Şimdi Ara

327. DÖNEM(Nisan 2009) DH KD. ve YD. SB. ADAYLARI (535 KRAL EFSANE MEHMETÇİK) (238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.553
Cevap
22
Favori
1.097.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

unifeb45@hotmail.com
  • sadece tertiplerim için yeni mail adresi aldım herkesi ekliyorum.ayrıca istanbul\ gaziosmanpaşada ikamet ediyorum.

rebelboy327@hotmail.com
  • Bende vereyim msn adresimi ===> lithium@gencsau.com

Şubemi aradım. Evraklarım hazırmış. Fakat çok sıra olduğu için yarın sabah erken gelip evraklarımı alabileceğimi söylediler
  • Arkadaşlar ben foruma geç katıldım ama sizlerle tanışmak isterim. Afyondan Semih ben. 82 doğumluyum. Var mı aranızda başka afyonlu?
  • selam milllet. ben yarın maltepe askerlik şubesine gidiyorum. Bakalım kaç gün sürecek sarı zarfı almam.

diploma ve kimlik yeterliymiş sanırım. Gelişmeleri tekrar yazarım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: lovecity

aknyldz selamlar, bendede tff den aldıgım temel yasam destegi sertifikası var bunu nerde nasıl kullanabiliriz ama kendi meslegim saglıkla ilgili degil.

kardeş bize eğitime gelen ilkyardımcı arkadaşın dediği şuydu,

teslim olduğun bölükte acemilik bitip usta asker olduğun zaman ilgili komutan herkese mesleğini vs. soruyormuş, orada mesleğim bu ama benim aynı zamanda sağlık bakanlığı onaylı Temel İlkyardım sertifikam var dersen sıhhiyeci olma şansın çok yüksek dedi.

Sıhhiyeci dediği şeyde revirde askerlerin çizik kanama vs. şeyleri ile ilgilenip eğer ehliyetin varsa ambülans şoförü olup onları sevk ediyormuşsun.

Tabi ben bunların hepsine yabancıyım, gidince nasıl bir şey olduğunu görücez

• Bu arada

Semih Açıkgözoğlu (1982)
    Işık Üniversitesi İşletme (2004 mezunu)
    İkamet ve Doğum yeri Afyon

msn:semihacikgozoglu@hotmail.com

benide eklerseniz sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aknyldz

quote:

aknyldz selamlar, bendede tff den aldıgım temel yasam destegi sertifikası var bunu nerde nasıl kullanabiliriz ama kendi meslegim saglıkla ilgili degil.

teslim olduğun bölükte acemilik bitip usta asker olduğun zaman ilgili komutan herkese mesleğini vs. soruyormuş, orada mesleğim bu ama benim aynı zamanda sağlık bakanlığı onaylı Temel İlkyardım sertifikam var dersen sıhhiyeci olma şansın çok yüksek dedi.

Sıhhiyeci dediği şeyde revirde askerlerin çizik kanama vs. şeyleri ile ilgilenip eğer ehliyetin varsa ambülans şoförü olup onları sevk ediyormuşsun.

Benim ikinci meslek masörlük bir nevi saglıkcılık , sen sanırım anadolu yakasında oturuyorsun bende darıcadayım hangi gün gitceksin tuzla yada kücük yalıya orda yalnızlık cekmek istemıyorum saatlerce :)

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Aknyldz

quote:

Benim ikinci meslek masörlük bir nevi saglıkcılık , sen sanırım anadolu yakasında oturuyorsun bende darıcadayım hangi gün gitceksin tuzla yada kücük yalıya orda yalnızlık cekmek istemıyorum saatlerce :)

Biz Kayahan kardeşimle 3. gün gitmeyi planlıyoruz Tuzla'ya, ama diğer günler gideceklerde var, mutlaka birleşip öyle gitmeliyiz arkadaşlar, orada canımız sıkılır saatlerce.

• süpersiniz tertipler,msn adreslerini vermeye devam:) bütün liste dolsun...
  • Bingöl ve Ağrı'da asker olan arkadaşlarım var o kadar memnunlarki
  • Afyonlu olan başka biri yok mu?
    yalnızlık çok kötü yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: 327. Dönem

selam milllet. ben yarın maltepe askerlik şubesine gidiyorum. Bakalım kaç gün sürecek sarı zarfı almam.

diploma ve kimlik yeterliymiş sanırım. Gelişmeleri tekrar yazarım.

Tertip senden haber bekliyorum... Bende senin vericeğin bilgiye dayanarak gidim şubeye
  • Akın sayfadaki kilid kaldırsan herkes bilgilerini girse senin için daha rahat olmazmı arkadaşım gerçi sen halimden memnunum diyorsan o ayrı ama insanın nevri döner teker teker her mesajda acaba bilgimi girilmiş msn mi girilmiş diye bakmaktan
  • Ya beyler yeri değil ama ttnet iptal ettirmek istiyorum ne kadar ücret alırlar acaba? 2 yıllık sözleşme süresi dolmadı henüz 2008 ağustos ayında abone oldum ilk 3 ay indirimliydi ve modem i hediye verdiler bilgisi olan varmı ??
  • xayahan_327@hotmail.com Aşkın kardeşim, beni de ekler misiniz? Tşk.
  • aşkın kardesım benımde msneyı eklermısın..bu arada forumda bır canlanma var..galıba nısana 300 yaklasacagız..
    cetin_aslan61@hotmail.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: vogue

kısa - uzun - uzak - yakın artık hiçbiri umrumda değil, sadece bir an önce 12 Nisan tarihinin bir an önce gelmesini ve görevimizin hayırlısıyla başlamasını istiyorum. Beklemekten sıkıldım

aynen kardeş beklemek daha kötüü
  • ya 327. dönem listesine benide eklermisiniz lütfen. ya da ne yapmam gerekiyo listeye yazılmak için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 327. Dönem -- 16 Mart 2009; 15:12:50 >
  • Hani şu geçtiğimiz günlerde yaşanan bir heyecan ve adrenalin artışı vardı ya, o artık bende yok. Saldım kendimi. Forumu okuyunca benimle aynı durumda olan onlarca arkadaşın olduğunu gördüm. Kaçınılmazsa zevk alacaksın kanunu kanımca. Tek beklentim 10 Nisan. Onun dışında bir rahatlık ve rehavet var sanki üzerimde. 325'ler şöyle demiş, böyle demiş çok da TIN! Şimdi ben kan taşı, para cüzdanı, kilit ve iç çamaşırı ile çorabı düşünüyorum. Bir onlar eksik kaldı. Vaktimde yok çıkamıyorum şööle Eminönü tarfına. Hatta onları gittiğim kantinde mi alsam o tarafındayım işin. Yani her şey hazır olsun orada kıvranmayalım durumu. Ama şu çarşı iznine çıktığımızda çok sıcak bir günde, klimalı bir otele gidip, duş aldıktan sonra vur kafayı yat aşşağı düşüncelerini okuduğumda bile o anı yaşar gibi oldum İnşallah böyle bir imkanımız olur.

• 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.