiyicem merak ettim.
  • 2 gün önce 12liraya yedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkmm

2 gün önce 12liraya yedim.

12 lira iyi hocam burgere mcye para gidiceğine bide bunu deneyelim bakalım cok merak ettim acıkcası.
    hiçte yemediğim için olabilir
  • 5-10 kez yedim fena değil ama burgerin iki menü kampanyası daha güzel hala devam ediyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaySigara

quote:

Orijinalden alıntı: brkmm

2 gün önce 12liraya yedim.

12 lira iyi hocam burgere mcye para gidiceğine bide bunu deneyelim bakalım cok merak ettim acıkcası.
    hiçte yemediğim için olabilir

Mc tamamen rezalet. 10 liralık menüde bir küçük hamburger+patates falan veriyorlar, şaka gibi. Burger'ın dondurmaları şahane oluyor. Doyurucu bir menüsü var mı bilmiyorum. İngilizce telaffuzum iyi olmadığı için pek seçme olanağım olmuyor. Şaka bir yana, extreme menü candır,canandır. Yiyiniz.

• 13,75'e burgerden 1 menü alana 1 menü bedavadan alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.SAYGILI

13,75'e burgerden 1 menü alana 1 menü bedavadan alırım

iyi sölüosunda burgerdede mcdede hamburgerler normal fiatlarda alırsan doyurmuyor en azından o parayı veriosak bunlara kfcyede bi şans vericem ben bakalım nasılmıs merakta ettim
  • extreme i 5-6 ay önce denemiştim hayvan gibi birşey, görünce yuh demiştim onla doymayan da mı varmış

az önce de crispy strips + 6 lı hot wings aldım bu ikiside hayvan gibi doyuruyo hatta hot wings e gerek yok
  • ben o menuyu yedikten sonra 2 hafta bırak tavuk yemeyi tavuk bile demedim biyerden sonra gına geliyo herşey tavuk
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.