Şimdi Ara

Acil Satılık Kartal SLX Temiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
34.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Sakarya
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARAÇTA MASRAF YOKTUR KOMPLE BAKIM YAPILMISTIR METALİK BOYA MEVCUTTUR. PASTA CİLA YAPILMISTIR. ALARM ÇELİK JANT MERKEZİ KİLİT DVDLİ OTO TEYP MEVCUTTUR İÇ DÖŞEME TAVAN DÖŞEME DIŞ MASRAFLARI YAPILMISTIR KASA OLARAK YENİ KASADIR LASTİKLER MİCHELİN DİR MOTOR DURUMU COK İYİDİR 6-7 AY ONCE YAPILMISTIR ONUN DISINDA BUTUN BAKIMLARI GECEN AY YAPILMISTIR HİÇ MASRAF YOKTUR GÖZÜM GİBİ BAKIYORUM İLK ARABAM ALAN KİŞİYE HAYIRLI OLSUN...

NOT: Araçta dvdli kart girişli usbli oto teyp 2 tane kolon mevcuttur hediyedir.

Fiyat 4000 Ytldir Acil Satılıktır 6500 Ytl Bana Mal Oldu 5000 Ytlden 4000 Kadar İndim Para Lazım Vade Senetle olabilir Kredi Kartına Taksit Olabilir... Acil Satılıktır....

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• bence ikinci el oto ilanları bölümüne aç daha hızlı satsarsın birde kaç model
  • Dostum sahibinden e ilan aç.Arabamı da motorumu da oranın vasıtasıyla buldum ve aldım.
  • kardeş modeli kaç bunun,alıcı gözle bakıyorum..ben model göremedimde,birde muayenesi yapılmışmıydı..ayrıca pm
  • orada var ama bu ara millette para yok anlaşılan bende artık satılsın diye kredi kartı vadeli falan verecegim cok sıkıstım gul gibide yaptım aracı icim yanıyor vallaha

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Çok temiz görünüyor daha fazla bilgi verirsen alıcısı çok olur diyorum...
    Hayırlı alışverişler
  • Dostum, bu Kartal SLX değilki, 88 model 4 vites kartal... muayenesi de yok diyosun, bence bu yazdığın fiyatı bile etmez...
  • merhabalar bir yada bir buçuk milyar peşin gerisi senetli vadeli olurmu aylık 400 kefil istersen ayarlarız
  • onay verirseniz msnde görüşebiliriz guestsilvercomputer@hotmail.com
  • kardeşim kaç model irtibat numaran ne
  • meraba ben gökhan yanbastı arban cep numara verin ben alıcaklı lütfen beni ara cep 05392938543 ve babam var erol yanbastı cep numarsı 05354569325 ve ev numarası 0264 2815011
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.