Şimdi Ara

Yardım ! Telefonun garantisi olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
11.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ilerleyen zamanlarda bana bi tane 5310 gelicek ama yollayan kişi bunun garantisinin olup olmadığını ve orjinal nokia olup olmadığını bilmiyormuş

bunu nasıl öğrenebiliriz site falan var mı seri numarasını giripte orjinal olup garantisinin olup olmadığını sorgulayabileceğimiz ?

herkeze iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sessiz.kral_43 -- 13 Ocak 2009; 22:50:25 >

• quote:

Orjinalden alıntı: sessiz.kral_43

ilerleyen zamanlarda bana bi tane 5310 gelicek ama yollayan kişi bunun garantisinin olup olmadığını ve orjinal nokia olup olmadığını bilmiyormuş

bunu nasıl öğrenebiliriz site falan var mı seri numarasını giripte orjinal olup garantisinin olup olmadığını sorgulayabileceğimiz ?

herkeze iyi forumlar

bunu en iyi öğrenmenin yolu servise sormak
  • quote:

Orjinalden alıntı: farukkk

quote:

Orjinalden alıntı: sessiz.kral_43

ilerleyen zamanlarda bana bi tane 5310 gelicek ama yollayan kişi bunun garantisinin olup olmadığını ve orjinal nokia olup olmadığını bilmiyormuş

herkeze iyi forumlar

bunu en iyi öğrenmenin yolu servise sormak

İmei numarasından anlayabilirmiyiz?
  • Herhangibir nokia yetkili servisine gidip sadece garanti kontrolü yapmak istediğinizi söyleyip imei numaranızı verip garantisi var mı yok mu veya ne kadar süre kalmış kontrol ettirebilirsiniz.. Birçok kez yaptım bu işlemi..

Ancak internet üzerinden kontrol edemiyorsunuz sanıyorum..
  • Peki garantisi sürüyorsa fakat garanti belgesi kaybolmuşsa ne yapabiliriz?
  • Birşey yapmanıza gerek yok, zaten siz herhangibir durumda servise cihazı götürdüğünüzde sizden garanti belgesi istemezler, çoğu sıfır kutudan çıkan garanti belgesi doldurulup onaylanmamıştır bile. Servis sadece cihazınızın imei numarasına bakar ve garanti kapsamında oldup olmadığını hemen görüp ona göre işlem yapar.
  • Teşekkür ederim cevaplarınız için işime yarıyacak
  • Önemli değil, kolay gelsin..
  • ya bnde aynı sorunu yaşıyorum aldığım adam garantili olduğunu söledi ama garanti kağıdı ve faturasını fln kaybetmiş bnm tel sony ericson k850i yardım ederseniz sevinirim
  • bende yeni n81 8gb aldım ve ne fatura ne garanti belgesi var ama adam 4 ay daha garantisi olduğunu söyledi
  • yanlış bölüm...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webmaster-mt -- 3 Haziran 2009; 17:03:45 >
  • SERVİSE GITMEYE GEREK YOK INTERNETTEN BULABILECEGINIZ HERHANGI BIR SERVIS NUMARSINI ARAYARAK GARNATILI OLUP OLMADIGINI OGRENEBILIRSINIZ
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.